Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kiemon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kiemon

  1. kiemon odpowiedział(a) na Salin92 temat w Audi A4 B6/B7
    Dziekuje za takie informacje, ale kolego mojego a4 nie bylo sprowadzane, pochodzi z polskiego salonu.
  2. kiemon odpowiedział(a) na Salin92 temat w Audi A4 B6/B7
    Jakoś nie mogę się z tym zgodzić. Ostatni wpis z aso jest z 2009r przy 143tys, w centralnej ewidencji widnieje 2014r przy 211tys i 2015r przy 220tys (od marca 2008 do września 2015 jeden właściciel). Od września 2015r auto było w posiadaniu klubowicza, od którego odkupiłem auto w połowie października i wydaje mi się, że wziął je tylko na handel bo na podwórku miał swojego sedana b6 na klubowych ramkach
  3. Witam koleżankę
  4. Jak jedyny jak na tej stronie są jeszcze 2 inne osoby, które sobie chwalą Boscha?
  5. Czemu nie? Sam mam Boscha i bardzo sobie chwale, tylko koszt 92zł
  6. Czekamy w takim razie Sam chyba na lato pokaże swoją B6 bo teraz to stoi na stalówkach, więc za bardzo nie ma co pokazywać
  7. kiemon odpowiedział(a) na Salin92 temat w Audi A4 B6/B7
    Bo już w ogóle nie czuć żeby łapało, ślizga sie strasznie, z miejsca mi ciężko ruszyć jak więcej gazu nie dam, w przypadku gdy dam za mało gazu słychać strzał i auto gaśnie, tak samo gdybym chciał z 1 wrzucić 2 na małych obrotach. Przy 228tys przebiegu to chyba normalne? Dlatego zamierzam od razu wymienić i dwumase chociaż niby jej nie słychać ani nie czuć, ale jeśli za pare tys km mam mieć jakieś niespodzianki wolę od razu wymienić.
  8. kiemon odpowiedział(a) na Salin92 temat w Audi A4 B6/B7
    Ajj nie dość, że sprzęgło do wymiany to jeszcze tyle roboty może być Musze to jakoś na etapy porozkładać bo na raz mi szkoda tyle kasy wydać, a później reszte miesiąca biedować
  9. A nie lepiej amorki 1BE + springi eibach pro kit -30mm ? Mi do mojej starej B5 na feldze 17 dokładnie taki zestaw polecali tutaj na forum.
  10. kiemon odpowiedział(a) na Salin92 temat w Audi A4 B6/B7
    Jeśli by chodziło o uszczelnienie pd lub pompowtryski to jaki bylby zblizony koszt naprawy?
  11. kiemon odpowiedział(a) na Salin92 temat w Audi A4 B6/B7
    Olej i wszystkie filtry wymieniłem końcem października, świecie zamierzam właśnie wsadzić nowe Beru, a paliwo tylko orlenowskie.
  12. kiemon odpowiedział(a) na Salin92 temat w Audi A4 B6/B7
    Koledzy, a ja mam trochę inny problem, ale coś podobnego. Sprzęgło do wymiany na pewno, dwumas nie wiem, budą nie trzęsie, więc nie potrafię stwierdzić. Mój problem polega na tym, że nie mam żadnego szarpnięcia przy ruszaniu w przód czy w tył, ale jadąc ze stałą małą prędkością na małych obrotach potrafi mi się auto przyciąć i to trwa tak z sekundę, odczucie jakby się paliwo nagle cofnęło czy coś w tym stylu, niby nic, ale powoli mnie już irytuje. To może mieć coś wspólnego ze sprzęgłem i dwumasem czy winowajcy szukać gdzie indziej ?
  13. Zdjęcia padły
  14. kiemon odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś może numery osłon zbiorniczków itd ? Na forum znalazłem tylko jeden link do tematu, ale wyskakuje mi "No input file specified." Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc
  15. No właśnie o ten temat mi chodzi, jakby Ci się chciało w któryś dzień to zaktualizuj te zdjęcia
  16. A co za car audio Ci siedzi w tym aucie? Temat padnięty
  17. Po powiększeniu dalej w miniaturce, nie idzie tam nic zobaczyc
  18. Koledzy 1.9 TDI 130KM AWX co byście polecili? Obecnie mam jakiś 74ah, ale odmawia posłuszeństwa. Mam zainstalowany sprzęt car audio, który dosyć dużo mocy bierze to może coś większego?
  19. kiemon odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy jaki najlepszy olej do B6 1.9tdi 130km?
  20. Pozazdrościć, piękne auto!
  21. Mi sie zdecydowanie nr. 2 podoba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.