Treść opublikowana przez Zerwi
-
Centralny Zamek (95r. przedlift)
A czy ten samochód to nie jest przypadkiem anglik? Zdekoduj sobie VIN.
-
Zabierak pompy olejowej nie chce wyjść
Jak ktoś zmienił na większą średnicę (tak robi Futurm) to nie wysuniesz jego.
-
Szum wiatru w aucie...
Weź szarą taśmę klejącą, zaklej drzwi dookoła ,albo samą ramkę przejedz się kawałek i będziesz wiedział w którym miejscu. Jak to drzwi kierowcy to wsiądziesz przez pasażera.
-
Wakacje w Chorwacji
Ja byłem w zeszłym roku w https://www.tucepi.net/ivana/index.htm co prawda drugie piętro, ale dwa niezależne pokoje z dużymi podwójnymi łóżkami, dwie łazienki i jedna kuchnia , dwa balkony jeden z widokiem na morze, drugi z widokiem na góry, to wszystko miałem w wersji 2+1, praktycznie piętro do dyspozycji. Dom przy Jadrance. Nigdy nie brałbym w pierwszej linii, ze względu na przejazd autem deptakiem. Tyko że ja jeżdżę to tej miejscowości we wrześniu. Jakoś nie wyobrażam sobie tego miejsca w ścisłym sezonie, tak ręcznik przy ręczniku. Jeżeli chcesz pokonać tą trasę sam na raz, to daj znać powiem Ci jak to zrobić.
- Elektryka siada? :(
-
Balaton - noclegi
Teresa Bödő: ul. Dózsa György 30B Kőröshegy tel. 0036306181679 zjazd na Balatonfoldvar Tam nocowałem jak jechałem do Chorwacji. W tym roku też się wybieram więc chyba tam też będę nocował. Ona jest Polką. Język węgierski mnie przeraża nie jestem w stanie się z nim dogadać nawet z pomocą rąk ,więc jej pomoc jest dla mnie nieoceniona.
-
Jaka wiertarko wkrętarka ?
Dokładnie .Tylko Li-ion jakąkolwiek. Za każdym razem jak akumulatory niedomagały kupowałem nowy fajans. I za każdym razem jak chciałem użyć, to by musiałem wcześniej naładować a i tak trzymały tylko parę wierceń. Teraz wywalone mam oryginalne akumulatory i wstawiłem ogniwa z laptopa. W tej chwili nawet jak biorę(bez skojarzeń) taką wkrętarkę po kilku miesiącach od naładowania, to mam nadal sprawną. Nie kupuj wkrętarek akumulatorami Ni-cd.
-
Sprężarka nie dostaje prądu
Ale ten błąd oznacza że brak jest czynnika ,a jeżeli jest na pewno, to może być uszkodzony czujnik ten przy chłodnicy ,a jeżeli nie on, to kable idące do niego.
-
Brak klimy po wymianie licznika
Kabel z żółtej kostki, niebieski z fioletowym paskiem. Niestety nie wiem który to pin, bo jest wypięty.
-
Pytanie o korek zbiorniczka wyrównawczego
A czy przy wymianie głowicy były wymieniane szpilki?
-
Brak klimy po wymianie licznika
Trzeba wypiąć pin z kostki idącej do licznika ,ale niestety nie pamiętam który. Jak nikt Tobie nie pomoże, to sprawdzę u siebie, ale dopiero w sobotę będę miał taką możliwość. Na forum było podane który to kabel ,ale nie mogę znaleźć.
-
Dach 4-spadowy w altance ogrodowej jak ogarnac.
Za 80 zł to chyba się nie opłaca spawać http://alegratka.pl/ogloszenie/zwienczenie-do-altan-lacznik-wierzby-25020661.html . Ja waliłem śruby przez kantówkę i belkę (nie podobają mi sie te blachy bo są zbyt widoczne). Robiłem tylko wcięcia w kantówkach żeby lepiej się opierały na belkach. Słupy i i wieniec robiłem z kantówek 10x 10 . Są tylko 4 słupy altana (podłoga) ma wymiary 4 x 4. Altana kosztowała mnie z 600 zł ,ale miałem dostęp do palet typowych jak i nadwymiarowych.
-
Dach 4-spadowy w altance ogrodowej jak ogarnac.
http://ogrodosfera.pl/blog/wp-content/uploads/2014/10/2.jpg ja korzystałem z takiego łącznika na szczycie, a po rogach długie śruby przez kantówkę.
