Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mokom69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mokom69

  1. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tomaszu mam coś dla Ciebie...
  2. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    makita, hitaschi ale nie wiem czy za ta kase się kupi...
  3. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na pewno benzynowy. Moze byc 2.4 albo 3.0. Chociaz jak gadalem wczoraj z Robkiem to on mowi, zebym sie nie pakowal w taki stary samochod, tym bardziej jesli mialby on mi sluzyc do codziennej jazdy. Musze to jeszcze przemyslec. Tak czy siak to na wiosne musze kupic jakis samochod. Tomaszu a co z cytryną??
  4. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Gratulacje
  5. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no na luk oilu jak dobrze kojarzę byliśmy z rana... w jakiejś cukierni też... ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- Fajnie powspominać
  6. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A no dokładnie to był holter zanim pojechaliśmy do szpitala to jeszcze zdążyłeś zbajerować kasjerkę w mcdonaldzie zresztą pielęgniarkę też bajerowałeś
  7. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ciekawe z której strony :grin: ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- a imprezę w g2 pamiętam ta pewnie schlaliście sie jak zawsze i nic nie pamietacie heheheheh hehe coś w tym jest, ale nie zapomnę jak raz z tomaszem po całonocnym piciu pojechaliśmy na Józefów zbadać mu serce :grin:
  8. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ciekawe z której strony :grin: ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- a imprezę w g2 pamiętam
  9. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak za późno go zauważyłeś a byłeś na 50-tce to raczej Cię ustrzelili:kwasny: No ciekawe jak będzie, jechało nas kilku lewym pasem więc na dobrą sprawę każdego powinni ustrzelić...
  10. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dziś na Warszawskiej za rondem w stronę Wawy przy 75 km/h zauważyłem srebrnego forda mondeo itd więc jak dobrze pójdzie będę prosił o pomoc w nie zapłaceniu mandatu ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- Tomaszu a co do Radomia...hmm mi też się tu podoba i nie mam zamiaru nigdzie się ruszać...a chytra baba takich jest wszędzie pełno
  11. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    było widać że ja to ja. mandat już nieaktualny bo zapłacony z lipca, ale pytam na przyszłość...
  12. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Odzim a jak można się wykręcić z fotki z Maratońskiej gdzie widać nr rej pojazdu, moją twarz i przód auta?? Zastanawiałem sie jak to ominąć i nie mam pojęcia...
  13. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja niestety nie dam rady...
  14. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale i tak jeszcze większą porażką jest to że nasze władze rozstawiły napoje zapominając o kubeczkach...tak na zdrowy rozum jak ludzie mieli się napić?? nic dziwnego że brali jak stało hehe dobrze że stołów nie pokradli
  15. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jakas pasterka się dziś kręci??
  16. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta aukcja to osuswo bo babka kradła żółte a on sprzedaje zieloną co do anteny fakt jest spora i mało wygodna w przechowywaniu ale na dostawczym jezdziła, sprawdziła się i teraz mam na osobowym...
  17. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja mam taką antenę już parę lat i jestem zadowolony
  18. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to i ja zawitam ok 20.11 kto tam będzie docierał da znać na kom to się wytoczę
  19. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tomaszu jak bardzo chcesz to mieszkają w trójmieście, kumpel się z nimi obraca chcesz poproszę go o fotkę i się obrobi w fotoshopie :D ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- a z drugiej strony trzeba było brać autografybylibyśmy teraz bogaci
  20. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tomaszu jakoś tak jak piszesz, muszę doszukać stare zdjęcia to podliczymy nasze
  21. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja się piszę może już będzie śnieg, może bokami się polata:decayed:
  22. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    hehe tomaszu jak chcesz to mogę z Tobą pyknąc partyjkę pod blokiem:D
  23. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    najgorsze jest to że to przychodzi od jakiegoś maniaka ze wschodu kupione w cenie złomu a u nas dalej jest na to ruch i tylko patrzeć jak zaraz będzie po Radomiu pomykało:facepalm:
  24. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pakiem chrom robi swoje, szkoda że nie ma deklospinerów:D
  25. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam Co do fotoradarów to wyłapali mnie na Maratońskiej ostatnio:) Dziś pierwszy raz zdejmowałem poduszkę i kierownicę u siebie...jak się okazało to nie taka trudna sprawa jak by się można było spodziewać Co do spota może w piątek co się ogarnie?? A właśnie w peugeocie 206 na rozgrzanym silniku słabo grzeje. Co myślicie nagrzewnica? termostat?? a może ktoś mi go może podłączyć??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.