Treść opublikowana przez kubix9417
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Właśnie tyle co wróciłem od gościa, ledwo ten wydech upchalem a jak zobaczyłem właśnie ten y-pipe to banan na twarzy nie do opisania
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Mam jeszcze jedno pytanie, jak ogarnąć wycinke środkowego wydechu? W sensie to łączenie w kształcie Y
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Dzięki panowie jutro śmigne go zobaczyć
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Witam, mam okazje kupić niedaleko wydech od 1.8T czy podejdzie mi to? ogólnie z tematu wiem że mocowania są te same, lecz chodzi mi o sam wkład tłumików
-
Ciężko odpala, inaczej niż wszystkie AVF
Tak iskrzace świece 100 procent nie dają, dlatego napisałem że najlepiej wykręcić i podłączyć na sztywno
-
Ciężko odpala, inaczej niż wszystkie AVF
W naszych audi VAG nie pokaże błędu spalonej świeczki
-
Ciężko odpala, inaczej niż wszystkie AVF
Sprawdź świece żarowe, za pomocą miernika lub podaj pojedynczo każdej "plusa" jeśli któraś nie będzie iskrzyć po stykaniu łebka z kabelkiem to spalona. A najlepiej wykręć i podepnij na sztywno masę do gwintu, a plus do "łebka" i zobacz czy grzeje się zasmolona końcówka łap tutka
-
Problem głosniki wysokotonowe
Autor nie napisał czy to z przodu charcza czy z tyłu
-
Problem głosniki wysokotonowe
Nr oem 8E0 035 399 A zobacz na forum, może ktoś ma na zbyciu.
-
Problem głosniki wysokotonowe
Tak różnią się impedancją
-
Problem głosniki wysokotonowe
Witam, myślę że problem lezy w własnie tych głosnikach, po prostu popękała membrama i trzeba je wymienić, jeśli nie oczekujesz niczego lepszego, lub nie bedziesz ingerował w CA, to ory używki bedą najlepszym rozwiązaniem
-
Wymiana głośników wysokotonowych w przednich drzwiach?
Dzięki za filmik:) Będę próbował... razem z piwkiem;) Pozdrawiam Powodzenia zapomniałem dodać : Nr spinek AUDI: 8E0868243
-
Wymiana głośników wysokotonowych w przednich drzwiach?
Filmik YT pokaże Ci demontaż tapicerki, oraz zaopatrz się w 2-3 spinki bo się urywaja.. wysokotonowy glosniczek myśle że spokojnie wymienisz biorąc cały boczek do domu otwierając piwko Link
-
Wymiana głośników przednich
Potwierdzam post kolegi wyżej, z radiem celuj w alpine, a będziesz zadowolony
-
Wymiana głośników przednich
Nie no coś Ty, ostatnia rzecz jaką bym tam kupił http://www.car-tronic.pl/tutaj sobie zobacz, kupowałem tam interfejs sterowania z kierownicy i jakies pierdółki wszystko bylo ok, nawet chętnie słuzyli z pomoca w podłączeniu oczywiście nie reklamuje a ni nic z tych rzeczy;) edit. syki też chcialbys zmienic? na tej stronce patrz na marki hertz alpine, na pewno lepiej zagra niz ten smieszny pajonier z media m
-
Wymiana głośników przednich
Witam, za 100 zł szukaj jakiś używek ale no cenowo średnio, myślę lepiej odłożyć i kupić nowe z gwarancją
-
Odbiór sygnału radiowego
Poszukaj na forum możesz założyć temat że kupisz cała antenę z mocowaniem, na pewno będzie lepsza niż byle co z motoryzacyjnego
-
Odbiór sygnału radiowego
Więc wymieniłes antene? Co z odbiorem ? Nie rozumiem trochę tego co napisałeś
-
Czy to będzie działać? I jeszcze kilka pytań
Męka pańska:) ja miałem problemy z 25mm w a4b6 oraz a3 8l;) Dla autora tematu proponuję zajrzeć do poradnika CA http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf naświetla z grubsza budowę CA
-
Czy to będzie działać? I jeszcze kilka pytań
Ja też nie narzekam, przy większym przekroju trzeba brać pod uwagę wybebeszanie auta z siedzien, bo raczej progiem tego nie puścisz
-
Czy to będzie działać? I jeszcze kilka pytań
Jedni uważają że tylko Hollywood pod CA inni spawarka i nic innego. Ja wybrałem spawarkę bo nigdy wżyciu nie zapłacił bym 300 zł za 5 metrów kabla A jeśli chodzi o wygląd można dokupic otulinę koloru czerwonego i z kabla masowego robi się pełna profeska
-
Czy to będzie działać? I jeszcze kilka pytań
Radio OK, głośniki polecałbym zestaw odseparowany U-Dimensiona jedyne zastrzeżenie mam do przekroju kabla zasilającego, myślę że dla tej mocy odpowiednim byłby przekrój 25mm2. Kable polecam spawalnicze H01N2-D 25 MM2 Za 5 metrów u mnie w mieście wyszło mnie chyba 80 zł przy czym gdybym chciał się zdecydować na lepsze np hollywood to przy tym przekroju minimum 300 zł, więc różnica cenowa jest. Zrobisz jak uważasz pozdro
-
Czy to będzie działać? I jeszcze kilka pytań
Polecam zestaw odseparowany U-Dimension'a
-
Wydech kwasówka 1.9 tdi 130 KM
Żeby poczuć jakąś różnice musiałbys cała długość wydechu zrobić w 2.5"
-
Odbiór sygnału radiowego
Separator wygląda zazwyczaj tak jak na zdj. Nie mam pojęcia co to może być. Najszybciej odepnij radio wyciąg wszystkie kable na zewnątrz maksymalnie, wtedy coś będzie widać anteny chyba tak nie wymienisz, montowana jest za lampką podsufitki. Musisz na spokojnie wszystko pooglądać, kolega raz kupił A3 to chyba 2 dni siedzieliśmy aby uaktywnić seryjny subwoofer