Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kiemon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kiemon

  1. Jakieś zdjęcia ?
  2. Jak tam właśnie prace ?
  3. Jestem pod mega wrażeniem
  4. Czego używałeś do polerki felg?
  5. Masz już jakieś pomysły co do nowego koła ?
  6. Podoba mi sie !
  7. Witam! Jestem już jakiś czas na forum to pomyślałem, że najwyższa pora żebym i ja pokazał swoją A4 B5 jest ze mną już 1,5 roku. Została sprowadzona z DE z przebiegiem około 170tyś. Dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć bo zaginęła mi gdzieś książeczka Obecnie ma nalatane prawie 237tyś. Rocznik: 99 Motor: 1.6 Kolor: LY7W Zawieszenie: 1BA Wyposażenie: - Elektryczne lusterka - Podgrzewana tylna szyba - 2x Elektryczne szyby (z tyłu korba) - Podłokietnik z tyłu - Dzielona kanapa - Klimatronik - 1/2 FIS - 2x Podgrzewane siedzenia z przodu - ABS - 4x Airbag - Wspomaganie kierownicy - Dolne oświetlenie - Centralny zamek - Domykanie szyb z pilota - Felgi aluminiowe 15 Ogólnie jeszcze pewnie by się coś znalazło, ale szału nie ma Na bieżąco serwisowany i naprawiany. Oleje i filtry co 10tyś. Odkąd go mam napraw trochę było, z takich ważniejszych to regeneracja układu kierowniczego oraz kompletna wymiana rozrządu przy 225tyś. Z modów jedynie co to: - Założona instalacja LPG STAG we wrześniu 2013 - Ściema szyb - Car audio - CB Radio - Felgi 17 - Klubowe ramki - Chromowane ringi na zegary Planów jako tako nie mam bo jak odłożę coś więcej kasy będę się rozglądał za B6 z większym motorem Tutaj jakieś stare zdjęcia z tamtego roku i zimowy setup Później wrzucę jakieś bieżące zdjęcia Tutaj już na letniej feli
  8. Co prawda to prawda. Wszystko zależy od mocy silnika i masy auta. No dokładnie, ja mam jeszcze zalozone 17 na oponach 225/45, więc troche musze mu wpednac zeby chociaż do 100 sie rozpedzil
  9. Też jestem tego ciekaw
  10. to Twój 1.6 pali więcej niż mój 1.8? No zadowolony to nie jestem z tego ile kopci. W trasie jak tankuje to zawsze wychodzi ilość litrow na rowno z km. Ostatnio zrobiłem na baku 392 km i wlałem z powrotem 39litrów.
  11. Moim 1.6 w trasie wychodzi 10l, miasto okolo 12
  12. Cuber nagrasz filmik jak Ci ten sprzęcior gra?
  13. Ładnie poleciałeś z tematem
  14. za***iście siedzi
  15. Kozacki projekt!
  16. Wielkie dzięki koledzy za wyjaśnienia tylko mam jeszcze pytanko co do opcji Subsonic. Wyczytałem, że tez to jakiś filtr tylko w ilu Hz go zostawić ?
  17. No to zaczne ogarniać temat jak się zrobi jasno. Tylko dalej nie wiem czy w tym pioneerku te HPF w kanale A i B mają być włączone czy lepiej wyłączone. I jeśli zmieniam to FREQ to tak samo muszę zmienić HPF w radiu na taką samą wartość Hz?
  18. Witam. Potrzebuje pomocy w odpowiednim ustawieniu częstotliwości i całej reszty dla głośników. Posiadam 1 wzmacniacz 4 kanałowy do którego są podpięte głośniki przód + tył (przód - Lanzar 85 rms; tył - Hertz) drugi wzmacniacz mono do którego jest podpięty subwoofer. Wzmak na suba w 4Ohm daje 325rms, a sub to JBL GTO 1214 350rms w 4Ohm. Ogólnie głośniki przód + tył grają głośno i jestem zadowolony, ale jednak nie dają od siebie praktycznie żadnego basu, tylko takie podbicia słychać. Drugi problem jest taki, że tuba nie daje w ogóle odczucia czystego basu i nie zlewa się z muzyką. Słychać tylko jakieś dziwne dudnienie. Radyjko Pioneer DEH-X8600BT Kanał A - przód Kanał B - tył I jak mam to tutaj poustawiać ? HPF/LPF co ma być włączone/wyłączone? Gainy na normal ? I co to jest to FREQ? Tutaj foto z ustawień radia: I wzmak na suba: Level mam ustawiony na 2/3 Bass boost na jakoś +3 Dobrze/Źle? i co to jest ten Subsonici jak go ustawić wraz z LPF? Albo to Phase 180stopni czy 0 ? Z radyjka: Opcja Subwoofer2: Z góry dziękuje za wszelką pomoc!! :D
  19. Bezawaryjności!
  20. Czekam na fotki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.