-
Wakacje w Chorwacji
Kurcze przepłaciłem ,ja u nich zapłaciłem 20 euro za osobę ,chyba słabo się targowałem. Ale i tak polecam, dają poczęstunek alkoholi i fig. Wiśniówkę z kardamonem mają zajeb....ą .
-
Szumy w kabinie powyże 100km/h
Wiesz to magicy hehe. Można by było spróbować taki patent, tylko gdzie kupić taki gumowy sznur? Na alledrogo wpisz hasło"weżyk silikonowy"
-
Fotelik dla malucha 0-18 czy warto?
Zobacz na coś takiego jak MACLAREN TECHNO XT. Jest to prawie typowa parasolka.
-
Nieszczelność Klimatyzacji a śladów kontrastu brak...
Roboty jest na cały dzień od rana do wieczora . Na forum jest gdzieś opis zdjęcia deski dotyczący wymiany nagrzewnicy więc trochę podobnie (szukałem ale nie mogę znaleźć ,ale jest gdzieś w czeluściach tego forum). Z tego co pamiętam są dwa rodzaje parowników w tym modelu . Nie bierz się za zdjęcie deski w taki upał jak jest teraz bo nie dasz rady.. Przy demontażu segreguj śrubki w pudełka, rób zdjęcia . Przy okazji sprawdzisz sobie silniczki od klap do których niema dostępu. Lepiej nie ściągać całego "modułu" z nagrzewnicą ,lepiej jest rozłączyć na samochodzie( to pudło składa się z dwóch części) ,a wtedy odejdzie Ci robota z układem chłodzenia.
-
Nieszczelność Klimatyzacji a śladów kontrastu brak...
Odkrec schowek i wykręc wentylator , tam będziesz miał po lewej stronie parownik klimy . Całego nie widac ,ale z pomocą lusterka dasz radę obadać.
-
Po zmianie licznika z roku 95 na 96r wyskoczył bład 1025
Rozpiska pinow licznika z 1996 r: blue, 26-pin 1 -not used 2 -Buzzer actuation 3 -Terminal 15 4 -Terminal 15 5 -not used 6 -Terminal 61 7 -Handbrake/brake malfunction 8 -ABS direct 9 -Airbag direct 10 -CAT 11 -ABS inverted 12 -Airbag inverted 13 -Right parking light 14 -Ignition lock, S-Contact 15 -Buzzer actuation 16 -not used 17 -not used 18 -Oil pressure 1.8 bar 19 -Terminal 58d 20 -Coolant level 21 -Right turn signal 22 -Main beam 23 -Speedometer input 24 -Brake fluid 25 -Brake pad 26 -Left parking light Masę podajesz na 12 pin w liczniku ,on jest pusty .Jak nie masz pinów to mniej więcej pasują one od taśm komputerowych.
-
Po zmianie licznika z roku 95 na 96r wyskoczył bład 1025
Da się zrobić z kontrolką airbag Pod pin w liczniku trzeba podpiąć masę, chyba 12 pin ale nie jestem pewien jutro to sprawdze ,chyba że ktoś poda Tobie wcześniej. Z aku to nie wiem .Pzdr
-
Zmana zegarów
A czy to nie jest tak że nie da się wygasić kontrolki AIRBAG? I tylko z tym jest problem ?
-
Zmana zegarów
Ty masz licznik VDO. A ten co kupiłeś to Jager ?
-
Parking przy Okęciu
Tego parkingu co podałeś nie znam, ale mój znajomy prowadzi parking w Raszynie Parking Okęcie 22 | 7 DNI 65 ZŁ, 14 DNI 99 ZŁ |. Wiem że zawozi i odbiera klientów po nocach ,nawet trafiały sie kursy do Modlina.
-
Świeci kontrolka AIRBAG
Wymieniałem kiedyś z powodu niedzałającego prędkościomierza . Wymieniłem na taki sam VDO tylko z dodatkowymi wskaźnikami . Po wymianie wszystko było OK , czyli po przekręceniu kluczyka kontrolka gasła i tak było przez około pół roku. Pewnego dna nie zgasła i nie daje sie wykasować.
-
Świeci kontrolka AIRBAG
Witam Mam problem z kontrolką poduchy : USZKODZENIE KONTROLKI AIRBAG PRZERWA LUB ZWARCIE DO MASY”błąd 1025. Stało się to nagle, do tej pory było dobrze.Podmieniałem żarówki i nic nie pomogło Załozyłem stary licznik z uszkodzonym prędkościomierzem i o dziwo na vagu pokazało błąd sporadyczny i udało się go wykasować. Gdzie szukać usterki? Bo ewidentnie coś siedzi w liczniku Obydwa liczniki przedlifty z 26 pinowymi kostkami.