Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Do 300 byś tym nigdy nie doszedł, bo podejrzewam, że przy 200-220 i nagłym bucie by Ci koła zamuliły i... chwile później już byś w polach, kilometr od drogi leżał, po XX-krotnym dachowaniu
  2. Bardzo chętnie Może wreszcie mnie jakiś kombajn objedzie
  3. Nigdy bym nie chciał miec fury, ktora przy 200 km/h mieli kapciami. To IMHO już nie jest fun. Do tego ten okrutny bodykit... Błeeeee
  4. Miron, byłbyś jakoś niedługo w Krk ? Po tym filmie z Oniaka z Norbim, tym większa chętkę mam żeby z Toba na kresce stanac
  5. Rozumiem Cię doskonale
  6. Żaden argument nie trafia do mnie mocniej niż "nie chce mi się" Niechaj będzie i tak. Postarajmy się o to wiekopomne spotkanie jakoś w trakcie tygodnia Bożego. Ejmen!
  7. Pioter, rozumiem, że dziś się nie pojawisz? Jakbyś zawitał, to może i d*pę ruszę by obejrzeć Twą kaprawą facjatę
  8. Mmmmm... głos komentatora... taki powabny, romantyczny, SEKSOWNY :kox: A na poważnie, różnica za***iście duża... ale Norbi oszukiwał na początku!!!!
  9. W V-Max niewielką, ale w przyspieszaniu dość sporą. Dla przykładu, moja B6 rozpędzała się na 16'' do 100 w 7.0 a na 18'' w 7.2
  10. Coś dla Boserona http://moto.onet.pl/137986,5751628,1,zdjecie.html?node=27
  11. Fejm iz moni - ktoś mocny interes zrobił
  12. Tak, zostało już tylko złożyć podpisy i wymienić się kluczykami. Trochę to trwało, negocjację ciągnęły się ponad miesiąc ale można już oficjalnie powiedzieć, że Miron zamienia się ze mną furami. Ja będę miał jego A4 do jazdy na co dzień a Mironek dostaje ode mnie Nexie w gazie wersja "wieś" Lubie chłopaka więc dorzucam jeszcze kołpaki :polew: :polew: Ale chyba nie te Siwkowe siwkowe kołpaki +20KM sprzedane za okrągłą sumkę jednemu fanowi projektu Czy 1 zł to okragła sumka ? Chyba że ktoś dał więcej ? Eeeee... niemożliwe :decayed:
  13. Gra jest za***ista aż do samego końca. Niedawno udało mi się ją skończyć i jestem nasycony :> Nie jest krótka co w dzisiejszych czasach jest warte zauważenia, fabuła dobrze rozbudowana, dobre spolszczenie. Moim zdaniem jedna z fajniejszych gier tego typu. Pełna zgoda. 20 godzin gry za mna, a tu ponoc 25% terenu odkryte. Naprawde, swietna, wciagajaca gra. Jak dla mnie minimum 9/10. W zasadzie jedyne co mnie denerwuje, to niemożnosc skakania i czasami zdarzajace sie "niewidzialne" sciany. Tj. Zamiast zejsc po jakiejs sciezce na dol przez krzaki, to musialem isc dookola
  14. Mi właśnie zupełnie nie podeszła. Pograłem chwile i sprzedałem
  15. Właśnie wczoraj zwórciłem na to uwagę.. W sensie w to co grasz.. - miałem nawet pytac jak wrażenia, bo che sobie kupić. Wrażenia mocno pozytywne. Polecam! Natomiast, jeśli koniecznie chcesz grę po polsku, unikaj wersji kolekcjonerskiej. Ta (przynajmniej narazie) jest tylko w języku angielskim. I oczywiście w znacznie wyższej cenie
  16. Odpaliłem wczoraj Dragon Age'a na Peesesesetrójce... I dziś oczy na zapałkach. Daje gra radę, chociaż gram w nia chwile, to już widac, że jest ciekawa linia fabularna, niezła grafa i bardzo sympatyczny (rzeczywiście ciut Baldurowy, choc z elementami jakby wziętymi z Sapkowskiego) świat. Chociaż będę dętka po robocie, wiem jak spędzę dzisiejszy wieczór... Tak samo jak wczorajszy
  17. Uhhhh... pełen rispekt. Szczerze zazdroszcze i jak najlepszej zabawy za kółkiem życzę
  18. Silnik jak silnik, ale hamulce to dopiero będą się palić. No to będzie dobry argument aby zainwestowac w Green Stuffy
  19. Nadszedł okres. Nie będzie "czerwonego dywanu"
  20. Czekam jak nastka po pierwszym stosunku na nadchodzący okres
  21. Poź, 17? Jeśli tak, to ile sobie Pan życzysz ?
  22. Generalnie nawet na pojeżdżawkę wolałbym mieć 4 takie same opony niż 2 inne i 2 inne. Nawet gdyby te 4 miałyby być bardzo zmęczone. Jak mi się uda coś znaleźć - wchodzę. Jeśli nie - niestety odpadam. A moich nie wykorzystam, letnie mają w zasadzie pół sezonu a na dniach kupuję nową zimę.
  23. Poziek, potrzebuje dokładnie takie, jak Keżor sprzedaje. 225/45/17 najchętniej. Ewentualnie 235/XX/17. XX, bo felgę będę zostawiał, a ciut szersza guma na pewno by na torze się ciut lepiej sprawdziła.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.