Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
A wiesz ze to bedzie sper:) wiec zrobimy tak jeden termin ustawka na mini malu na parkingu i pozniej wszyscy tam przejedziemy a jesli ktos nie zdazy lub sie spozni to juz dojedzie na miejsce na godzinke na ktora bedzie mógł:) wiec dzis wieczorem na PW rozsyłam wszystkie info:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Dpbra czyli 20 maj a godzinka to juz na PW porozsyłam:) tylko co z miejscem?? Jeśli to ma być gril to chyba tam gdzie ostatnio tak?? Brynia?? mówisz że miejsce jest tam ok????
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam witam po weekendzie:) nowe forum hihi a najbardziej podoba mi sie to ze juz za tydzien spocik:)
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszust jest dokładnie tak jak napisałeś a wiec na dziś dzien jest nas 6 osób wydaje mi się że w weekendklubowicze zajrzą na stronke i się dołączą:)
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie jak juz można wywnioskować z wcześniejszych rozmówostatecznym terminem jest raczej termin majowy z data 18 lub 20 ale wydaje mi się ze 20 bedzie lepiej ale to jeszcze sie okaże:)
-
SPOTY RADOMSKIE
No działamy działamy ja regularnie odwiedzam stronke:) Na dzis dzień jest tak Ja, Brynia i tomaszut - pasuje kazdy termin, gofer woli czerwiec G.ary maj i tak na dzis dzien wyglada sytuacja pozostali uczestnicy nie daja znaków życie co mnie bardzo smuci:( [ Dodano: 08-05-2007, 18:15 ] A i zapomniałem dodać ze ja osobiście tez wole maj;)
-
SPOTY RADOMSKIE
tez mnie to cieszy mamy dopiero 6 ma a tu juz 5 osob zapowiedzialo obecność
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszust jak widzisz moje audii to trąb trąb trąb az sie zjawie zawsze chwilke można pogadać na mieście:). a wiec jak narazie jest nas 4 osoby wiec juz mala lista istnieje, zobaczymy jak reszta klubowiczów sie wypowie;) [ Dodano: 06-05-2007, 00:12 ] a i małe sprostowanie są 2 terminy tylko poprostu dolozylem po 3 dni w każdy bo zazwyczaj weekend kazdy juz zaczyna w piątek a konczy w niedziele wiec jesli juz wybierzemy maj lub czerwiec to pozniej bedzie latwiej dobrac czy to piątek, sobota czy niedziela:)z utęsknieniem czekam na pozostałe osoby;)
-
SPOTY RADOMSKIE
A wiec daje takie terminy 18,19,20 maj lub nasepny1,2,3 czerwiec poprosiłbym o opinie co do terminow. w ten sposob łatwiej bedzie wszystkich zebrac;)
-
SPOTY RADOMSKIE
A wiec ja dzis wrzuce 3 terminy i poprowadze obserwacje kto na jaki termin bedzie sie pisal w ten sposob najlepiej bedzie mozna zrobic małą liste;)
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszust i Ci sie udało miałeś najczystsze autko z nas wszystkich:). Było bardzo fajnie tym bardziej ze nowy kolega do nas dołączył :biggrin: Dziekuję wszystkim za przybycie;) i jak to zawsze bywa nowe informacje nowe doświadczenie. Wiec teraz zaczynamy myśleć poważnie o nastepnym spotkaniu ale to juz przy grilu i kiełbaskach :smile:
-
SPOTY RADOMSKIE
to i tak dobrze ze ostrzezenia nie dostales:) Dzis łądna pogoda troche wietrznie ale mysle ze sporo osób dotrze;) ja bede czekal na pewno :biggrin:
-
SPOTY RADOMSKIE
uuu szkoda wiec juz pare osob nie bedzie:( wiec biorac pod uwage dobra rade kolezanki :biggrin: spocik bez grila a reszte wysylam kazdemy na PW jutro z ranka:) [ Dodano: 01-05-2007, 13:43 ] Mam nadzieje ze PW udalo misie wyslac do wszystkich klubowiczow:) Natomiast jesli ktos nie dostal lub dalej nie czuje sie w pelni poinformowany prosze aby pisal do mnie jeszcze raz:)
-
SPOTY RADOMSKIE
a wiec ustalone 3 maj teraz godzinka mysle ze jakos ok 15 bo jeszcze piekna pogoda jak myslicie?? a nad miejscem to zalezy czy myslimy o jakims malym grilku czy moze jakis popisach:)ale wydaje mi ise ze mozna gdzies na obrzezach najakiejsc polance ostatnio bylem nad pacynka fajne miejsce i zacisze i rzeczka plynie i lasek:) [ Dodano: 30-04-2007, 14:16 ] jesli wszysykim bedzie pasowalo to dokladnie miejsce wytlumacze kazdemu na PW
-
SPOTY RADOMSKIE
no wiec tak skoro wiekszosci pasuje w terminie 2-4 to moze 3 maj?? jak uwazacie?? a i najwazniejsze w koncu sie doigralem:( 10pkt i 400zl musze miec CB ale za to zapanowalo na trasie Tarnów Radom i została ona pokonana w 2hwliczajac miasta:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
Bolo u mnie tez wchodzi sie normalnie czyli Spociki a pozniej spoty Radomskie
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja juz 3 razy widziałem piękne A4 B-7 i to u mnie na Poludiu:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
wiec juz powoli sie zbieraja osoby na spocik nastepny:) bardzo mnie to cieszy bo na ostatnich 2 niemoglem byc:( i teraz musze zrobic wszystko zeby sie znow spotkac:) Ja myślałem o ty wypadzie do wawuy ale na weekend uderzam do Tarnowa (niestety)
-
SPOTY RADOMSKIE
o widze ze juz coraz ktos (bolo i brynia) sa zainteresowani terminem majowym:) czekam na odzewy pozostalych klubowiczów:)
-
SPOTY RADOMSKIE
ok wiezorkiem cos wrzuce:) bo areszcie mam wolne 3 tygodnie wiec bede mogl regularnie odwiedzac stronke:) jak narazie moze ustalimy jakis termin wydaje mi ise ze skoro ostatni spocik byl w ten weekend to nastepny moze zrobimy jakos miedzy 4 a 6 maja w tym terminie co wy na to?? Jest wtedy dlugi weekend wiec mam nadzieje ze wiekszosc posiadaczy ma wolne i bedziemy mogli spotkac sie pełną ekipą
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Bardzo możliwe ze i ja dotre:) oczywiscie rekreacyjnie:D
-
SPOTY RADOMSKIE
ja juz zaluje ze nie moglem dojechac ale sami rozumiecie szkola:( To juz 2 spotkanie na ktorym nie moglem byc kolejne musi byc w czasie kiedy nie mam szkoly prosze wezcie to pod uwage:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja niestety tez odpadam<placze> ale jak chcecie to grila ijakies krzeselka urzyczyc moge:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Aniu a ja znów nie moge na 22 byc:( bardzo mi smutno z tego powodu noooooooo.natepny termin juz musi byc taki zebym mogl bo raz juz opuscilem spocik i bardzo zaluje :biggrin:
-
Passat B5'98 1,9 TDI, Przerobka klimy (climatronic)z ang->
racja na kompie wszystko ci pokaze. ja mam zmienione z anglika i u mnie wszystko jak najbardziej dziala:)