Treść opublikowana przez nastek79
-
Polecane opony letnie
dunlop i goodyear ta sama firma
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Info ponizej Bierz Ferodo No odpowiedziałeś mi
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dev jaki koszt kpl. przód i tył do mojej "padliny" chodzi o zimmerman+ferodo?
-
Polecane opony letnie
Takie zakupiłem na ten sezon.Mam miłe doświadczenia z Dunlopem i dlatego postanowiłem spróbować. Dam znać kiedy założę na auto jak się zachowują. Co do innych to mogę polecić Toyo proxes T1 sport mam takie w drugim aucie(BMW e39) teraz będzie ich trzeci sezon i są super na mokrym i suchym a zużycie którego się bardzo obawiałem jest do zaakceptowania, jeżdżę na nich dużo głównie autostrady więc szybko i nigdy nie czułem się na nich niepewnie
-
Naprawa "dzwoniących" nakładek klamek zewnętrznych w Audi A4 B6
A ja myślałem że już tak musi być a jednak nie Dzięki kolego super robota Pozdro
-
Ceny paliwa marzec 2026
Chyba też tak zrobię!! zawsze tankuje na orlenie ale w h_ja walą i będę tankował tam gdzie taniej ! zobaczymy jakie paliwo jest na innych stacjach
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Hej Ja po kupnie i przed kupnem też poszukiwałem opinii na temat b6 i pierwsze miejsce gdzie szukałem to było właśnie forum klubowe:) Najpewniejsze źródło informacji Pozdrawiam
-
1.9TDI ALH 308KM 560Nm by Misiek & TUNE-UP
Masakra!!!!!!!!! A jak tam ibiza Miśka?
-
Jaka moca dysponujemy
Poszło oddałem głos
-
kopanie silnika AVF
Kopnięcia? tzn co? opisz dokładniej
-
Czujnik parkowania tyl B6
A może się da http://www.auditimes.pl/topic/1689-wymiana-czujnika-parkowania/
-
A6 3.0 TDI
Witam zamieszczam wykres mojego znajomego. Co może być przyczyną że auto nie trzymało serii? Aczkolwiek przyrost mocy i momentu po programie spory. Co sądzicie o tym:
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
Na to czekałem!!! Dawać teraz fachowcy!!!
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
A jaki wg ciebie powinien być przybliżony czas 50-100 na 3biegu przy mocy mojego auta? Tak pytam z ciekawości gdyż nie bardzo mam możliwość to sprawdzić. To moze powiem tak... W moim sedanie po czipsie na 172/382 na kolach 225/40/18 mialem ok 4.3-4.4 s. Mierzone stoperem na podstawie filmiku. W Twoim avancie powinno być podobnie. Na podstawie twojego filmiku też mi tak wychodzi, już nie mogę się doczekać żeby coś nakręcić i pomierzyć
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
A jaki wg ciebie powinien być przybliżony czas 50-100 na 3biegu przy mocy mojego auta? Tak pytam z ciekawości gdyż nie bardzo mam możliwość to sprawdzić.
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
AWX 5 biegów AFV 6biegów co chcesz porównywać? Co troche nie po nosie tym co mają słabsze serie? może Robert się wypowie w tym temacie!!! Jeżeli są lepsze pomki w toim aucie to wynik jak najbardziej ok , tym bardziej że Tune-Up to renomowana firma!!!!
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
Raczej lightowy mod patrząć na przyrost od serii. Po prostu zdrowe pompki założone ew ALki ktoś wsadził to i grubo poszedł po sofcie Lightowy to raczej ja mam patrząc na przyrost mocy w serii 152KM W sensie u Ciebie było 152km w serii ? Jesli 172km po sofcie to bdb wynik jak na AVF-a. powyżej 170km to już rzadkość. Mało kiedy ktoś przyjedzie do mnie ze zdrowymi pompkami. A u kolegi z tematu jest 31km przyrostu czyli topowo. Pewnie pompki ma mocniejsze bo ktoś nie widział i założył i po temacie . Tak 152km w serii. ale mówiłem Robertowi żeby było bezpiecznie dla sprzęgła http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285988-owocna-wizyta-w-tune-up-gdansk-prosze-o-ocene-wykresu/
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
I co jesteś zadowolony z roboty jaką robi Robert? Dobre podejście do tematu nie?
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
Raczej lightowy mod patrząć na przyrost od serii. Po prostu zdrowe pompki założone ew ALki ktoś wsadził to i grubo poszedł po sofcie Lightowy to raczej ja mam patrząc na przyrost mocy w serii 152KM
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
No graty stary miałeś jeszcze lepszą serię od mojej ale chyba to nie jest średnio zrobione tylko tyle ile się da co? Jak ori sprzęgło to nie wytrzyma u mnie się kilka razy ślizgnęło( może miało focha bo tarcza miała jeszcze 7.7mn) zanim zmieniłem na BRD Ps. Moja też srebrna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam zach.pomorskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdro
- Nowicjusz - wątek powitalny