Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Wstępnie się piszę. Tylko trzeba gumy jakieś do zakatowania załatwic.
  2. Grzesiek, Ty też :decayed: :decayed: :decayed: ? Bo ja właśnie szukam chętnych
  3. Ogr, Trzeniek, Cuber - nieobecni Gdzie oglądacie?
  4. Jak ktoś lubi klimaty RPG, a nie ma jeszcze Dragon Age'a, to polecam Divinity 2: Ego Dragonis. Niestety dostępne chyba tylko na PieCa.
  5. Grał już ktoś w Dragon Age: The Beginning? Jeśli tak, baaardzo proszę o wstępne wrażenia
  6. Kerczi w KFC przy Krowoderskich Zuchów
  7. Cuberos - mam prośbę, mógłbyś zapytać się Did'a ile by kosztował Motul 8100 X-cess SAE 5W-40? Chodzi mi o 5 litrów. Bardzo bym Cię prosił. \edit Już nie trzeba, właśnie na stronce znalazłem kontakt do Wilczura
  8. Aaaa...czasami miło jest sobie podmuchać Może niekoniecznie w obecności polycjantów
  9. Wszystkiego najlepszego Siemian! Trzeńńńńń, właśnie po sieci na konsoli się gra doskonale
  10. Około 6.5 powinieneś dać radę ugrać. Mnie by nawet bardziej zastanawiał czas na ćwiartkę niż do setki.
  11. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No to jedziemy: Atletico (con Kosecki en su eqiupo) - Barcelona 4:3 Un autro partido entre Atleti y Barca http://www.youtube.com/watch?v=YzrcPrJjcRc&feature=related
  12. rex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Real Merda! Barca Merda! Solo Atleti Ole, Solo Atleti Ole, Solo Atleti aeeeaaaaaaoooooo!
  13. Tak, to Bartkowe Ponoć niedawno Ci machał pod domem, a Ty skonsternowany, raz mu odmachałeś na odczep
  14. Ragga, jedną kwestią gwarancja, drugą jej przestrzeganie przez sprzedawcę. Jeśli produkt sprzedaje jakiś sensowny sklep (w co wątpię, bo mam wrażenie, że te szanujące się raczej nie rozszerzają swych ofert o "Dzing, Dziang, Dziong") to ewentualnie można jeszcze próbować. Natomiast, jeśli sprzedawcą jest Krzyś067795949949 bądź też inny Xmaczo12345 to raczej bym nie spodziewał się egzekucji takiej gwarancji, nawet jeśli optymistycznie zakładamy, że ona w ogóle jest dawana
  15. Ogrowy - współczuję Niezły syf Żubry - jak dla mnie średniawo. Kilku kierowników w miarę ogarniętych (vide srebrne EVO na bielskich blachach, czy też żółta Ewka Dula bodajże). W sumie przyjemnie też Banaś zerówką pojechał
  16. Jade z dwoma kumplami oglądać. Będziemy dość mocno charakterystycznym autem - TimeAttackową Evą
  17. Brynoc Grzegorzu Również powolutku będę się zawijał. Śpijcie pysznie Adieu
  18. Wiedziałem, no wiedziałem, że tak to się skończy ;( Ja tu o leśniku, o emerytach, a tu ciężkie działo wytoczone - motur ;(
  19. Ale wiesz, pan z S5 biegów zmieniać nie umiał, w końcu to DSG było Na starcie za dużo stracił, ale nie powiem, nadrabiał, nadrabiał Rzeczywiście 3.5 Bi-Turbo to jest emeryt a poczciwy leśnik to wyścigówka
  20. :naughty: I na to czekałem
  21. Grzesiek! Cudownie Dajesz się namówić ?
  22. Czorny ciongnik. Pojemność dwaaaa pińcet.
  23. Mnie bardziej cieszy, że S5 od zera wyrypałem Nota bene, co to się dzieje - klekoty wciągają benzyny nosem. Smutna ta dzisiejsza motoryzacja
  24. Ważne, że ponad pińcet pindziesiont. Przed Twoim chipem baaaaardzo chętnie bym sobie z Tobą pojechał, jeśli Waść pozwolisz. Później już raczej nie. Wygłupiać się nie chciałbym
  25. Oj ciekawie by się zapowiadało ale jednak masa przemawia za Tobą rex Z rolki - pozamiatane mam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.