Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
wszystkim najlepszego zycze:)[br]Dopisany: 24 Grudzień 2007, 14:07 _________________________________________________wigilijny spontaniczny spocik udany:D:D A4 wzedzie sie pokaze:D:D Janusz wrzucaj filmy i zdjecia jak juz bedziesz je mial:)
-
SPOTY RADOMSKIE
jesli chodzi o mnie to 18 moze nie najlepiej ale sie postaram jak cos to mam nr do klubowiczow i bede dzwonil:)
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich ponownie:) ja nareszcie po dluzszej przerwie bede znów czesciej obecny na forum:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
no niestety u mnie weekendy to juz poza radomiem:( a na tygodniu czemu nie tylko ze najwczesniej 19:)[br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 18:19 _________________________________________________dzis akurat wyjatkowo mam wolne:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
jesli chodzi o mnie to cisza kazdy weekend mam zajety do tego pracuje od pon-piatku i zdarza sie ze koncze nawet o 20 wiec ja raczej w najblizszym czasie odpadam:(:(
-
SPOTY RADOMSKIE
wiec powiem inaczej nie wazne czym wazne KTO i tego sie trzymajmy:) :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Gofer nic sie nie boj:) Michł pozyczy znaczek a ja naklejke A4:)): okleimy aska i bedzie gitara:)[br]Dopisany: 20 Listopad 2007, 11:50 _________________________________________________tam mialo byc pasata ale gdzies zjadlo literki:D
-
SPOTY RADOMSKIE
no mam nadzieje ze uda sie cos zorganizowac szybciutko i w pelnym gronie:)
-
SPOTY RADOMSKIE
no i po spociku:) malo bo malo ale zawsze cos w koncu poznałem Michała
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jesli chodzi o mnie jestem na tak:) wiec tylko godzine ustalic i miejsce i ja sie pokaze:)
-
SPOTY RADOMSKIE
jesli chodzi o mnie to jestem dostępny od pon do czwartku:) przez najblizsze 5 tyg piatki soboty i niedziele odpadaja niestety:(
-
SPOTY RADOMSKIE
no i byłem na Motorkach musze przyznac ze robia wrazenie:) szkoda tylko ze zadnego klubowicza niespotkalem:(
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok dzieki:) wiec na 90% sie pojawie no chyba ze dzis zabaluje to jutro moze byc problem ze wstaniem :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć wiesz że ja chyba wpadne w sumie to nic lepszego w niedzielny poranek do roboty nie mam:) to jest na tym torze na koniowce??Tutaj co mozna wjechac albo od Selgrosa albo od ronda warszawskiego??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja niestety nie moglem:/ dopiero wrocilem z wioski:(
-
SPOTY RADOMSKIE
no i do tego niestoi sie w korkach i jest o wiele wiele szybciej wiec na nstepny rok wszystkie A4 zapraszam od tamtej strony:):)zastawimy polowe tego lasu hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu ale ja sie niewpychałem:P bo wjezdrzalem od tylu cmentarza Tomasz ja tak jak sie spodziewalem odpadam jutro jade na wies z rodzinka i moze to otrwac do nocy:/wiec lipa
-
SPOTY RADOMSKIE
Jonny To ja byłem :D ale za to jakoś nikogo nie widziałem kurde jeżdzi tyle A4 ale klubowiczów nierozpoznaje cos nie tak:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszust ja jestem za ale jeszcze powiem dokladnie co i jak bo niewiem czy czasem na wies na groby nie bede jechal z dzadkiem. jutro dam odpowiedz:)
-
SPOTY RADOMSKIE
nie no juz coraz lepiej powoli rozkrecimy forum:D
-
SPOTY RADOMSKIE
kurde strasznie kiedys to forum tętniło życiem a teraz od chyba 3 dni czekalem na jakis odzew:)ale widze ze juz jest nas 2
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkiech po dluzszej przerwie:):)ja juz w PL zostaje wiecpisze sie na kazdy zlot spot grile itp:):):)[br]Dopisany: 21 Październik 2007, 21:11 _________________________________________________HALO ludzie co jest gdzie wszyscy klubowicze????????
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszust trzeba bylo zalapac sie na trasy polska Anglia hehe spota by sie zorganizowalo:P:P a tak pozatym to za miesiac bede juz w PL i mam nadzieje ze sie jakos zorganizujemy i bedzie ustawka hehe pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
Na początek pozdrowienia z Londynu dla wszystkich:) Ja musze przyznac ze ostatnio bardzo zadko bywam na forum ale musicie zrozumiec malo czasu (praca praca i jeszcze raz praca) a do tego brak inernetu w domu:/ jeszcze raz pozdro i do spotkania na jakims pazdziernikowym zlocie:)