Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu mam coś dla Ciebie...
-
SPOTY RADOMSKIE
makita, hitaschi ale nie wiem czy za ta kase się kupi...
-
SPOTY RADOMSKIE
Na pewno benzynowy. Moze byc 2.4 albo 3.0. Chociaz jak gadalem wczoraj z Robkiem to on mowi, zebym sie nie pakowal w taki stary samochod, tym bardziej jesli mialby on mi sluzyc do codziennej jazdy. Musze to jeszcze przemyslec. Tak czy siak to na wiosne musze kupic jakis samochod. Tomaszu a co z cytryną??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
no na luk oilu jak dobrze kojarzę byliśmy z rana... w jakiejś cukierni też... ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- Fajnie powspominać
-
SPOTY RADOMSKIE
A no dokładnie to był holter zanim pojechaliśmy do szpitala to jeszcze zdążyłeś zbajerować kasjerkę w mcdonaldzie zresztą pielęgniarkę też bajerowałeś
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawe z której strony :grin: ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- a imprezę w g2 pamiętam ta pewnie schlaliście sie jak zawsze i nic nie pamietacie heheheheh hehe coś w tym jest, ale nie zapomnę jak raz z tomaszem po całonocnym piciu pojechaliśmy na Józefów zbadać mu serce :grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawe z której strony :grin: ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- a imprezę w g2 pamiętam
-
SPOTY RADOMSKIE
jak za późno go zauważyłeś a byłeś na 50-tce to raczej Cię ustrzelili:kwasny: No ciekawe jak będzie, jechało nas kilku lewym pasem więc na dobrą sprawę każdego powinni ustrzelić...
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziś na Warszawskiej za rondem w stronę Wawy przy 75 km/h zauważyłem srebrnego forda mondeo itd więc jak dobrze pójdzie będę prosił o pomoc w nie zapłaceniu mandatu ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- Tomaszu a co do Radomia...hmm mi też się tu podoba i nie mam zamiaru nigdzie się ruszać...a chytra baba takich jest wszędzie pełno
-
SPOTY RADOMSKIE
było widać że ja to ja. mandat już nieaktualny bo zapłacony z lipca, ale pytam na przyszłość...
-
SPOTY RADOMSKIE
Odzim a jak można się wykręcić z fotki z Maratońskiej gdzie widać nr rej pojazdu, moją twarz i przód auta?? Zastanawiałem sie jak to ominąć i nie mam pojęcia...
-
SPOTY RADOMSKIE
ja niestety nie dam rady...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale i tak jeszcze większą porażką jest to że nasze władze rozstawiły napoje zapominając o kubeczkach...tak na zdrowy rozum jak ludzie mieli się napić?? nic dziwnego że brali jak stało hehe dobrze że stołów nie pokradli
-
SPOTY RADOMSKIE
jakas pasterka się dziś kręci??
-
SPOTY RADOMSKIE
ta aukcja to osuswo bo babka kradła żółte a on sprzedaje zieloną co do anteny fakt jest spora i mało wygodna w przechowywaniu ale na dostawczym jezdziła, sprawdziła się i teraz mam na osobowym...
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam taką antenę już parę lat i jestem zadowolony
-
SPOTY RADOMSKIE
to i ja zawitam ok 20.11 kto tam będzie docierał da znać na kom to się wytoczę
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu jak bardzo chcesz to mieszkają w trójmieście, kumpel się z nimi obraca chcesz poproszę go o fotkę i się obrobi w fotoshopie :D ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- a z drugiej strony trzeba było brać autografybylibyśmy teraz bogaci
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu jakoś tak jak piszesz, muszę doszukać stare zdjęcia to podliczymy nasze
-
SPOTY RADOMSKIE
ja się piszę może już będzie śnieg, może bokami się polata:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
hehe tomaszu jak chcesz to mogę z Tobą pyknąc partyjkę pod blokiem:D
-
SPOTY RADOMSKIE
najgorsze jest to że to przychodzi od jakiegoś maniaka ze wschodu kupione w cenie złomu a u nas dalej jest na to ruch i tylko patrzeć jak zaraz będzie po Radomiu pomykało:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
pakiem chrom robi swoje, szkoda że nie ma deklospinerów:D
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam Co do fotoradarów to wyłapali mnie na Maratońskiej ostatnio:) Dziś pierwszy raz zdejmowałem poduszkę i kierownicę u siebie...jak się okazało to nie taka trudna sprawa jak by się można było spodziewać Co do spota może w piątek co się ogarnie?? A właśnie w peugeocie 206 na rozgrzanym silniku słabo grzeje. Co myślicie nagrzewnica? termostat?? a może ktoś mi go może podłączyć??