Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klein

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klein

  1. Klein opublikował(a) temat w 2.8
    Witam, mam problem z 2.8 12v wali mi cały czas błąd sondy P0156 czasem tez wywala P0153, pomoglibyscie rozwiązać problem? Auto z 96 roku z przebiegiem 160 kkm, chce je odświeżyć, kupiłem od pierwszego właściciela Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Klein odpowiedział(a) na audimaniac2.8 temat w 2.7BiT
    Ja uważam ze za takie pieniądze warto! Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  3. Witam Koledzy! Szukam pomocy już tutaj, kupiłem ostatnio felgi BBS CH 18 et43, założyłem na samochód, z tylu siedzą spoko ale z przodu blokują hamulce. Pojechałem kupić dystanse (5mm) ale przy kolejnej próbie było to samo, większych niż 5 mm nie maja w ogole. Wrzuciłem te BBSy ma A3 bez żadnych dystansów i wszystko jest ok, felgi od a3 to oryginalne 17 et58 na tyle siedzą swietnie, podoba mi sie ich wzór ale na przód nie ma mowy o ich założeniu, jaki dystans dokupić zeby weszły? Zdjecie: 1- A3 BBS CH 2- S4 BBS CH(tył) 3- S4 felgi od A3 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Klein odpowiedział(a) na Zivia temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Widze jakies nawiązania do Alfy Romeo [emoji51]
  5. Klein odpowiedział(a) na Klein temat w Audi A4 B5
    Juz zakupiłem na chicagowskim forum s4 b5 wydech oryginalny za 50 baków [emoji51] teraz tylko czekam na łącznik elastyczny i pasuje ogarnąć [emoji123]
  6. Klein odpowiedział(a) na Zivia temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dawaj Szefie zdjecia ze środka!
  7. Witam, chce kupić koło do mojej eski tylko nie wiem na jakie et postawić : ET25, ET35, ET45 w zależności do felgi 8.5 i 9.5 oraz zastanawiam się nad szerokością gumy żeby był lekki naciąg Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  8. Klein odpowiedział(a) na Klein temat w Audi A4 B5
    Niestety nie mam mozliwosci zapodania części z polski, a tutaj o części do rsa to naprawde jest cieżko.
  9. Szefie to jest koło z A8 D3? 18"?
  10. Klein opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam! Panowie szukam pomocy! W mojej okolicy jest nie możliwe dostać wydech oryginalny do eski, szukam oryginalnego wydechu ponieważ mam pusta rurę wrzucona bez zadnego tłumika i doprowadza mnie juz do szału! Jest możliwość wsadzenia wydechu z a4 b5 2.8? Prosze o pomoc
  11. Zadowolony jesteś ze świecenia Mini H1? ja zamontowałem u mnie w 8p Mini D2S i za***iste są! Pięknie się prezentuje Twoja na tych kołach! Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  12. Wiem ze można regenerować ale mam ten samochód w stanach i tutaj nim jeżdzę a jak zapytałem "mechanika" (wymieniacza) co z tym mogę zrobic to juz miał telefon w ręce i dzwonił do dealera zeby zamówić cały zestaw do polski jadę na miesiąc w grudniu wiec może mógłby mi ktoś naprawić te reflektory? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Witam Panowie i od razu przepraszam ze zakładam nowy temat ale niestety nie mogę odnaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W moim amerykancu mam z przodu reflektory ksenonowe Hella, świeca one naprawde bardzo słabo i niestety niczego na drodze poza miastem nie widać, myslalem nad wymianą zaników ale raczej mija sie to z celem ponieważ temperatura barwowa obu jest identyczna i jasna, domniemam iż odbłysniki w soczewkach są wypalone. Myslalem rownież nad zakupem reflektorów depo ale nie jestem przekonany co do ich jakości Co w takiej sytuacji dalej? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Witam Panowie! Chciałbym dołączyć do Was, jestem Krzysiek i mam b5 sedana do odrestaurowania:) pozdrawiam! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. W jaki sposob to zrobic?
  16. Od 2 tygodni jestem szczesliwym posiadaczem A4 B5 1.8 T z 2001 roku;) jak narazie sprawuje sie swietnie! Mam kilka irytujacych drobnostek do dopracowania ale wszystko w swoim czasie!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.