Treść opublikowana przez Buszek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A to looz, myslalem ze moze mniej czasu jest wazne. Mysle tak w ciagu miecha wszystko i tak ogarnac, wiec sie spytam napewno:wink: Dominik jak tam zlot w bt z mlodym wybawiliscie sie?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak tam panowie Ja 30tego teorie mam na motor na DAS, pózniej zobaczymy kiedy praktyka. Wie ktos ile czasu teoria ważna?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Młody dla mnie obecnie tez daleko, jeszcze motoru nie kupiłem a 125 na wyprawę nad wodę słabo Mrtea ja jestem z londka, obecnie nw2 ale chyba za miecha na tw3 sie przenosze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mój starszy ostatnio gdzies tylna robił bo mu uszczelnienie poszło i latala, mogę spytać jutro:wink:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ta, Nw2 ale obecnie bez auta tylko mi popierdolka suzuki 125 do trenowania została
-
Jakie Whysky na prezent?
Ja jakiś czas temu tego piłem: http://img.thewhiskyexchange.com/270/brbon_jac39.jpg dobry i w dobrej cenie:decayed:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Virus ja kupiłem takie same ok roku temu w perfect stanie za 200f Tylko to była licytacja ogólnie zarabiste fele
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Polecam rownież bump dobra sprawa:wink:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Odswieze temat i wstawie kilka swoich fotek, obie Nikon D7000 + 50mm 1:1.8D + Sb-26
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to nie ze mna
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o nawet nie wiedzialem:decayed: starsza mu pewnie glowe suszy ze chce cos nowszego:polew:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pińcet wydaje mi sie ze dobra cena, latala na nim dziewczyna tez sie uczyła. Jak to teraz jest jak ogarne wszystko to zapisuje sie na egzamin? Czy muszę brać jakieś lekcje jak w pl?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Cos takiego do nauki kupiłem
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Szkopek ja 24l i place za swojego £480, £50 w miesiecznych ratach, kuzyn dziewczyny w twoim wieku sv600 placil z paro dniowym prawkiem £800. Mialem zrobic zdjecia ale troche latalem dzis i zapomnialem:decayed: ---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ---------- A tak ogolnie teorie skad sie uczyles??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zadna rewelka do trenowania na pare miechow, jutro wstawie fotke jak pykne
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kupiłem suzuki en125 2007
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja właśnie wczoraj kupiłem suzuki en125 Trzeba potrenowac bo chce cos większego ale tu prawko sie zdaje stopniowo , został mi ostatni egzamin
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema Pany co tam słychać
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wiem wiem ale wg prawa nie mogę niczym większym więc wole cos kupić i pocwiczyc z 2-3 miechy Zrobię prawko to wtedy kupię cos większego
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zdalem panowie ostatnio CBT teraz szykuje sie na pelne prawko, jakies porady na czym pocwiczyc tanim i dobrym?? mowa o 125:decayed:
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Panowie dobra aplikacja Zello działa jak krotkofowka, niezła beka działa ciagle jak sie w tle zostawi:decayed:
-
Co Wy na to ? Top 10 najbardziej awaryjnych silników.
PAnowie podstawa tego artykulu to to ze badania pochodza z rynku brytyjskiego:decayed: pomieszkajcie tu chwile i zobaczycie dlaczego silniki audi itp sa do kitu... nic dziwnego jak nie raz widzi sie dojezdzajacego brytola na miejsce parkingowe i gaszacego silnik jeszcze w jezdzie... Oni nie potrafia tu jezdzic, polowa nawet nie wie ze turbine trzeba chlodzic a pozniej problemy. :facepalm: Oczywiscie sa i wyjatki, ale jak tu prawo jazdy masz za maslo, nie wiedza do czego sluza pasy na rondach to czego od nich wymagac.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Wziąłem właśnie dziewczynie iphona 5, zastanawiam sie kto bedzie go częściej używał dziwilo mnie wcześniej ze 4s ma opcje hot spotu a ten nie ale po przesthdiowaniu go znalazłem ta opcje szkoda ze tak głęboko schowali
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dokładnie jak masz tax na auto to nie musisz zgłaszać sorn, zgłaszasz jak skończy sie tobie tax a nie używasz auta wtedy wrzucasz na sorn zamiast kupować tax, tylko nie wiem czy możesz stać wtedy na ulicy chyba nie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
co nie niby moderator a nawet na piwo nie wpadnie:thumbdown: rozumiem jakby mial daleko:decayed: