Treść opublikowana przez rex
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Wstępnie się piszę. Tylko trzeba gumy jakieś do zakatowania załatwic.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzesiek, Ty też :decayed: :decayed: :decayed: ? Bo ja właśnie szukam chętnych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogr, Trzeniek, Cuber - nieobecni Gdzie oglądacie?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jak ktoś lubi klimaty RPG, a nie ma jeszcze Dragon Age'a, to polecam Divinity 2: Ego Dragonis. Niestety dostępne chyba tylko na PieCa.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Grał już ktoś w Dragon Age: The Beginning? Jeśli tak, baaardzo proszę o wstępne wrażenia
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kerczi w KFC przy Krowoderskich Zuchów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberos - mam prośbę, mógłbyś zapytać się Did'a ile by kosztował Motul 8100 X-cess SAE 5W-40? Chodzi mi o 5 litrów. Bardzo bym Cię prosił. \edit Już nie trzeba, właśnie na stronce znalazłem kontakt do Wilczura
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aaaa...czasami miło jest sobie podmuchać Może niekoniecznie w obecności polycjantów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego najlepszego Siemian! Trzeńńńńń, właśnie po sieci na konsoli się gra doskonale
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Około 6.5 powinieneś dać radę ugrać. Mnie by nawet bardziej zastanawiał czas na ćwiartkę niż do setki.
-
R.M. Galaktikos 2???? CZ wielka Barca?
No to jedziemy: Atletico (con Kosecki en su eqiupo) - Barcelona 4:3 Un autro partido entre Atleti y Barca http://www.youtube.com/watch?v=YzrcPrJjcRc&feature=related
-
R.M. Galaktikos 2???? CZ wielka Barca?
Real Merda! Barca Merda! Solo Atleti Ole, Solo Atleti Ole, Solo Atleti aeeeaaaaaaoooooo!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, to Bartkowe Ponoć niedawno Ci machał pod domem, a Ty skonsternowany, raz mu odmachałeś na odczep
-
Podróbka iPhone.. co o tym myslicie ?
Ragga, jedną kwestią gwarancja, drugą jej przestrzeganie przez sprzedawcę. Jeśli produkt sprzedaje jakiś sensowny sklep (w co wątpię, bo mam wrażenie, że te szanujące się raczej nie rozszerzają swych ofert o "Dzing, Dziang, Dziong") to ewentualnie można jeszcze próbować. Natomiast, jeśli sprzedawcą jest Krzyś067795949949 bądź też inny Xmaczo12345 to raczej bym nie spodziewał się egzekucji takiej gwarancji, nawet jeśli optymistycznie zakładamy, że ona w ogóle jest dawana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogrowy - współczuję Niezły syf Żubry - jak dla mnie średniawo. Kilku kierowników w miarę ogarniętych (vide srebrne EVO na bielskich blachach, czy też żółta Ewka Dula bodajże). W sumie przyjemnie też Banaś zerówką pojechał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jade z dwoma kumplami oglądać. Będziemy dość mocno charakterystycznym autem - TimeAttackową Evą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Brynoc Grzegorzu Również powolutku będę się zawijał. Śpijcie pysznie Adieu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiedziałem, no wiedziałem, że tak to się skończy ;( Ja tu o leśniku, o emerytach, a tu ciężkie działo wytoczone - motur ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale wiesz, pan z S5 biegów zmieniać nie umiał, w końcu to DSG było Na starcie za dużo stracił, ale nie powiem, nadrabiał, nadrabiał Rzeczywiście 3.5 Bi-Turbo to jest emeryt a poczciwy leśnik to wyścigówka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:naughty: I na to czekałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grzesiek! Cudownie Dajesz się namówić ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czorny ciongnik. Pojemność dwaaaa pińcet.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie bardziej cieszy, że S5 od zera wyrypałem Nota bene, co to się dzieje - klekoty wciągają benzyny nosem. Smutna ta dzisiejsza motoryzacja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ważne, że ponad pińcet pindziesiont. Przed Twoim chipem baaaaardzo chętnie bym sobie z Tobą pojechał, jeśli Waść pozwolisz. Później już raczej nie. Wygłupiać się nie chciałbym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj ciekawie by się zapowiadało ale jednak masa przemawia za Tobą rex Z rolki - pozamiatane mam