Treść opublikowana przez kiemon
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
Ile Ci to właśnie łyknie ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Pozazdrościć
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Czekam na rozwój modów
-
1BE z 1.8 do 1.6
Dzięki za odpowiedź To ja nie mam pojęcia gdzie mogę dostać takie zawieszenie do mojego modelu. Chyba zostanę przy zmianie samych sprężyn na Eibach Pro Kit 30/30
-
1BE z 1.8 do 1.6
No tak B5, dlatego pytam czy od B6/B7 by też podeszły czy to całkiem inna bajka
-
1BE z 1.8 do 1.6
A od 1.8 T podejdzie ? Znalazłem takie coś na allegro: http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-zawieszenie-s-line-1be-1-9-tdi-1-8-t-i4935979441.html http://allegro.pl/show_item.php?item=4934767335 podbijam
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Mi działa, za***ista sprawa!
-
Żadne biegi nie wchodzą.
Dzieki panowie #edit Przyczyna okazała się całkiem inna. Poszedł prawy przegub i lewy wahacz. Nigdy bym nie podejrzewał
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
Piekna fura, a wrazenia na pewno ciezko opisac
-
Żadne biegi nie wchodzą.
Witam. W dniu wczorajszym jeździłem sobie po mieście i pokonaniu dajmy maksymalnie 500 metrów przy zjeździe z ronda i wrzuceniu biegu 3 nagle mi go wyrzuciło. Z początku myślałem, że przez przypadek wrzuciłem 1 i wysprzęgliło, ale jednak nie. Przejechałem kawałek dalej i znowu mi wywaliło 3. Drugi bieg złapało ledwo ledwo i też wyrzuciło. Stanąłem na skrzyżowaniu wrzucam 1 sprzeglo gaz i nagle usłyszałem jakiś zgrzyt, zatrzymałem sie w poprzek drogi i już żadnego biegu nie łapało i cały czas był słyszalny jakiś szum. I moje pytanie jest do was co może być przyczyną? Sprzęgło ? Skrzynia siadła albo te półosie? Chce mieć mniej więcej rozeznanie bo zielony jestem, a wiecie jak to z mechanikami jest Dodam jeszcze, że dzień wcześniej zrobiłem w trasie 350km i nic, a nic nie wskazywało na to, że coś sie dzieje
-
Zawieszenie 1BV
Ostatnio na forum jak znalazłem podobny temat to było napisane, że 1BE obniża o 20mm, a 1BV o 40mm. To jak w końcu ?
-
1BE z 1.8 do 1.6
Czyli mam szukać amortyzatorów 1 BE czy sprężyn ? Bo ja to zielony w tym jestem
-
1BE z 1.8 do 1.6
Witam. Mam obecnie A4 B5 1.6 z zawieszeniem 1 BA. Na wiosne planuje je zmienić żeby wsadzić felgi 17'' z oponami 225/45 i jak mi wiadomo do 1.6 nie robili 1 BE, więc z 1.8 by podeszło do mnie? I czy jeszcze z jakiś innych modeli ?
-
Czy do A4 B5 wejda felgi z takimi oponami
Dostane je normalnie u mechanika czy szukać po allegro i olx?
-
Czy do A4 B5 wejda felgi z takimi oponami
No właśnie dlatego pytałem co wymienić przy zawieszeniu jak będę zakładał te 17
-
Czy do A4 B5 wejda felgi z takimi oponami
http://postimg.org/image/n1h2ovr8n/ i jak z tym ?
-
Czy do A4 B5 wejda felgi z takimi oponami
No to ponawiam swoje pytanie
-
Czy do A4 B5 wejda felgi z takimi oponami
Mam jeszcze pytanko. Chodzi o zawieszenie. Obecnie mam strasznie miękkie i przy 3 osobach z tyłu d*pa można powiedzieć siada w połowie, a jeszcze z załadowanym bagażnikiem siedzi jakby była obniżona do samej gleby aż kawałek opony sie chowa w nadkolu. Przy zakładaniu tych 17 co by sie przydało wymienić w zawieszeniu ? sprężyny na jakieś twarde czy co ?
-
Czy do A4 B5 wejda felgi z takimi oponami
Witam. Posiadam A4 B5 z 99r. Mam pytanie czy wejdą do niego felgi 7 x 17 ET 38 z oponami 225/45/17 ? http://postimg.org/image/goxot0lt5/ http://postimg.org/image/v92aysowv/
-
Felgi do Audi A4 B5
Witam. Znalazłem sobie felgi na allegro do mojej audicy A4 B5 http://allegro.pl/felgi-17-5x112-audi-a4-a6-vw-cc-passat-golf-6-7-i4573686858.html I mam pytanie czy warto je kupować i będą pasować beż żadnego ale.
-
gdzie tankujecie LPG
Prawie 40 tyś km zrobionych na Orlenowskim gazie i zero problemów. Przy oszczędnej jeździe za 50zł zrobiłem 250km.