Treść opublikowana przez eaglent
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
No dlatego powtarzałem, że świece grzeją ale kontrolka nie świeci nigdy. Panowie naprawde nikt nie miał takiego problemu? ;/
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
rozumiem, chociaż to może być też coś z licznikiem, np u mnie podczas przekręcenia kluczyka na zapłon żadna kontrolka na obrotomierzu czyli po lewej stronie licznika, są tam kontrolki świateł mijania, check engine, ASR(nie mam więc nie powinna się świecić) i Immo które faktycznie się świeci. Może to być licznik walnięty? jak sprawdzałem vagiem, to żadnymi błędami nie sypie.
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
Nie, nic się nie pali, słyszę tylko ten cały przekaźnik który uruchamia świece żeby się grzały, kontrolka się nigdy nie zaświeca.
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
oo, a gdzie znajde taki przekaźnik?
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
Auto z podpisu, powtarzam 3 raz, że żaróweczka jest sprawna i jestem tego pewien. nikt?
-
SOCZEWKOWE LAMPY PRZEDNIE CHROM ENGEL EYES
działa, wystarczy usunąć końcówkę którą dodał: http://allegro.pl/soczewkowe-lampy-chrom-ringi-audi-a4-b5-94-98-i4862682890.html
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
jasne, że słysze dlatego napisałem, że świece grzeją na 100% bo odpala od kopa zawsze, no bo jakby przekaźnik nie działał to by świece nie zagrzały a w mrozie to wątpię żeby odpalił po pół obrocie wału. nikt nic?
-
Problem z podłączeniem sterownika zamka z pilota
kabel 5 jest sygnałem sterowaniem otwarcia/zamknięcia prowadzącym z drzwi kierowcy
-
Problem z podłączeniem sterownika zamka z pilota
Te kable biało brązowe są od sterowania lampkami wewnątrz podczas otwarcia drzwi np, kable dwa czerwone to tak naprawdę jeden przewód który jest zmostowany, ma to za zadanie zakodowac pompke jako Audi A4 a nie 80. Reszte masz niżej:
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
wsadziłem działającą od immo i nic, wiec na 100% nie zarówka
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
no dobra, a przewód gdzie może być uszkodzony? bo idą dwie kostki od licznika i obie są w fabrycznym oplocie, na jakim odcinku mogę szukać tego uszkodzenia? jakiś przekaźnik jest?
-
Kontrolka świec żarowych nigdy nie świeci
Witam, jak w temacie, auto kupiłem jakieś pół roku temu i od tamtej pory nie świeci się żarówka grzania świec, żarówkę sprawdziłem i jest dobra, co może być tego przyczyną? dodam, że świece grzeją bo po ostatnich mrozach -5C w nocy u mnie bylo a auto odpaliło od kopa, wiecie co jest nie tak?
-
Pytanie o uszczelniacz wału w AFN'ie
Niee, koniecznie nowe bo chce żeby posłużyło dosyć długo
-
Pytanie o uszczelniacz wału w AFN'ie
Doskonale o tym wiem, ale przy mojej sytuacji trzeba szukać okazji
-
Pytanie o uszczelniacz wału w AFN'ie
Super, dzięki za odpowiedź. Napisałem jeszcze do dzika to może uda się wyrwać taniej sprzęgło pozdrawiam
-
Pytanie o uszczelniacz wału w AFN'ie
Witam, przygotowuje się do przesiadki z dwumasa na jedno i mam kilka pytań odnośnie tego zabiegu: 1) Czy przy wymianie koniecznie muszę zmieniać uszczelniacz wału? 2) Czy używane koło jednomasowe np. http://allegro.pl/kolo-zamachowe-wieniec-audi-80-b4-1-9tdi-1z-i4624068777.html takie będzie okej? 3) No i czy samo sprzęgło sachsa od 1z będzie okej? chodzi mi o takie: http://allegro.pl/sprzeglo-sachs-audi-80-a6-1-9-tdi-b4-a6-c4-i4579870586.html 4) Oraz czy te śruby faktycznie są odpowiednie do jednomasa: http://allegro.pl/sruba-kola-zamachowego-audi-200-80-1-3-1-5-1-6-2-1-i4567701277.html pozdrawiam Panowie potrzebuje szybkiej pomocy bo pali mi się z tym sprzęgłem jak cholera, auto stoi od tygodnia i nerwica mnie bierze!
