Treść opublikowana przez rex
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do 300 byś tym nigdy nie doszedł, bo podejrzewam, że przy 200-220 i nagłym bucie by Ci koła zamuliły i... chwile później już byś w polach, kilometr od drogi leżał, po XX-krotnym dachowaniu
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Bardzo chętnie Może wreszcie mnie jakiś kombajn objedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nigdy bym nie chciał miec fury, ktora przy 200 km/h mieli kapciami. To IMHO już nie jest fun. Do tego ten okrutny bodykit... Błeeeee
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Miron, byłbyś jakoś niedługo w Krk ? Po tym filmie z Oniaka z Norbim, tym większa chętkę mam żeby z Toba na kresce stanac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rozumiem Cię doskonale
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Żaden argument nie trafia do mnie mocniej niż "nie chce mi się" Niechaj będzie i tak. Postarajmy się o to wiekopomne spotkanie jakoś w trakcie tygodnia Bożego. Ejmen!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pioter, rozumiem, że dziś się nie pojawisz? Jakbyś zawitał, to może i d*pę ruszę by obejrzeć Twą kaprawą facjatę
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Mmmmm... głos komentatora... taki powabny, romantyczny, SEKSOWNY :kox: A na poważnie, różnica za***iście duża... ale Norbi oszukiwał na początku!!!!
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
W V-Max niewielką, ale w przyspieszaniu dość sporą. Dla przykładu, moja B6 rozpędzała się na 16'' do 100 w 7.0 a na 18'' w 7.2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Coś dla Boserona http://moto.onet.pl/137986,5751628,1,zdjecie.html?node=27
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Fejm iz moni - ktoś mocny interes zrobił
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Tak, zostało już tylko złożyć podpisy i wymienić się kluczykami. Trochę to trwało, negocjację ciągnęły się ponad miesiąc ale można już oficjalnie powiedzieć, że Miron zamienia się ze mną furami. Ja będę miał jego A4 do jazdy na co dzień a Mironek dostaje ode mnie Nexie w gazie wersja "wieś" Lubie chłopaka więc dorzucam jeszcze kołpaki :polew: :polew: Ale chyba nie te Siwkowe siwkowe kołpaki +20KM sprzedane za okrągłą sumkę jednemu fanowi projektu Czy 1 zł to okragła sumka ? Chyba że ktoś dał więcej ? Eeeee... niemożliwe :decayed:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gra jest za***ista aż do samego końca. Niedawno udało mi się ją skończyć i jestem nasycony :> Nie jest krótka co w dzisiejszych czasach jest warte zauważenia, fabuła dobrze rozbudowana, dobre spolszczenie. Moim zdaniem jedna z fajniejszych gier tego typu. Pełna zgoda. 20 godzin gry za mna, a tu ponoc 25% terenu odkryte. Naprawde, swietna, wciagajaca gra. Jak dla mnie minimum 9/10. W zasadzie jedyne co mnie denerwuje, to niemożnosc skakania i czasami zdarzajace sie "niewidzialne" sciany. Tj. Zamiast zejsc po jakiejs sciezce na dol przez krzaki, to musialem isc dookola
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mi właśnie zupełnie nie podeszła. Pograłem chwile i sprzedałem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Właśnie wczoraj zwórciłem na to uwagę.. W sensie w to co grasz.. - miałem nawet pytac jak wrażenia, bo che sobie kupić. Wrażenia mocno pozytywne. Polecam! Natomiast, jeśli koniecznie chcesz grę po polsku, unikaj wersji kolekcjonerskiej. Ta (przynajmniej narazie) jest tylko w języku angielskim. I oczywiście w znacznie wyższej cenie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Odpaliłem wczoraj Dragon Age'a na Peesesesetrójce... I dziś oczy na zapałkach. Daje gra radę, chociaż gram w nia chwile, to już widac, że jest ciekawa linia fabularna, niezła grafa i bardzo sympatyczny (rzeczywiście ciut Baldurowy, choc z elementami jakby wziętymi z Sapkowskiego) świat. Chociaż będę dętka po robocie, wiem jak spędzę dzisiejszy wieczór... Tak samo jak wczorajszy
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
Uhhhh... pełen rispekt. Szczerze zazdroszcze i jak najlepszej zabawy za kółkiem życzę
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Silnik jak silnik, ale hamulce to dopiero będą się palić. No to będzie dobry argument aby zainwestowac w Green Stuffy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Nadszedł okres. Nie będzie "czerwonego dywanu"
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Czekam jak nastka po pierwszym stosunku na nadchodzący okres
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Poź, 17? Jeśli tak, to ile sobie Pan życzysz ?
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Byłbym wdzięczny
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Generalnie nawet na pojeżdżawkę wolałbym mieć 4 takie same opony niż 2 inne i 2 inne. Nawet gdyby te 4 miałyby być bardzo zmęczone. Jak mi się uda coś znaleźć - wchodzę. Jeśli nie - niestety odpadam. A moich nie wykorzystam, letnie mają w zasadzie pół sezonu a na dniach kupuję nową zimę.
-
Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze
Poziek, potrzebuje dokładnie takie, jak Keżor sprzedaje. 225/45/17 najchętniej. Ewentualnie 235/XX/17. XX, bo felgę będę zostawiał, a ciut szersza guma na pewno by na torze się ciut lepiej sprawdziła.