Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie symbolicznie nie będzie...w pracy od 19 - 7:/
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja ide właśnie spać więc Dobrej życze wszystkim:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyżbyś skończył szkołę?? nie nie nic z tych rzecz, zacząłem kolejny rok uuu to masz trochę roboty... Ja do końca miesiąca muszę oddać pracę.
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Adrian a gdzie do tej Anglii jedziesz dokladnie ??
-
SPOTY RADOMSKIE
Adrian a może opuści te 5tyś jak się zdecydujecie na jazdę dajcie znać z przyjemnością wam potowarzysze:D
-
SPOTY RADOMSKIE
Autko bardzo ładne fajny kolorek ładnie też o nim piszą...ciekawe jak w rzeczywistści:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry Brynia Bry wszyscy
-
SPOTY RADOMSKIE
Adrian a nie może brat kupić tam przyjechać tu i wiem że można takiego anglika ubezpieczyć u nas. kiedś się dowiadywałem to na 6 miesięcy można było np w pzu:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
pijcie i bawcie się ja niestety nad książkami w Lublinie:/
-
SPOTY RADOMSKIE
To i ja też Witaj
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja byłem o 20.30 sam:( niestety dopiero o tej porze dotarłem z Lublina
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
przebiłeś mnie mcm więc oddaje Tobie za mniej niż dyche:D KTO DA MNIEJ NIŻ MCM??- SPOTY RADOMSKIE
Witojta sprzeaje A3 moje jest kto chętny??;>- SPOTY RADOMSKIE
tak czułem że będzie w plecy ale nadzieja była na 1:0- SPOTY RADOMSKIE
ja jak zwykle d*pa...gzami o 17 w lublinie:/- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
powiem tak w sobotę mam egzamin poprawkowy i cały ten tydz siedzę i się uczę ale postaram się zawitać chociaż na trochę...zobaczymy jak będzie po zrobieniu rachunku wiedzy:)- SPOTY RADOMSKIE
byłem też wczoraj i przedwczoraj lecz nikogo nie było- SPOTY RADOMSKIE
o dzis są ludzie- SPOTY RADOMSKIE
witojta [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 20:27_________________________________________________kurde kolejny wieczór i kolejny raz nie mogę na nikogo trafić- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE