Treść opublikowana przez Tuborg 1
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
warunki bez E: 1. DMC samochodu + DMC przyczepy < 3500kg 2. MW samochodu > DMC przyczepy 3. DMC przyczepy < DMC przyczepy wpisanej w dowodzie samochodu 4. oczywiscie nie mozna przekroczyc ladownosci przyczepy
-
[1,9TDI 90KM] Dobór termostatu - proszę o radę.
Ja kupiłem od tego gościa,którego poleca zdeniu i wydaje mi się ,że jest to orginał,bo ma wytłoczone znaki VW i OOOO.Porównałem go ze zdemontowanym orginałem i są one identyczne Myślę ,że się mylisz
-
Nowy FIAT BRAVO silnik 1.4 16v T-JET
Przed Audi miałem fiata przez 5 lat i powiem wam jedno większego gówna nie ma.Może i wyglądają nieźle ale jakość wykonania i zastosowane materiały pozostawiają wiele do życzenia.No i jak zacznie się piepszyć to z warsztatu trudno wyjechać a ceny Jak zostawiłem 5 tysiączków w serwisie to zrozumiałem ,że najwyższy czas to sprzedać i markę tą omijać szerokim łukiem. Tylko Audi
-
[B5 AJM] dziwny przyrost obrotów
Ok jutro sprawdzę temperatury na kanale 49 i 51 podczas jazdy do pracy.Mam ze 30 km,więc siliczek powinien się już zagrzać [ Dodano: 02-04-2007, 09:47 ] no więc rano w garażu jeszcze : kanał 49 - 30 51 - 11 55 - 8 po przejechaniu ok 20 km kanał 49 - 81 51 - 90 55 - 1 z tego wynika ,że termostat trzeba wymienić,ale chyba uszkodzony termostat nie powodowałby takich zakłóceń w obrotach silnika? Czujnik prawdopodobnie dobry? [ Dodano: 07-04-2007, 15:16 ] Czy naprawdę nikt nie potrafi mi pomóc???? :frown:
-
[B5 AJM] dziwny przyrost obrotów
Czy da się sprawdzić tę temperaturę climatronikiem?
-
[B5 AFN] Piszczenie paska wielorowkowego
Drogo ale tyle mnie skasowali na poczatku stycznia
-
[B5 AJM] dziwny przyrost obrotów
No własnie. Prosiłem w warsztacie żeby sprawdzili świeczki.Zrobili to i powiedzieli ,że są OK
-
[B5 AJM] dziwny przyrost obrotów
może masz rację z tymi świecami bo po przekręceniu zapłonu kontrolka świec pali się przez 10-15 sekund a temperaturka na zewnątrz 16 stopni (na plusie oczywiscie) pytałem na forum ,ale ze szczecina nikt się nie odezwał.
-
[B5 AFN] Piszczenie paska wielorowkowego
W warsztacie powiedziano mi ,że paski wieloklinowe najlepiej wymienić przy okazji wymiany rozrządu.Tak też zrobiłem,koszt pasków to około 60 pln.U mnie do wymiany był też napinacz paska (668 pln) i napinacz paska klimatyzacji (156 pln)
-
[B5 AJM] dziwny przyrost obrotów
a co mam mówić ? nie mam pomysłu ani vaga jakiejś konkretnej podpowiedzi też nie
-
[B5 AJM] dziwny przyrost obrotów
Gdzie ją znajdę ma ktoś jakiś rysunek?
-
[B5 AJM] dziwny przyrost obrotów
po odpaleniu silnika obroty ,oczywiście na biegu jałowym, są na poziomie 850.Po okolo 5-7 min.pracy silnika obroty same bez dotykania pedalu przyspieszania wzrastają do 1200 i tak przez nastepne 5-7 min. po czym zaczynają powoli spadać do 850.Jesli wylącze zapłon przy tych podwyższonych 1200 i ponownie odpalę do wskakują na 2500 na 2-4 sekundy później spadają na 1200 i po 5-7 min do własciwych 850.Dzieje się tak za każdym razem. Prosze o pomoc w diagnozie. pozdrawiam
-
[B5 1.9 AJM Avant] moja jedyna
Jak zobaczycie środek "na żywo" to zmienicie zdanie
-
[B5 1.9 AJM Avant] moja jedyna
Co wy z tym środkiem? mam go przemalować
-
[B5 1.9 AJM Avant] moja jedyna
W końcu pochwalę się swoją niunią,patrzcie i krytykujcie edit by: zdeniu Dzięki zdeniu :smile:
-
Polecane opony letnie
ja złożyłem dzisiaj Googyear Exellence na fele 15 w rozmiarze 205/60 i jestem happy
-
[ B5 AJM 1,9 2000r ] czy ma ktoś Vaga w szczecinie
OK. Będę w przyszłym tygodniu.Dokładniej dam znać kole poniedziałku. Jak mam się a Tobą kontaktować? [ Komentarz dodany przez: piotr1602: 16-03-2007, 12:53 ] pisz na PW do kolegi Zdeniu
-
[ B5 AJM 1,9 2000r ] czy ma ktoś Vaga w szczecinie
Dzięki ,to kiedy mogę przybywać?
-
[ B5 AJM 1,9 2000r ] czy ma ktoś Vaga w szczecinie
Poszukuję kogoś z okolic Szczecina ,kto przevaguje mi auto w rozsądnej cenie.Mam kilka problemów potrzebuję pomocy i bez vaga ani rusz. Pytałem u Bojarskiego chcą 184 złotówki za podłączenie.... ......brrrrr W warsztacie u jakiegoś "lepuły" 50.ale nie robi logów dynamicznych
-
[B5 1.9 AJM] Bialy dym, brak turbo i mocy (???)
przepraszam,że się podłączam ale.... mam też 115 konnego AJM 1,9 i zaobserwowałem,że jak jest zimny to też z rur leci biały dym.Dzieje się to przez jakieś 10 min ,później jest ok tzn nie widać dymu.Auto kupiłem 3 tygodnie temu i według komputera na tym oleju zrobione jest około 8000km,dlatego na wymianę umówiłem się po nowym roku,jednak dzisiaj podczas jazdy zapaliła mi się kontrolka poziomu min.oleju.Co może być tego przyczyną?iCo powinienem sprawdzić.Czy dlewać oleju(nie wiem jaki był wlany) Pozdrawiam prosząc o odpowiedź.