Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
no to pojechali po Tomaszu :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Postaram się i ja wpaść na chwilkę bo mam sprawę do Odzima ale nie obiecuję...[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 17:28_________________________________________________no i mam tez ochotę obczaić furacza mcma
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry czy ktoś dziś gdzieś bawi??
-
SPOTY RADOMSKIE
jak Ci tak odpicuje to wstawiam swój :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
mówie wam będzie za****ste cabrio różowe do tego :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
wid mądrego to i dobrze posłuchać ze wuju mądrego to i dobrze posłuchać widzę wuju że znasz się na rzeczy :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu pierwszą imprezę proponuję zrobić przed remontem abyś nie musiał 2 razy remontowac :naughty:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam. Nie orientujecie się czasem jak sprawdzić czy wtryski w Renault Master są juz do wymiany czy nie??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
haha pewnie po drodze chce się jeszcze zmelanżować :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu ja mam i to ogromną chęć tylko jeden problem mam szkołę:/ a kiedy planujesz dokładnie wyjazd itd??
-
SPOTY RADOMSKIE
Adriana tut niet. Tomaszu więc trzeba nakreślć mu jakiegoś smsa albo daj jego nr na pw
-
SPOTY RADOMSKIE
Adrian dawaj fotki z wczoraj
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
tomaszu zawsze warto z nikim tak nie popijesz jak z nami:D- SPOTY RADOMSKIE
Dobry wieczór[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 21:54_________________________________________________to są ładne samochody mcm- SPOTY RADOMSKIE
i dobra jest :decayed: czy nie warto się za nią zabierać ?? :>- SPOTY RADOMSKIE
a jak my źli ? a wiadomo co Wy tam w głowach za myśli macie poukrywane- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
nie wazne czy m wrócisz wazne co tu bedzie sie dzialo :naughty:- SPOTY RADOMSKIE
michał też za mnie a ja od rana pije wasze zdrowie:) Tomaszu jak by was poniosło zapraszam do mnie- SPOTY RADOMSKIE
Dobry Życie jest piękne...a potem już się trzeżwieje no piękna myśl piękna- SPOTY RADOMSKIE
na motorku zawsze jest ryzyko kumpel ostatnio lecial na swoim kawasaki ok 130-140km/h wyprzedzil go kolo tez scigaczem przypuszczalnie ok 170-180km/h zdążył go myknąć i wyjechała mu babka w polo...nie wyhamował- SPOTY RADOMSKIE
mcm gadałem właśnie z gościem i polecałmi kawasaki er5 mówi że dobry jest na początki ponieważ jest chłodzony olejem i w związku z tym ciężko zajechać silnik - SPOTY RADOMSKIE