Treść opublikowana przez rex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberos, masz pw.
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
Project XS Akuratnie teraz widzę, że stronka nie bangla http://www.projectxs.pl/ Również jeśli chodzi o koszta (przynajmniej remapu) nie było porównania. W Mapteku mi powiedzieli 4500 brutto, w 4Turbo 3000 netto (więc 4), a w Projekcie zrobiłem wszystko za 2K.
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Maciek, Luknij pw na a3'ach. Pozdro, Kuba \sorry za rozmycie tematu
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
Ja swojego robiłem i będę robić w Projekcie. Przy Forku bawili się Kisiel z Colinem i zdecydowanie w przypadku dalszych modów jestem gotów dać znów auto w ich ręce Szczególnie, że już robili Forka z turbem i Ickiem od STi. Właściciel w 100% zadowolony, auto jeździ aż miło, a awarii brak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Panowie w imeiniu moim i Beaty
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
A powiem Ci szczerze, że akurat Mapteka pod uwagę nie brałem Jeśli chodzi o mody, to może i jestem trochę szalony, ale od początku do końca będę trzymał się "krakowskiej myśli technicznej" Narazie wychodzę na tym na + Nie będę Ci już rozmywał tematu Daj znać jak w końcu do Krk zawitasz Pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Marcin, tak się jakoś złożyło nex - odpisałem Ci na pw. Cuberos - zapytałem się Maćka na a3'ach poprzez pw. Jak tylko dostanę odpowiedź, od razu Ci wkleję. Kamil - wielkie dzięki za przejażdżkę. Beata w 100% napalona Możliwe że w najbliższym czasie będziemy rozmawiać konkretniej
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
turdzi, problem w tym, że tutaj potrzebny byłby również i zawias. 300+ będę chciał osiągnąc zapewne przyszłym roku. Różne źródła mówią co innego co do w miare oczywiście "bezpiecznej" mocy bez kucia, ale wszędzie jako granica podawane jest właśnie te 320.
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
Co do panewek - to jest jeden z powodów, czemu waham się czy robić Forka na ok. 320-330 kuców, bo wtedy jest baardzo duża szansa że powiedzą papa... Jeśli chodzi o właściwości jezdne to z moich obserwacji wynika : -Auto dość mocno niestabilne w zakrętach przez pływający zawias i budę, która ciągnie całe auto. -Ciężko postawić go bokiem bez mocnej kontry lub użycia rękawa. Ten problem znika jednak przy mokrej nawierzchni. Wtedy For zachowuje się jak driftowóz -Reszta baardzo ok, tylko ponoć trzeba uważać na tylne amory - potrafią dość szybko padać (u mnie narazie wszystko w jak największym porządku). -Heble, na które bardzo wiele ludzi narzeka - moim zdaniem są jak najbardziej gut. -Tematu spalania nie poruszam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepszego Themon ! Od wczoraj oboje przeszliśmy na tę samą stronę mocy
-
Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
Co masz na myśli, mówiąc że padają jak muchy ? Wcześniejszemu właścicielowi mojego Forka co prawda już udało się wydmuchać uszczelkę, ale przy katorżniczym dla auta stylu jazdy to i tak gut. Zresztą zdrowie silnika potwierdziła hamownia - przed remapem natomiast po BOV'ie i wydechu wypluło 242 kuce i 370 niutów.. Na ten silnik po prostu trzeba uważać - godzina pałownia może różnie się skończyć, ale jeśli ktoś użytkuje auto z głową to większych jaj nie powinno być. BTW: Już nawet pod moją ręką Forek przechodził już wiele ciężkich prób i jak do tej pory spisuje się (odpukać) absolutnie bez zarzutu.
-
Witam! nowinka z mojego zycia osobistego ktora chcialbym sie podzielic
Chyba moja kobieta zgłupiała, że za mnie wychodzi
-
Witam! nowinka z mojego zycia osobistego ktora chcialbym sie podzielic
Gratuluję Tobie... ...i sobie bo 5 września też się żenię
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kepasa, widzisz, ale ja nie miałem auta sprowadzanego, z niewiadomiego źródła. A4'ka od nowości była w rodzinie. Najpierw ojciec nią jeździł, później trafiła w moje ręce. Mnie co prawda po całości zawiodło tylko raz - czujnik prędkości obrotów. Tak to mniejsze niedomagania denerwowały mnie bardziej (cewki, problemy z elektroniką, parktronic) itp.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co do postu Siemiana i sprawy związanej z awaryjnością: Mnie w B6 denerwowała elektryka i elektronika. Częste problemy z różnymi czujnikami, pierdołami, z którymi problemu w ogóle być nie powinno. Natomiast tego typu jaja (jak opisuje Siemian) w 3-4 letnim aucie są po prostu przegięciem. Wiadomo, że niektóre sprawy mogą wynikać ze sposobu użytkowania auta, ale EGR, poduchy pod silnikiem, wentylator przy chłodnicy... Bez jaj... Osobiście, maxymalnie cenię i przede wszystkim nie boję się jeździć autami, w których tej elektroniki jest jak najmniej. I mniej tego jest, tym mniej ma się co spierniczyć. Niestety, jest coraz mniej firm i coraz mniej modeli aut w których nacisk na mechanikę jest większy niż na mechanikę i boje się, że za kilka lat nie będzie można kupić samochodu, którym będzie dało się (przynajmniej w miare) bezawaryjnie jeździć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bardzo, ale to bardzo fajne. Tak na pierwszy rzut oka, to zmieniłbym przede wszystkim kierę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro muszę wstać bardzo wcześnie, więc nie mogę zagwarantować czy się pojawię. Na Bora na pewno nie, jeśli już to za Carrefourem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chętnie bym sobie stanął traktorem z "320-konnym" RS'em made by Adi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wyrazy współczucia. Jak dla mnie turbo albo uszczelka pod głowicą (chociaż nigdy nie słyszałem o j**niętej uszczelce w dieslu). Daj znać jak będzie coś wiadomo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety... wybacz, zapomniałem Ci zupełnie odpisać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli znowu sie tutaj przenieśli :naughty: Jak co tydzień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli o mnie chodzi, na Bora na pewno nie. Natomiast w godzinach po 22 pewnie pojawię się w okolicach Twojej pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmmm...jeśli o mnie chodzi to raczej bym się stawił Swoją drogą.... BRAWO WISŁA!!!!! :polew: :polew: :polew: Co rok ten sam powód do szczęścia, dziś jest jednak bosko :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil, zapraszasz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sorry, ale nie mogę :polew: A to podła lama! :polew: