Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartek1561

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartek1561

  1. to mu zes doradzil
  2. Mojej mamy 2.4 pali 12 l w miescie w trasie naj mniej 10l przy predkosci 150-170 zwykle 1.8 i quatro to grzech.
  3. bartek1561 odpowiedział(a) na bartek1561 temat w 2.4
    Darek z Marcelina... na poczatku myslalem ze ma pojecie ale widac ze nie ma bo kto by zalal 15w40 2.4 silnik?? tylko debil i wogole ta jego bajera masakra wciska kit za kitem i bierze czesci z lipowej od kolegi ze szrotu i wciska gow... u niego to ja roczna pensje zostawilem nie ktorych ludzi. pociągnij go tak jak wyżej Ci pisałem do odpowiedzialności cywilnej, zażądaj na piśmie zwrotu kasy a jak nie odda to sąd. Ja bym nie podarował tak by bylo ale niestety mieszkamy w Belgii i nie mamy czasu no i szkoda pieniedzy na przejazdy.
  4. bartek1561 odpowiedział(a) na krzysiek 88 pom temat w 1.6
    Nie wiem autko smiga prawie dwa lata i nie ma problemow, to powiedz co zrobiles nic ci nie zaszkodzi sie podzielic
  5. bartek1561 odpowiedział(a) na krzysiek 88 pom temat w 1.6
    co jest normalne?? Mam już trzecia bpiątke w swojej kadencji i żadna nie grzała sie do 110C. ze sprawnym układem chłodzenia płyn może osiągnąć temp. 93C i ani stopia więcej w Moim ADR jak temp miała 99C to uszkodzony był termostat. W obecnym 1.8 T mam termostat włozony od diesla ale ma takie same numery i temp otwarcia co 1.8 a jest o połowe tańszy . mowa o termostacie WAHLERA który do 1.8T kosztuje 80zł a ten co kupiłem niby od diesla kosztował mnie 35zł. silnik osiąga temp 92C w korku a podczas jazdy waha sie w granicach 88-92C. Mi chodzi o silnik 2.4 a nie 1.6 czy tam 1.8t, czytalem bardzo duzo na forum o temp, wiec wydaje mi sie ze nikt byle czego nie pisal na tym forum. Oczywiscie w 1.6 ta temp jest za duza ale uwierz mi ze na klimatroniku pokazuje nie raz 101 czy tam w upalne dni 110 a na zegarach jest 90.
  6. bartek1561 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    jesli naprawa wyjdzie wiecej niz warty silnik to kupuj inny lub sprzedaj i kup sobie cos po lifcie jesli masz kasy troche odlozonej
  7. bartek1561 odpowiedział(a) na krzysiek 88 pom temat w 1.6
    witrak elekrtyczny wlancza sie gdy wlaczysz klime.
  8. teraz dziala, ale ja nie wiem co to moze byc. Oby ktos pomogl.
  9. filma nie da sie otworzyc
  10. bartek1561 odpowiedział(a) na krzysiek 88 pom temat w 1.6
    ogolnie jesli grzeje sie do 109 stopni na klimatroniku i nie wchodzi wyzej to nic sie nie stanie, u mojej mamy w 2.4 grzeje sie nawet do 110 stopni na klimatroniku a na zegarach 90 pokazuje i to jest normalne.
  11. moze tez byc palec czy jakos tak wypalony kiedys w 1.6 wlasnie po wymianach swiec i kabli bylo tak samo i okazalo sie ze tam w srodku gdzie kable wychodza jest wypalony nie pamietam jak to sie nazywa dokladnie i to wymienilismy i bylo ok.
  12. bartek1561 odpowiedział(a) na krzysiek 88 pom temat w 1.6
    Tak czujnik tez trzeba pewnie wymienic ale moze tylko wystarczy odpowietrzyc porządnie http://4.bp.blogspot.com/-R1UdH9qEFv0/TjVR7uuWy1I/AAAAAAAAAF0/qr13D7cU4fI/s1600/Zdj%25C4%2599cie0208.jpg patrz na to zdj tam bd czarne rurki podpiete do nagrzewniczki prawa rurke z mala dziurka delikatnie suwasz i czekach az powietrze ucieknie, powinna woda leciec taka mala fontanna, a ogrzewanie dziala dobrze? bo wsumie jak ogrzewanie jest to pewnie jest odpowietrzone ale zawsze mozna sprawdzic.
