Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chcesz ten twój jacht sprzedać ja mam wolał bym dorwać jakas małą hehe, a co do tej skórki to świetna tylko ja za skóra nie przepadam bo d... sie odparza
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak to od mojego osłonka, a tego numeru to gdzie szukac?? a o zmiane nazwy znaczy nick moge byc Buszek dla kazdego tak na mne mowia :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chłopaki patrzyłem na tą osłonę spodu dokładnie na tył co odpad to on jakiś taki inny niż te na allegro Foto: musi być taki sam? bo te na allegro nie mają takiego wyciętego trapezu i nie wiem a koleś co to zdejmował powiedział ze przód mocowania poszły dlatego tył odpad patrykbor tam kolo agromaxu nie mają netety
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja w tym roku zacząłem sie uczyć nie no wiecie matura i zawodowy to trzeba sie przyłożyć :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a GRazny dzisiaj pucowanko auta w hydropresie no no pucuj pucuj niech sie lsni ja nie wiem gdzie wy pracujecie ze was tylko na miescie widac <pan szpieg>
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
że tak powiem jak to te twoje co masz w avatarze to możesz zapodać ceną na pw
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
własnie adadur sie zastanawiam nad tym zamiennikiem bo widze ze w takiej samej cenie co ten pojedynczy, no ale jest z wygłuszeniem duża różnica moze byc? bo diesel jak diesel i tak go słychac no ale nie chcial bym zeby chodził jak kombajn , a na marginesie jakis lakiernik w egu co do mojego koloru by dopasowal lakier? jak pech to pech ktos mi pstryknal czym po tylnej klapie farba zerwana jakby ktos kluczykiem obtarl czy wkretakiem co prawda małe ale kiepsko to wyglada przy czerni taka 1cm blacha
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chłopaki zerwany dzis na drodze z wawy ten spod co mi tak wisiał, ta osłonka tylnia zostala zdjęta przez asfalcik tak lekko to ujmując moze ma ktos jakis namiar na dobry produkt na allegro z wkretami tzn potrzebny caly komplet ta duzo oslona pod silnik i mała no i + te zaczepy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
startujemy chłopaki ja czekam na brata z nikonem d80 i moze cos wymodze w tym miechu
-
[B5 AFN] Moja niebieska A4
kolor piękny gratulacje zakupu jakies ladne fele i moze ramki chrom na szyby i bedzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja ostatnio miałem taki sam problem GRazny, to oddałem tu obok mnie, do Dany na Piłsudskiego i identycznie jak Tobie zrobił i też 20zł więc jak coś to też Polecam a co do tego herbu to coś się wykmini
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a o so kaman?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ogólny z architektury krajobrazu i ekonomii ale jak zlot sie dobrze złoży to ja tez sie pisze :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja w majówke odpadam bo matury a potem egzamin zawodowy ;( ale jak dam rade to tez zawitam jak juz ustalicie plany
-
[All B5] AUDI A4 Quattro BLUE :-)
Fajny kolorek i te body tez w miare sie prezentuje, foteliki też , ale jak dla mnie wydech , grill i światła tył też... Środek nawet nawet jest każdy ma swój gust
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no adadur zapraszaj kolege na spota :> bedzie nas więcej tak na marginesie to ramki juz zalozone nawet fajnie sie prezentuja :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
rowniez dziekowa za spocik, no z tymi przechodniami to bka pewnie z Faktu adadur jak cos to linki na pw z tymi wahaczami
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie no smieje sie bo ostatnio jak ja wypucowałem przed zlotem to kolega ze Świnoujścia tak mnie podsumował hehe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no no przed zlocikiem zeby blyszczala, a nie głaskanie no no Joke ______________ a tak na marginesie jak ktoś chce poczytać trochę: http://www.sciaga.pl/tekst/46410-47-dlaczego_pierdy_i_baki_smierdza
-
[ALL B5] lift w 15 minut
na allegro prezentowały się ciekawiej na samochodzie to już gust właściciela...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
musze brata odebrac tripa do dziadków sobie zrobił na śląsk to ja czekam na konkretna godz i myśle ze chyba bedzie all pasowac ta niedziela :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to o ktorej ten spot? i ta niedziela, czy ktora? no mi tez tak pasi wczesniej kolo tej 16 bo potem musze do malborka..
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to może tak wstępnie to 17 tak poźno Niedziela to tak można o 16 czy 16.15 dla Tych leni po obiadowych a to o ramkach cos wiadomo już? bo z tego co patrykbor napisal to dzis chyba wysylanie mialo ruszyc to myslicie ze nasza poczta piękna da rade tak szybko?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
patrykbor ja mam ferie jak potrzebujesz kogoś do machania to służę pomocą, siądę na tylnej kanapie i porobie za kierunki 5 ziko za godzinę, chyba że trzeba więcej machać to 50gr za każde machniecie
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
aha hehe tak zaproponowalem bo samochod spoko wyglada i widac ze pomysly na przerobki sa jak tak podgladam wątek no ja w swojego też bym nie wkladal ale z tym grillem srebrnym to lepiej niż wczesniej