Treść opublikowana przez rex
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nosfer, problem w tym, moim zdaniem FNR3 byl bardziej realistyczny. Bokser meczyl sie szybciej, mogl oddac mniej mocnych ciosow, zanim Stamina spadala do zera. W FNR4 (szczegolnie grajac czlowiek vs czlowiek) walka moze wygladac jak zwykle mordobicie. Dopiero w 4-5 rundzie trzeba zaczac bardziej "sie szanowac" Tak z troche innej beczki - kupilem 2 dni temu PSP i ciagle (dom + praca) napieram w Gran Turismo. To co mnie wrecz zszokowalo to fantastyczny, doskonaly jak na przenosna konsole model jazdy. Do tego fajny dzwiek silnikow i duzo tras (z czego niektore sa naprawde swietne) i mozna grac i grac W sumie brak 2 rzeczy - tuningu (sa drobne opcje ustawien, ale to troche malo) i trybu kariery znanego z GT 3/4/Prologue'a. Natomiast ilosc fur jest zdecydowanie wystarczajaca - 800
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberos, zapodaj nicka na PSN'ie. Zagramy w Fifke
-
Zima kontra nasze niunie:)
U mnie o dziwo przy -15 leci płyn do sprysków... letni! :kox: A tak to ciut głośniej niż zwykle odpala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan, obawiam sie, ze wszystko zalezy od aktualnej pogody. Nie wiem czy jest sens sie z gory umawiac. Im wiekszy spontan - tym lepiej, bo bedzie mniej ludzi. Jesli bedzie akurat padac, to oczywiscie jak najbardziej tak, ale wiesz jak jest. Tego nie przewidzisz.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Mysle, ze chlopakow ze Skandynawii nalezy z gory z konkursu zdyskwalifikowac !! :kox: Przynajmniej jesli chodzi o ilosc sniegu :kox:
-
Subaru Imreza WRX & S4 B5
Ja pokusze sie o takie malutkie porownanie. WRX/Forek 260-270 konny jezdzi praktycznie identycznie jak S4 300 konne. Sprawdzone empirycznie edi_nt - wszystko wyglada na w miare ok, moze powinienes mu odjechac jeszcze o polowe dlugosci, ale raczej nie wiecej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z rana mi pokazywało -13. Pełen kox. Swoja droga, bardzo, ale to bardzo fajne warunki byly wczoraj na lotnisku. Zabawilem od 20 do 22.30
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kropka to już mam kilka dni. Jak długo jeszcze zostanie - no idea Na tę chwilę - nie pada.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Graty nex! Bry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pokręcić się, poślizgać - konkretnego planu nie mam gdzie. Chcę się Forka zacząć uczyć, a najlepiej w ekstremalnych warunkach (lód na ulicy + letnie)
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
Srebrny pas - mocno konkretny!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra, ja wsiadam w auto się pokręcić. Za duża pokusa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie staram się coś wymyśleć, ale idzie mi tak sobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberos, wyskakujemy gdzieś na ślizganko ? W zasadzie to obojętnie gdzie bo i tak będziemy bokami latać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy jeszcze ktoś oprócz mnie jest na lecie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyżby jutro Michaś Pe miał byc w Krakowie ? \edit W zasadzie to dzis
-
Jakie plany Sylwestrowe?
Co robię w Sylwestra? Pracuję
-
A3 by MaGGu
Widzisz, troszke sie nie widzieliśmy Generalnie kox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi, każdy ma kropka - mam i ja
-
A3 by MaGGu
Aaaa... no to profeska czasomierz jak i czasoumilacz I naprawde ładna się teraz Twoja 3'eczka zrobiła Graty!
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Czyli co, Poź, niedługo w Krakowie jesteś ?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
A hamowałeś? Błagam, przynajmniej powiedz, że go chociaż raz tankowałeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przy 1250km zycze powodzenia Eeee... pewnie serii nie trzyma, wykres w paincie a oni o jakichś tysioncah piszom!
-
A3 by MaGGu
Magik, jaki czas na 1/4 klepiesz? Orientacyjnie?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Tukan, wirusowałeś swojego?