Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Nosfer, problem w tym, moim zdaniem FNR3 byl bardziej realistyczny. Bokser meczyl sie szybciej, mogl oddac mniej mocnych ciosow, zanim Stamina spadala do zera. W FNR4 (szczegolnie grajac czlowiek vs czlowiek) walka moze wygladac jak zwykle mordobicie. Dopiero w 4-5 rundzie trzeba zaczac bardziej "sie szanowac" Tak z troche innej beczki - kupilem 2 dni temu PSP i ciagle (dom + praca) napieram w Gran Turismo. To co mnie wrecz zszokowalo to fantastyczny, doskonaly jak na przenosna konsole model jazdy. Do tego fajny dzwiek silnikow i duzo tras (z czego niektore sa naprawde swietne) i mozna grac i grac W sumie brak 2 rzeczy - tuningu (sa drobne opcje ustawien, ale to troche malo) i trybu kariery znanego z GT 3/4/Prologue'a. Natomiast ilosc fur jest zdecydowanie wystarczajaca - 800
  2. Cuberos, zapodaj nicka na PSN'ie. Zagramy w Fifke
  3. U mnie o dziwo przy -15 leci płyn do sprysków... letni! :kox: A tak to ciut głośniej niż zwykle odpala
  4. Tukan, obawiam sie, ze wszystko zalezy od aktualnej pogody. Nie wiem czy jest sens sie z gory umawiac. Im wiekszy spontan - tym lepiej, bo bedzie mniej ludzi. Jesli bedzie akurat padac, to oczywiscie jak najbardziej tak, ale wiesz jak jest. Tego nie przewidzisz.
  5. Mysle, ze chlopakow ze Skandynawii nalezy z gory z konkursu zdyskwalifikowac !! :kox: Przynajmniej jesli chodzi o ilosc sniegu :kox:
  6. Ja pokusze sie o takie malutkie porownanie. WRX/Forek 260-270 konny jezdzi praktycznie identycznie jak S4 300 konne. Sprawdzone empirycznie edi_nt - wszystko wyglada na w miare ok, moze powinienes mu odjechac jeszcze o polowe dlugosci, ale raczej nie wiecej.
  7. Z rana mi pokazywało -13. Pełen kox. Swoja droga, bardzo, ale to bardzo fajne warunki byly wczoraj na lotnisku. Zabawilem od 20 do 22.30
  8. Kropka to już mam kilka dni. Jak długo jeszcze zostanie - no idea Na tę chwilę - nie pada.
  9. Pokręcić się, poślizgać - konkretnego planu nie mam gdzie. Chcę się Forka zacząć uczyć, a najlepiej w ekstremalnych warunkach (lód na ulicy + letnie)
  10. Dobra, ja wsiadam w auto się pokręcić. Za duża pokusa
  11. Właśnie staram się coś wymyśleć, ale idzie mi tak sobie
  12. Cuberos, wyskakujemy gdzieś na ślizganko ? W zasadzie to obojętnie gdzie bo i tak będziemy bokami latać
  13. Czy jeszcze ktoś oprócz mnie jest na lecie ?
  14. Czyżby jutro Michaś Pe miał byc w Krakowie ? \edit W zasadzie to dzis
  15. Co robię w Sylwestra? Pracuję
  16. rex odpowiedział(a) na MaGGu temat w Audi A3/S3/RS3
    Widzisz, troszke sie nie widzieliśmy Generalnie kox
  17. Kerczi, każdy ma kropka - mam i ja
  18. rex odpowiedział(a) na MaGGu temat w Audi A3/S3/RS3
    Aaaa... no to profeska czasomierz jak i czasoumilacz I naprawde ładna się teraz Twoja 3'eczka zrobiła Graty!
  19. Czyli co, Poź, niedługo w Krakowie jesteś ?
  20. A hamowałeś? Błagam, przynajmniej powiedz, że go chociaż raz tankowałeś
  21. Przy 1250km zycze powodzenia Eeee... pewnie serii nie trzyma, wykres w paincie a oni o jakichś tysioncah piszom!
  22. rex odpowiedział(a) na MaGGu temat w Audi A3/S3/RS3
    Magik, jaki czas na 1/4 klepiesz? Orientacyjnie?
  23. Tukan, wirusowałeś swojego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.