Treść opublikowana przez kubix9417
-
Odbiór sygnału radiowego
Hej ciężko coś stwierdzić, wypnij to radio z anteny i kostki ISO i wyciąg te wszystkie kabelki na zewnątrz i wtedy zrób fotki co do anteny to myślę że może mieć to jakiś wpływ wystarczy że w środku będzie skorodowana Separator wygląda tak http://audiocar.home.pl/FOTO/X/RAM-40.064/2.JPG
-
Kąt natarcia wycieraczek
Witam, widze ze kolega z okolic co do problemu podjedz do ASO w Krosnie ustawią Ci za drobną opłatą, ja szukalem po serwisach ale kazdy "wymien ramiona" wiec podjechałem do Aso, ceny nie pamietam, ale na pewno nie wiecej niz flacha 0.7 weź pod uwage rowniez zatarty silniczek wycieraczek, jesli tego nie robiłeś jeszcze to najlepiej to zregeneruj a poźniej kąt natarcia Pozdrawiam
-
Odbiór sygnału radiowego
Podejrzewam, że poprzedni właściciel zapomniał zaopatrzyć radyjko w separator antenowy
-
Odbiór sygnału radiowego
Jeśli jest separator to ok, możesz ewentualnie sprawdzić czy jest podpięty pod dobry kabelek wychodzący z kostki zazwyczaj kolor niebieski badz niebiesko biały, sprawdz czy podaje 12v. Hmm... co to wmzaka szczerze to z tego co wiem, po jakimś roku w b5 montowano wzmaka, jeśli już montowano to zaraz pod anteną, jest wielkości zapałek. Zlokalizujesz go chyba pod lampka podsufitki bagażnika, ale nie jestem pewien. edit. Chyba źle Cie zrozumiałem, czyli nie wyciągałeś radia? i nie wiesz czy jest separator?
-
Odbiór sygnału radiowego
Witaj, wzmak znajduje się się w stopce anteny. Radio ori? Jeśli nie ori to - Podłączyłeś separator?
-
Wtyczki do radia
Racja, znajomy ma a4 b7 i też nie posiada głośników tylnch oraz suba:)
-
Dziwny świst z radia
ja miałem ten problem właśnie przy radyjku Alpine, miałem rozgałęźnik Y przed wzmakiem na kablach sygnałowych no name, kupiłem marki Hollywood problem ustąpił a co do kontrolki ładowania, zobacz szczotki na regulatorze napięcia. Pozdro
-
Subwoofer a głośniki. Co robić. Proszę przeczytaj i pomóż :)
Witam, jeśli zdecydowałeś się na zmianę nagłośnienia w samochodzie, musisz wiedzieć parę rzeczy. Podstawą jest jednostka, czyli radyjko, najlepiej 4 kanałowe (4 - Channel ), nie wiem jaką kasą operujesz więc nie polecę nic. Jeśli już postawisz check przy radyjku, moją propozycją jest zaopatrzyć się w zestaw odseparowany na przód woofer + twitter oraz skrzynke basową, oczywiście wszystko pod 4 kanałowy wzmak. Podsumowując: 1. Radyjko 2. Zestaw odseparowany przód 160mm oraz skrzynka. 3. Wzmacniacz 4 kanałowy. Podaj jesli chcesz kasa jaka możesz wydać, to podsunę Ci kilka mark przetestowanych prze zemnie bądz kolegów A no iii... odsyłam do lekturki FAQ nazara, możesz nie wierzyć ale po przeczytaniu budowa CA staje się o wiele łatwiejsza. Linkuje http://www.car-audio.waw.pl/PolskiCarAudioFAQ.pdf Pozdrawiam
-
Wybór adaptera/kostki iso
Witam, może ten temat trochę rozjaśni problem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/70263-wymiana-radia-na-nie-fabryczne/ Pozdrawiam
-
Jakie radyjko ? :)
Witam, tak jak przedmówcy myśle że celuj w kolor podświetlenia czerwony. Z dobrych radyjek polecałbym JVC SONY ALPINE. Co do kostki, musisz zakupić adapter w postaci wtyczki ISO. Na pewno w pierwszym lepszym sklepie CA kupisz to. Pozdro
-
Dziwny świst z radia
Witam, miałem podobny problem winowajcą okazały się wtyczki Y "no name", ogólnie świst pojawia się gdy jest problem z masa, alternatorem, ładowaniem.
-
Wtyczki do radia
Witam, mogę się mylić ale przewody chyba idą lewą strona pod kierownicą, koło przekaźników w dół do progu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Znaczenie ET Felgi
Dzięki za odpowiedzi, chyba zaryzykuje z tym et 28
-
Znaczenie ET Felgi
rozumiem, to jaki rozmiar odpowiedni? co z tym et wedlug Ciebie?
-
Znaczenie ET Felgi
Witam, podejdą do b6 aluski o rozmiarze 7,5JX17H2 ET 28 plus oponka 225/45/17? z góry dzięki za odp, oczywiście dopuszczalne "rowno z blotkiniem" itd
-
[ALL TDI PD] Regeneracja siłownika klapy gaszącej
Witam, również miałem podobny problem z pęknięta membramą siłownika klapy gaszącej, szukałem używanych zaworów egr ale no.. dużo troszke wychodziło... aż z głupa zadzwoniłem do ASO, zaproponowali mi część zamienną w postaci samego siłowniczka, cena nawet przyzwoita bo 120 zł, a nowy zawór 400 zł. Pozdrawiam
-
Ocena glosnikow
Znajomy ostatnio przerabiał ten sam temat - tak jak kolega wyżej głośniki w kosz. edit. Ostatecznie możesz spróbować wyciągnąć je do stanu pierwotnego za pomocą odkurzacza z regulacją obrotów.