Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kiemon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kiemon

  1. kiemon odpowiedział(a) na f16mysliwiec temat w Audi
    Ile Ci to właśnie łyknie ?
  2. Czekam na rozwój modów
  3. kiemon odpowiedział(a) na kiemon temat w Audi A4 B5
    Dzięki za odpowiedź To ja nie mam pojęcia gdzie mogę dostać takie zawieszenie do mojego modelu. Chyba zostanę przy zmianie samych sprężyn na Eibach Pro Kit 30/30
  4. kiemon odpowiedział(a) na kiemon temat w Audi A4 B5
    No tak B5, dlatego pytam czy od B6/B7 by też podeszły czy to całkiem inna bajka
  5. kiemon odpowiedział(a) na kiemon temat w Audi A4 B5
    A od 1.8 T podejdzie ? Znalazłem takie coś na allegro: http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-zawieszenie-s-line-1be-1-9-tdi-1-8-t-i4935979441.html http://allegro.pl/show_item.php?item=4934767335 podbijam
  6. Mi działa, za***ista sprawa!
  7. kiemon odpowiedział(a) na kiemon temat w Audi A4 B5
    Dzieki panowie #edit Przyczyna okazała się całkiem inna. Poszedł prawy przegub i lewy wahacz. Nigdy bym nie podejrzewał
  8. Piekna fura, a wrazenia na pewno ciezko opisac
  9. kiemon opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. W dniu wczorajszym jeździłem sobie po mieście i pokonaniu dajmy maksymalnie 500 metrów przy zjeździe z ronda i wrzuceniu biegu 3 nagle mi go wyrzuciło. Z początku myślałem, że przez przypadek wrzuciłem 1 i wysprzęgliło, ale jednak nie. Przejechałem kawałek dalej i znowu mi wywaliło 3. Drugi bieg złapało ledwo ledwo i też wyrzuciło. Stanąłem na skrzyżowaniu wrzucam 1 sprzeglo gaz i nagle usłyszałem jakiś zgrzyt, zatrzymałem sie w poprzek drogi i już żadnego biegu nie łapało i cały czas był słyszalny jakiś szum. I moje pytanie jest do was co może być przyczyną? Sprzęgło ? Skrzynia siadła albo te półosie? Chce mieć mniej więcej rozeznanie bo zielony jestem, a wiecie jak to z mechanikami jest Dodam jeszcze, że dzień wcześniej zrobiłem w trasie 350km i nic, a nic nie wskazywało na to, że coś sie dzieje
  10. kiemon odpowiedział(a) na mateusz001mw temat w Audi A4 B5
    Ostatnio na forum jak znalazłem podobny temat to było napisane, że 1BE obniża o 20mm, a 1BV o 40mm. To jak w końcu ?
  11. kiemon odpowiedział(a) na kiemon temat w Audi A4 B5
    Czyli mam szukać amortyzatorów 1 BE czy sprężyn ? Bo ja to zielony w tym jestem
  12. kiemon opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam obecnie A4 B5 1.6 z zawieszeniem 1 BA. Na wiosne planuje je zmienić żeby wsadzić felgi 17'' z oponami 225/45 i jak mi wiadomo do 1.6 nie robili 1 BE, więc z 1.8 by podeszło do mnie? I czy jeszcze z jakiś innych modeli ?
  13. Dostane je normalnie u mechanika czy szukać po allegro i olx?
  14. No właśnie dlatego pytałem co wymienić przy zawieszeniu jak będę zakładał te 17
  15. http://postimg.org/image/n1h2ovr8n/ i jak z tym ?
  16. No to ponawiam swoje pytanie
  17. Mam jeszcze pytanko. Chodzi o zawieszenie. Obecnie mam strasznie miękkie i przy 3 osobach z tyłu d*pa można powiedzieć siada w połowie, a jeszcze z załadowanym bagażnikiem siedzi jakby była obniżona do samej gleby aż kawałek opony sie chowa w nadkolu. Przy zakładaniu tych 17 co by sie przydało wymienić w zawieszeniu ? sprężyny na jakieś twarde czy co ?
  18. Witam. Posiadam A4 B5 z 99r. Mam pytanie czy wejdą do niego felgi 7 x 17 ET 38 z oponami 225/45/17 ? http://postimg.org/image/goxot0lt5/ http://postimg.org/image/v92aysowv/
  19. Witam. Znalazłem sobie felgi na allegro do mojej audicy A4 B5 http://allegro.pl/felgi-17-5x112-audi-a4-a6-vw-cc-passat-golf-6-7-i4573686858.html I mam pytanie czy warto je kupować i będą pasować beż żadnego ale.
  20. Prawie 40 tyś km zrobionych na Orlenowskim gazie i zero problemów. Przy oszczędnej jeździe za 50zł zrobiłem 250km.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.