Treść opublikowana przez Kendi~
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Z montazem ksenonu nie ma znowu jakoś dużo roboty.. ja robiłem to u siebie niedawno. Tylko jeszcze muszę uruchomić samopoziomowanie i zobaczę co tam mnie czeka Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema, czy we wtorek będzie ktoś, kto ma opanowane (lub jest w stanie) wymienić 3 światło stopu w avancie b7? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
kapie olej z śruby miski olejowej
Miska w b7 siedzi na uszczelce czy na silokonie? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Jaka przyczyna drgań?Pilne
Pożycz od kogoś inne koła, wyeliminujesz opony i felgi krzywe. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Narazie nie myślę o tym, będę się martwił jak się doczepi ktoś. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka Widział ktoś kiedyś coś takiego na żywo? Możecie coś powiedzieć o tym? Albo jakieś lampy Led z c6, tylko takie które warto kupić, albo zrobić
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Jak nie chcesz żeby syfiło felgi to kup klocki jurid white A jaka cena za te klocki tak mniejwiecej?Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Dzisiaj po długiej i ciężkiej pracy na pokład wpadły bixy [emoji3]na samopoziom muszę jeszcze chwilę zaczekać, gdyż zabrakło czasu, sił i chęci na montaż czujnika z tylu. Zapadła więc decyzja, że kontynuacja modu nastąpi wraz z montazem zaciskow na tył. Jutro jakieś fotki się pojawia, a na teraz pytanie. Prawa lampa po zapaleniu gaśnie, po ponownym odpaleniu znowu gaśnie po chwili.. dopiero za 3-4 razem działa normalnie.. gdzie może być problem? Zarnik? Przetwornica? Czy za mały przekrój przewodu na oryginalnym pinie z ASO? W lewej lampie piny nie oryginalne, większy przekrój przewodu i świeci cały czas... ktoś zna rozwiązanie? Mam problem z żółtym zaciskiem. Bo jaki był ładny, to teraz jest taki brudny z klocka. Wiem że jest o tym temat, ale dużo tam opini, więc może wypowie się ktoś kto ma jasne zaciski, jaki klocek kupić żeby nie brudzilo tak bardzo...? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Hid a oslepianie
Hida nie ustawisz, a jak szkoda Ci kasy i koniecznie będziesz to robił, to zakładaj 4300, mniej razi kierowców, bo jakiś przyjemniejszy odcień. Ale i tak z policją to możesz mieć lipę. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Sportowy wydech do Diesla ?
H4mm3r? Powiedz coś na ten temat Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Bixenon Xenon od A do Z
Spoko, może w weekend sprawdzę na nowych już zarnikach.. wolałem zapytać, niż ściągać zderzak i nic nie naprawić Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Bixenon Xenon od A do Z
Panowie, po wymianie H7 na bixenon lewą lampą świeci normalnie, a prawa gaśnie co jakiś czas.. oczywiście FIS wyrzuca błąd, ale po wyłączeniu i ponownym włączeniu dalej przez chwilę świeci.. ktoś miał coś takiego? Problem zarnik? A może przetwornica? A może powodem jest mniejszy przekrój kabla na tym jednym pinie? Chociaż pin kupiony w ASO.. W lewej lampie, wszystkie kupione na Wolumen'ie, większy przekrój i wszystko dziala normalnie..
-
A4 b7 s-line avant 19"
Ringi to lipa, temat zarezerwowany dla bmw. Ale z rozklejaniem nie ma się czego bać, sama przyjemność
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Podobno od B8 świeca lepiej niż w B7 a pasują bez przeróbek. Na pewno warto wymienić odbłyśnik jak w moim przypadku - zobacz film który zapodałem. Gdyby robił to jeszcze raz to wsadziłbym pełny Led, cały gotowy zestaw.Gdzie masz ten filmik? Daj link.Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
A soczewki w b7 też warto wymienić? Czy tylko w b6 była taka lipa? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Ma ktoś zdjęcia przed o po wymianie protektora? Jestem w trakcie zakładania xenonu u siebie i może faktycznie warto od razu podjąć się wymiany...? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Sportowy wydech do Diesla ?
Czy każdy wydech w s4 ma zawory, czy to Hammer coś dłubał znowu? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
spokojnie to tylko kwestia czasu i $$$$$$ Czasu niekoniecznie, bo jak będzie kasa, to czas zawsze się na to znajdzie Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Kozak autko, pytanie czy da się jeszczee cos zrobic w tym aucie, czy już wszystkie możliwości wykonales? [emoji14] Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No piękna sprawa z tym stolikiem.. ciekawe kiedy ja się dorobię takiej zmiany Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 avant by Mihao22 1.9tdi
Fajne wozidlo, dobrze że coś się dzieje, ale moim zdaniem brakuje mu spójności.. dokladka połysk, znaczek mat.. ja chyba bym szedł w jednym kierunku.. Ale powodzenia w dalszych etapach Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Kolor zacisków
Dev, jutro będę dzwonił do Ciebie w tej sprawie. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Prosty temat, albo opalarka, albo piekarnik. Jeśli piekarnik to musisz z niej wszystko wyjąć co metalowe, dlatego lepiej opalarka, grzać i powoli rozchylac jakimś srubokretem.
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Myślałem nad tym, ale nie miałem białego, a bez szkła mi się nie podoba. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka A wiec wczoraj w nocy pojawiły się zaciski, narazie tylko przód, bo tył poszedł do malowania dopiero Niestety lampy jeszcze nie, zabrakło części a w środku nocy ciężko było cokolwiek zdobyć, więc auto poskladane i kolejne podejście za tydzień Pilnie potrzebne blaszki do zacisku na przód!! Ktoś, coś ma? Kolejna zmiana w nudny sobotni wieczór. Teraz trzeba się zastanowić czy pasują felgi i czy zostawić. I długo oczekiwane zdjęcia wnętrza:
-
Kolor zacisków
Wiem, tylko kawałek musiałem przestawić i na gwałt blaszki potrzebne [emoji14] Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Kolor zacisków
Wiem, w moim temacie pytałem czy ma ktoś blaszki? Masz coś? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka