Treść opublikowana przez kiemon
-
Szarpanie AWX
Dziekuje za takie informacje, ale kolego mojego a4 nie bylo sprowadzane, pochodzi z polskiego salonu.
-
Szarpanie AWX
Jakoś nie mogę się z tym zgodzić. Ostatni wpis z aso jest z 2009r przy 143tys, w centralnej ewidencji widnieje 2014r przy 211tys i 2015r przy 220tys (od marca 2008 do września 2015 jeden właściciel). Od września 2015r auto było w posiadaniu klubowicza, od którego odkupiłem auto w połowie października i wydaje mi się, że wziął je tylko na handel bo na podwórku miał swojego sedana b6 na klubowych ramkach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam koleżankę
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Jak jedyny jak na tej stronie są jeszcze 2 inne osoby, które sobie chwalą Boscha?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Czemu nie? Sam mam Boscha i bardzo sobie chwale, tylko koszt 92zł
-
Jakie zawieszenie polecacie do b5 przy felgach 17'?
Czekamy w takim razie Sam chyba na lato pokaże swoją B6 bo teraz to stoi na stalówkach, więc za bardzo nie ma co pokazywać
-
Szarpanie AWX
Bo już w ogóle nie czuć żeby łapało, ślizga sie strasznie, z miejsca mi ciężko ruszyć jak więcej gazu nie dam, w przypadku gdy dam za mało gazu słychać strzał i auto gaśnie, tak samo gdybym chciał z 1 wrzucić 2 na małych obrotach. Przy 228tys przebiegu to chyba normalne? Dlatego zamierzam od razu wymienić i dwumase chociaż niby jej nie słychać ani nie czuć, ale jeśli za pare tys km mam mieć jakieś niespodzianki wolę od razu wymienić.
-
Szarpanie AWX
Ajj nie dość, że sprzęgło do wymiany to jeszcze tyle roboty może być Musze to jakoś na etapy porozkładać bo na raz mi szkoda tyle kasy wydać, a później reszte miesiąca biedować
-
Jakie zawieszenie polecacie do b5 przy felgach 17'?
A nie lepiej amorki 1BE + springi eibach pro kit -30mm ? Mi do mojej starej B5 na feldze 17 dokładnie taki zestaw polecali tutaj na forum.
-
Szarpanie AWX
Jeśli by chodziło o uszczelnienie pd lub pompowtryski to jaki bylby zblizony koszt naprawy?
-
Szarpanie AWX
Olej i wszystkie filtry wymieniłem końcem października, świecie zamierzam właśnie wsadzić nowe Beru, a paliwo tylko orlenowskie.
-
Szarpanie AWX
Koledzy, a ja mam trochę inny problem, ale coś podobnego. Sprzęgło do wymiany na pewno, dwumas nie wiem, budą nie trzęsie, więc nie potrafię stwierdzić. Mój problem polega na tym, że nie mam żadnego szarpnięcia przy ruszaniu w przód czy w tył, ale jadąc ze stałą małą prędkością na małych obrotach potrafi mi się auto przyciąć i to trwa tak z sekundę, odczucie jakby się paliwo nagle cofnęło czy coś w tym stylu, niby nic, ale powoli mnie już irytuje. To może mieć coś wspólnego ze sprzęgłem i dwumasem czy winowajcy szukać gdzie indziej ?
-
Skoda Superb III L&K 2.0 TDI 190PS
Zdjęcia padły
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś może numery osłon zbiorniczków itd ? Na forum znalazłem tylko jeden link do tematu, ale wyskakuje mi "No input file specified." Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
No właśnie o ten temat mi chodzi, jakby Ci się chciało w któryś dzień to zaktualizuj te zdjęcia
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
A co za car audio Ci siedzi w tym aucie? Temat padnięty
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Po powiększeniu dalej w miniaturce, nie idzie tam nic zobaczyc
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Koledzy 1.9 TDI 130KM AWX co byście polecili? Obecnie mam jakiś 74ah, ale odmawia posłuszeństwa. Mam zainstalowany sprzęt car audio, który dosyć dużo mocy bierze to może coś większego?
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
Ładnie to wygląda
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć!
-
B6 DIVISION
Koledzy jaki najlepszy olej do B6 1.9tdi 130km?
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Pozazdrościć, piękne auto!
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Mi sie zdecydowanie nr. 2 podoba
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Jest moc!
-
A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...
kozak!