Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Faktycznie, mamy Bizona W tym momencie szukamy jeszcze kogoś kto mógłby zagrać na pozycji Klicha, tj. ofensywnego pomocnika. Co nie zmienia faktu, że jeśli tylko do sobotniego ranka dojdzie certyfikat Koena, najprawdopodobniej zagramy 4-4-2 bez klasycznego rozgrywającego.
  2. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda, że Śląsk nie przechylił szali na swoją korzyść. Sytuacji mieli od groma. Z Legią w dniu dzisiejszym nie wiążę zbyt wielkich nadziei niestety...
  3. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oglądacie. Pierwsze 25 minut świetnie, potem przygaśli. Ale generalnie znów grają pozytywnie.
  4. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No to respect Pewnie rano się rejstrował Jesteś okrutny
  5. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No to respect
  6. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Fajna ta rozmowa. Rzeczowa, na luzie - Jakie w ogóle oczekiwania co do nadchodzącego sezonu? Walka o awans :naughty: ?
  7. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem, ale myślę, że jak posłucha tej rozmowy, to zostanie Waszym W końcu model najlepszy - kataloński
  8. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiem jak jest :gwizdanie: Właśnie zauważyłem, że Twoje ogólne nastawienie do Cracovii jest na pewno bardziej pozytywne niż do Wisły. Zaraz posłucham Giksmana, chociaż początek z Barceloną niezły
  9. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jarko, czy mi się wydaje, czy Ty masz więcej kumpli Pasiaków niż innej wiary ?
  10. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ekhm - ja tam byłem Nota bene - razem z Żoną
  11. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zgoda, ale cóż, taka pieśń i taka poniekąd prawda.
  12. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Generalnie wiele ekip prezentuje w miarę wyrównany poziom + do tego dochodzą też takie, które potrafią się mocno zmobilizować na konkretne mecze. Niech przykładem tu właśnie będzie pokazane przez Jarka Zagłębie Lubin. Jestem ciekaw postawy Lechii i Śląska na nowych obiektach. Zarówno pod względem czysto Ultrasowym (oprawy, doping etc.) jak i frekwencji. Wątpię natomiast by miały zajść jakieś wielkie zmiany jeśli chodzi o wyjazdy (o ile te w ogóle dojdą do skutku, bo już teraz wiadomo że OZSK nie podpisze się pod ustaleniami ESY).
  13. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Moim skromnym zdaniem pod względem Ultras Wisła jest w absolutnej czołówce. Ciężko jednoznacznie powiedzieć, kto jest teraz nr 1, ale na pewno ekipa z Reymonta plasuje się w czołówce. Takie małe co nieco i Z hitem - "Pierdolnięci jesteśmy od lat" - 2.25
  14. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Piłka nożna jest jednak za***iście niesprawiedliwa. Litex był zdecydowanie lepszy, ale niestety do siatki więcej razy trafiła Wisła. No cóż, 4ta runda już w zasadzie na wyciągnięcie ręki...
  15. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No i 1:1. Ciekawe się zapowiada druga połowa.
  16. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Taki apel do mieszkańców większych miast: Jeśli macie możliwość, weźcie UPC. Wtedy Was wszystko będzie walić (oprócz NSport itp.) A jeszcze zapłacicie podobnie albo mniej niż w Cyfrze, Polsacie etc.
  17. Gracias Señor! Jeszcze moje oldschoolowe 16'' I otwieranie maski, żeby ICka przechłodzić :polew: Pablo - tak, dokładnie o niego chodzi.
  18. Ścigałeś się chyba z jakąś A3ką albo A4 b5ką Z S3 kumpla (gr1zly)
  19. Spot, 1/4 mili, grill - alles. Nawet mój były Paździerz się na zdjęcie załapał. FANTOMAS - u i od Siemiana od zawsze jebało :decayed:
  20. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest pro [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 15:12_________________________________________________Pany, możecie wywalić z Typera mecz Fenerbahce-Besiktas. Mecz przełożony na czas nieokreślony. To pokłosie afery korupcyjnej nad Bosforem.
  21. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    zaraz się postaram o odcisk dłoni na twojej twarzy tabele będą na bierząco aktualizowane....z typerem też nie będzie już lipy Apropos Typera, tak patrząc na moje typowanie, to dochodzę do wniosku, że w kilku przypadkach typowałem chyba wyniki, które bym chciał żeby padły Zapomniałem, że to nie koncert życzeń A nie, w sumie to tylko przy 1 meczu mam duże wątpliwości. Fenerbahce - Besiktas JK
  22. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No i imageshack hula. Kox [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 12:58_________________________________________________Teraz tylko Strzelcy, wyjustujcie, dajcie bombki i Smerfy (musi się ładnie prezentować) i będzie do zaakceptowania
  23. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Test Postimage jest zjebany. Mówię to oficjalnie :decayed:
  24. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Aaaa... Jarko, zrób inaczej. Z ciekawości. Spróbuj dać link nie do http://s2.postimage.org/8e0y87n1e/strz.jpg a do http://postimage.org/image/1at2slhes/ Ciekawe czy to coś zmieni
  25. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wgraj na imageshacka. Tabelę ekstraklasy widać, a ona jest na imageshacku. Być może forum nie lubi się z post image

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.