Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubix9417

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubix9417

  1. Hej ciężko coś stwierdzić, wypnij to radio z anteny i kostki ISO i wyciąg te wszystkie kabelki na zewnątrz i wtedy zrób fotki co do anteny to myślę że może mieć to jakiś wpływ wystarczy że w środku będzie skorodowana Separator wygląda tak http://audiocar.home.pl/FOTO/X/RAM-40.064/2.JPG
  2. Witam, widze ze kolega z okolic co do problemu podjedz do ASO w Krosnie ustawią Ci za drobną opłatą, ja szukalem po serwisach ale kazdy "wymien ramiona" wiec podjechałem do Aso, ceny nie pamietam, ale na pewno nie wiecej niz flacha 0.7 weź pod uwage rowniez zatarty silniczek wycieraczek, jesli tego nie robiłeś jeszcze to najlepiej to zregeneruj a poźniej kąt natarcia Pozdrawiam
  3. Podejrzewam, że poprzedni właściciel zapomniał zaopatrzyć radyjko w separator antenowy
  4. Jeśli jest separator to ok, możesz ewentualnie sprawdzić czy jest podpięty pod dobry kabelek wychodzący z kostki zazwyczaj kolor niebieski badz niebiesko biały, sprawdz czy podaje 12v. Hmm... co to wmzaka szczerze to z tego co wiem, po jakimś roku w b5 montowano wzmaka, jeśli już montowano to zaraz pod anteną, jest wielkości zapałek. Zlokalizujesz go chyba pod lampka podsufitki bagażnika, ale nie jestem pewien. edit. Chyba źle Cie zrozumiałem, czyli nie wyciągałeś radia? i nie wiesz czy jest separator?
  5. Witaj, wzmak znajduje się się w stopce anteny. Radio ori? Jeśli nie ori to - Podłączyłeś separator?
  6. Racja, znajomy ma a4 b7 i też nie posiada głośników tylnch oraz suba:)
  7. ja miałem ten problem właśnie przy radyjku Alpine, miałem rozgałęźnik Y przed wzmakiem na kablach sygnałowych no name, kupiłem marki Hollywood problem ustąpił a co do kontrolki ładowania, zobacz szczotki na regulatorze napięcia. Pozdro
  8. Witam, jeśli zdecydowałeś się na zmianę nagłośnienia w samochodzie, musisz wiedzieć parę rzeczy. Podstawą jest jednostka, czyli radyjko, najlepiej 4 kanałowe (4 - Channel ), nie wiem jaką kasą operujesz więc nie polecę nic. Jeśli już postawisz check przy radyjku, moją propozycją jest zaopatrzyć się w zestaw odseparowany na przód woofer + twitter oraz skrzynke basową, oczywiście wszystko pod 4 kanałowy wzmak. Podsumowując: 1. Radyjko 2. Zestaw odseparowany przód 160mm oraz skrzynka. 3. Wzmacniacz 4 kanałowy. Podaj jesli chcesz kasa jaka możesz wydać, to podsunę Ci kilka mark przetestowanych prze zemnie bądz kolegów A no iii... odsyłam do lekturki FAQ nazara, możesz nie wierzyć ale po przeczytaniu budowa CA staje się o wiele łatwiejsza. Linkuje http://www.car-audio.waw.pl/PolskiCarAudioFAQ.pdf Pozdrawiam
  9. Witam, może ten temat trochę rozjaśni problem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/70263-wymiana-radia-na-nie-fabryczne/ Pozdrawiam
  10. Witam, tak jak przedmówcy myśle że celuj w kolor podświetlenia czerwony. Z dobrych radyjek polecałbym JVC SONY ALPINE. Co do kostki, musisz zakupić adapter w postaci wtyczki ISO. Na pewno w pierwszym lepszym sklepie CA kupisz to. Pozdro
  11. Witam, miałem podobny problem winowajcą okazały się wtyczki Y "no name", ogólnie świst pojawia się gdy jest problem z masa, alternatorem, ładowaniem.
  12. Witam, mogę się mylić ale przewody chyba idą lewą strona pod kierownicą, koło przekaźników w dół do progu.
  13. Dzięki za odpowiedzi, chyba zaryzykuje z tym et 28
  14. rozumiem, to jaki rozmiar odpowiedni? co z tym et wedlug Ciebie?
  15. Witam, podejdą do b6 aluski o rozmiarze 7,5JX17H2 ET 28 plus oponka 225/45/17? z góry dzięki za odp, oczywiście dopuszczalne "rowno z blotkiniem" itd
  16. Witam, również miałem podobny problem z pęknięta membramą siłownika klapy gaszącej, szukałem używanych zaworów egr ale no.. dużo troszke wychodziło... aż z głupa zadzwoniłem do ASO, zaproponowali mi część zamienną w postaci samego siłowniczka, cena nawet przyzwoita bo 120 zł, a nowy zawór 400 zł. Pozdrawiam
  17. Znajomy ostatnio przerabiał ten sam temat - tak jak kolega wyżej głośniki w kosz. edit. Ostatecznie możesz spróbować wyciągnąć je do stanu pierwotnego za pomocą odkurzacza z regulacją obrotów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.