Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. Ok ale to jutro rano , i teraz już wiem co jak. Dzięki wielkie
  2. Nie wiem czy coś z tego jest ok ?
  3. Coś zrobiłem . Mógłby ktoś sprawdzić i powiedzieć co źle? LOG-01-025-xxx-xxx.CSV LOG-01-002-xxx-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx.CSV LOG-01-011-xxx-xxx.csv
  4. Kolego a podpowiedzial byś jak zrobić te 2+33 bo nigdy tego nie robiłem jeszcze i potrzebował bym trochę pomocy?
  5. Ok dzięki zaczynam szukać programu kolego
  6. Witaj kolego. A czy jest możliwość zrobienie logów vag 4,9? A coś po polsku o tym błędzie?
  7. Witajcie nie wiem czy zakładać nowy temat dlatego napisze tu wyskoczyły mi błędy 16683 17522 17535 dwa skasowane nie wracaja a pierwszy się powtarza może ktoś powiedzieć co robić?
  8. Nie dzwoniłem bo muszę wtryski wsadzić inne i wymienić filtr paliwa oraz zrobić coś z ładowaniem bo słaby prąd był i mówił o tym.
  9. Dzięki jesteś wielki
  10. Mam odpalił , mogę tak jechać??
  11. Gdzie go szukać:-P
  12. Chłopaki potrzebuje pomocy założyłem drugi ic zrobiłem z 8km i zaczęłem wyprzedzać auto zgasło i odpala ale zaraz gaśnie , wyjełem pompę sai i zaślepiłem te dwa przewody. Stoję na drodze co robić??
  13. Dzisiaj . Będę musiał kupić miernik . Aku jest nowy więc to odpada . Przebieg coś koło twojego . Jutro kupie miernik i będę mierzył, dzięki za odpowiedź chłopaki
  14. Tak to jest jak się ktoś nakręci i nie pomyśli ? ale powiem ci ze warto się w to bawić:-)
  15. Dragon7820 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witajcie dziś na Hamowni wyskoczyło mi słabe ładowanie bo 12.70 i tu moje pytanie co może być grane?
  16. Na pewno będę rozmawiał na ten temat . Ale powiem tylko tyle że warto korzystać z tego tunera:-)
  17. Zadowolił bo czuć tą różnice i to bardzo . Tylko jak chcesz to robić Marcin13 to pomyśl nad wtryskiem i Dołoż ic bo naprawdę można za śmieszne pieniądze kupić a różnica będzie i wtedy może ci wskoczyć 200km jak coś pochwal się ?
  18. Nie wiem dlaczego tylko do 6tys obrotów. Wiesz co jest warte te 1200zł tylko teraz to bym zmienił wtryski i może ten dp bo ic jest i miałem założyć to i dopiero jechać ale sprawy rodzinne uniemożliwiły mi montaż tego a byłem umówiony . Wiem że nie warto na raty bo jeszcze raz bd płacił ale osoby nie które wcześniej pisały że spokojnie 200 na seri pójdzie i tym się sugerowałem teraz tego żałuję no ale cóż za głupotę trzeba płacić:-P
  19. No możliwe nie znam się i dlatego pytam . A czy ktoś powie co jeszcze wymienić do osiągnięcia 200?
  20. Nie, chciałem więcej ale powiedział że nie da rady bo paliwo straszna lipa . A myślisz że było można więcej?
  21. Jak mogę wstawić zdjęcie? :-P
  22. Jest różnica na pewno , dużo lepiej się zbiera ale cena trochę duża jak za sam program. Dodaje wykres może ktoś oceni?
  23. Więc cena raczej ta sama będzie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.