  13. bartek1561 odpowiedział(a) na krzysiek 88 pom temat w 1.6
    U mojej mamy w audi tylko ze 2.4 tez sie grzala w serwisie audi w belgii powiedzieli ze uszczelka pod glowica, mechanik w polsce stwierdzil pompe wody a okazalo sie ze chlodnica sie zatkała, sprwdziles te odpowietrzenie ?
  14. bartek1561 odpowiedział(a) na krzysiek 88 pom temat w 1.6
    bo na klimatroniku mozna sprawdzic dokladna temp cieczy, kanal 49 pokazuje temp. tu masz jak to wlaczyc tak samo sie wylancza A drugie co mi przychodzi na mysl to moze zle odpowietrzony uklad chlodzenia.
  15. bartek1561 odpowiedział(a) na bartek1561 temat w 2.4
    Darek z Marcelina... na poczatku myslalem ze ma pojecie ale widac ze nie ma bo kto by zalal 15w40 2.4 silnik?? tylko debil i wogole ta jego bajera masakra wciska kit za kitem i bierze czesci z lipowej od kolegi ze szrotu i wciska gow... u niego to ja roczna pensje zostawilem nie ktorych ludzi.
  16. bartek1561 odpowiedział(a) na krzysiek 88 pom temat w 1.6
    masz moze klimatronika??
  17. jakies czy mierzyłeś te 7 km ? bo np 5 km a 7 to juz roznica ale mysle ze jak ci sie rozgrzeje i leci gorace wrecz parzace powietrze to nie masz co sie przejmowac
  18. Kolego rozwiazales moze ten problem? bo u mnie po wymianie rozrzadu wyswietla sie 5.2 czy 5.3 teraz nie pamietam dokladnie.
  19. Auto mojej mamy b5 97 r 2.4 AJG 163km pb+lpg, bledy takie sa moja mama podala mi tak przez telefon bo byli u znajomego ktory ma kompa i wywalilo takie bledy dokladnie jak one brzmią to nie wiem bo mnie przy tym nie bylo i cos tam mi mowila ze jeszcze jakas mieszanka jest zbyt uboga tylko nie pamieta czy powietrze czy paliwo co zrobic to tylko kobieta. A ja posiadam takie auto jak mam w profilu no i nie stety tutaj u nas nikt nie ma takiego samochodu bo kazdy jezdzi 2005+ rocznikami Czytalem na innym forum ze to 99% przepływomierz bedzie walniety tylko dziwi mnie błąd od przepustnicy. Wymiana przeplywomierza nic nie pomogla:( Wymiana przewodow pomogla, moze komus sie przyda.
  20. bartek1561 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    tak czy siak masz na wtryskach czyli sekwencja i bd pasowalo do 1.8
  21. bartek1561 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    Dokladnie zrobisz kapitalke i po 3-4 tys km znow bd sie sypal lepiej uzbierac na drugi silnik ale kupic pewny nie pierwszy lepszy.
  22. bartek1561 odpowiedział(a) na bartek1561 temat w 2.4
    Mechanik w Marcelinie kolo Szczecinka.
  23. bartek1561 odpowiedział(a) na 3lderslave temat w 1.6
    normalne ze 1.6 cisnie nawet 195 i to na gazie tyle jechalem. Gume tez z miejsca palila bez problemu wiec nie masz co sie martwic. A co do spalania to gazu palila 10-12 litrow w trymie mieszanym tyle samo pali 2.4 . A i tez dodam ze te audi 1.6 ktorym jezdzile to bym z 95 rok.
  24. bartek1561 odpowiedział(a) na 75max temat w 2.4
    moze sprzeglo sie konczy, duzo przyczyn moze byc szkoda ze bledow nie ma. Sprawdź cisnienie oleju na cylindrach najpierw powinno byc 11.5-12.5.
  25. bartek1561 odpowiedział(a) na bartek1561 temat w 2.4
    Dzis sprawdzilismy cisnienie glowica od strony pasazera 7.5 bar a od kierowcy 8.5 bar :/ katastrofa normalnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.