-
Tryb awaryjny i niebieski dym
Problem rozwiązany, tak jak mówiłeś sprawdziłem luzy - brak luzu jakiegokolwiek, sztywny wirnik. Ale zauważyłem, że dwa węże od intercoolera są urwane, po prostu obejmy puściły i węże się popruły. Wymieniłem je i o dziwo wszystko działa jak należy, zero dymu i znowu ma kopa
-
Tryb awaryjny i niebieski dym
jak wdepne na dwójce to jak wcześniej przez 0,5sec mała kłębka dosłownie minimalnie coś przykopciło i chwilka mijała i było 4,5k rpm tak teraz jak wdepne to leci obłok niebieskiego dymu aż auta za mna zjeżdżają na bok no i przy 3k rpm się kończy + odrzutowiec Dodam tylko, że na luzie odrzutowca brak jak chmury dymu, jak wdepne to przykopci lekko i jak przytrzymam na obrotach to nic nie leci. Nie mam pojęcia co z ta turbina jest. I jeszcze jedno, wyskoczył mi błąd N18 przerwa lub zwarcie do masy i ciśnienie w przewodze dolotowym - różnica dorególowania. Panowie naprawde nikt nie ma pomysłu? moge spróbować wykręcić turbine i kierownice przeczyścić tylko nie zabardzo wiem czy to ma sens.
-
Tryb awaryjny i niebieski dym
Jak w temacie, wiem, że było takich multum ale w żadnym z nich nie wyczytałem tego co trapi u mnie AFN'a. Auto kompletnie nie ma mocy, nie osiąga nawet 100km/h mimo gazu w podłodze, do tego dźwięk jak odrzutowiec - myślę, że turbina bo nie dość, że świszczy to i pali olej bo kłęby niebieskiego dymu lecą z wydechu. Tutaj moje pytanie, co teraz zrobić i które logi porobić? z tym, że nie osiągne 4,5k obrotów bo po prostu jej mocy brakuje. Jakieś pomysły macie? bo stało się to po prostu, odstawiłem auto wczoraj i dzisiaj rano nichuchu nie chce jechać.
-
Pompa Centralnego Zamyka Auto
Jak w temacie, po mojej walce z przewodami (dla chętnych mogę powiedzieć jak podpiąłem wiązke z Audi 80 do B5) pompa działa ale cały czas zamyka auto. Po otwarciu kluczykiem drzwi automatycznie się zamykają. Próbowałem sie komunikować z pompką poprzez Vag'a, sekcja 35 i zero oznak życia, pompa nie odpowiada. Jest ona jakoś zabezpieczona ale czy wiecie jak to usunąć? I model pompy to 4A0862257A a auto to avant przedlift z 96r I jeszcze dodam, ze jak przekręce kluczyk to otwierają się tylko drzwi kierowcy. pozdrawiam
-
Zalana tapicerka kierowcy - wszystko zaklejone
no najlepsze jest to, że znalazłem, leje się woda za podnóżkiem, po takim czarnym wygłoszeniu ale nie wiem gdzie u góry może być dziura
-
Zalana tapicerka kierowcy - wszystko zaklejone
ale jakby na spawach ciekła to by nie leciało przypadkiem na całej długości? tzn pasażer tez by był mokry a tu tylko jedna strona cieknie. Możliwe jest, że jest jeszcze jakaś dziura której nie wypatrzyłem oprócz kompa i linki? ---------- Post dopisany 15-07-2014 at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 22:16 ---------- nikt, nic?
-
Zalana tapicerka kierowcy - wszystko zaklejone
Witam, jak w temacie, moje auto cieknie podczas silnego deszczu, leci sobie strumyczek za podnóżkiem koło pedału sprzęgła. Uszczelka pod kompem zasilikonowana, linka klapy zasilikonowana, spływ pod srv i aku udrożniony, uszczelka pod filtrem dmuchawy też szczelna. Skąd może jeszcze ciec? drzwi szczelne do podnosiłem całą tapicerkę i cieknie tylko z tamtego miejsca. Jakieś pomysły?
-
Po wciśnięciu sprzęgła coś tłucze
Już widzę, że sam tego nie ogarnę bo ani podnośnika nie mam żeby skrzynie odkręcić ani kanału. Dzięki za odpowiedź
-
Po wciśnięciu sprzęgła coś tłucze
To nieciekawie, jaka orientacyjna cena naprawy tego będzie? albo inaczej, czy mogę to samemu naprawić czy od razu do wymiany całe sprzęgło?