Treść opublikowana przez kiemon
-
Daily driven Acztery
Jakieś zdjęcia ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Jak tam właśnie prace ?- [B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Jestem pod mega wrażeniem- [B6 AVJ] 1.8TQ Dolphin Gray sedan
Czego używałeś do polerki felg?- Nowicjusz - wątek powitalny
- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Masz już jakieś pomysły co do nowego koła ?- Audi A4 B7 1.8T Quattro
Podoba mi sie !- [ALL B5] Srebrna 1.6 SEDAN LIFT
Witam! Jestem już jakiś czas na forum to pomyślałem, że najwyższa pora żebym i ja pokazał swoją A4 B5 jest ze mną już 1,5 roku. Została sprowadzona z DE z przebiegiem około 170tyś. Dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć bo zaginęła mi gdzieś książeczka Obecnie ma nalatane prawie 237tyś. Rocznik: 99 Motor: 1.6 Kolor: LY7W Zawieszenie: 1BA Wyposażenie: - Elektryczne lusterka - Podgrzewana tylna szyba - 2x Elektryczne szyby (z tyłu korba) - Podłokietnik z tyłu - Dzielona kanapa - Klimatronik - 1/2 FIS - 2x Podgrzewane siedzenia z przodu - ABS - 4x Airbag - Wspomaganie kierownicy - Dolne oświetlenie - Centralny zamek - Domykanie szyb z pilota - Felgi aluminiowe 15 Ogólnie jeszcze pewnie by się coś znalazło, ale szału nie ma Na bieżąco serwisowany i naprawiany. Oleje i filtry co 10tyś. Odkąd go mam napraw trochę było, z takich ważniejszych to regeneracja układu kierowniczego oraz kompletna wymiana rozrządu przy 225tyś. Z modów jedynie co to: - Założona instalacja LPG STAG we wrześniu 2013 - Ściema szyb - Car audio - CB Radio - Felgi 17 - Klubowe ramki - Chromowane ringi na zegary Planów jako tako nie mam bo jak odłożę coś więcej kasy będę się rozglądał za B6 z większym motorem Tutaj jakieś stare zdjęcia z tamtego roku i zimowy setup Później wrzucę jakieś bieżące zdjęcia Tutaj już na letniej feli- Ile pali Wam gazu?
Co prawda to prawda. Wszystko zależy od mocy silnika i masy auta. No dokładnie, ja mam jeszcze zalozone 17 na oponach 225/45, więc troche musze mu wpednac zeby chociaż do 100 sie rozpedzil- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Też jestem tego ciekaw- Ile pali Wam gazu?
to Twój 1.6 pali więcej niż mój 1.8? No zadowolony to nie jestem z tego ile kopci. W trasie jak tankuje to zawsze wychodzi ilość litrow na rowno z km. Ostatnio zrobiłem na baku 392 km i wlałem z powrotem 39litrów.- Ile pali Wam gazu?
Moim 1.6 w trasie wychodzi 10l, miasto okolo 12- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Cuber nagrasz filmik jak Ci ten sprzęcior gra?- [B5 AGB] S4 Biturbo
Ładnie poleciałeś z tematem- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy!- Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
za***iście siedzi- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Kozacki projekt!- A4 B8 2.0 TFSI quattro S-line 18" Avant 211KM 6-speed Manual
Fotele najlepsze!- [B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Jak tam mody ?- Ustawienie wzmacniaczy i radia - POMOCY :D
Wielkie dzięki koledzy za wyjaśnienia tylko mam jeszcze pytanko co do opcji Subsonic. Wyczytałem, że tez to jakiś filtr tylko w ilu Hz go zostawić ?- Ustawienie wzmacniaczy i radia - POMOCY :D
No to zaczne ogarniać temat jak się zrobi jasno. Tylko dalej nie wiem czy w tym pioneerku te HPF w kanale A i B mają być włączone czy lepiej wyłączone. I jeśli zmieniam to FREQ to tak samo muszę zmienić HPF w radiu na taką samą wartość Hz?- Ustawienie wzmacniaczy i radia - POMOCY :D
Witam. Potrzebuje pomocy w odpowiednim ustawieniu częstotliwości i całej reszty dla głośników. Posiadam 1 wzmacniacz 4 kanałowy do którego są podpięte głośniki przód + tył (przód - Lanzar 85 rms; tył - Hertz) drugi wzmacniacz mono do którego jest podpięty subwoofer. Wzmak na suba w 4Ohm daje 325rms, a sub to JBL GTO 1214 350rms w 4Ohm. Ogólnie głośniki przód + tył grają głośno i jestem zadowolony, ale jednak nie dają od siebie praktycznie żadnego basu, tylko takie podbicia słychać. Drugi problem jest taki, że tuba nie daje w ogóle odczucia czystego basu i nie zlewa się z muzyką. Słychać tylko jakieś dziwne dudnienie. Radyjko Pioneer DEH-X8600BT Kanał A - przód Kanał B - tył I jak mam to tutaj poustawiać ? HPF/LPF co ma być włączone/wyłączone? Gainy na normal ? I co to jest to FREQ? Tutaj foto z ustawień radia: I wzmak na suba: Level mam ustawiony na 2/3 Bass boost na jakoś +3 Dobrze/Źle? i co to jest ten Subsonici jak go ustawić wraz z LPF? Albo to Phase 180stopni czy 0 ? Z radyjka: Opcja Subwoofer2: Z góry dziękuje za wszelką pomoc!! :D- A4 B5 by Sanczes-ka
Bezawaryjności!- A4 B7 3.0tdi s-line +
Czekam na fotki - [All B8] A4 AirRide by wojtsen