Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. cos gorszego bedziesz musial obadac nowego kolege czy jest naprawde taki czysty
  2. nie wypowiem sie w temacie nawet:D :gwizdanie:
  3. heheh kolega dba o higiene osobista :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 21:36_________________________________________________mamy juz najszybsza reke i czyscioszka :polew: :polew:
  4. w miedzybrodziu jak najbardziej jak bedzie pogoda gril piwko dziewczyny zabawa [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 21:27_________________________________________________proton jakies zajecia dla nas
  5. mi tez swiruje central bo temp. otoczenia poszła do góry w zimie śmiga jak ta lala a teraz:/ czasami po 10 razy musze nacisnac na pilot
  6. DAWIDBORI odpowiedział(a) na TOMWOJ76 temat w 1.9TDI
    jak chcesz sie przejechac do jastrzebia w nastepna sobote to my jedziemy do v-techa cena promocyjna[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 20:35_________________________________________________tylko masz kawałek:D
  7. DAWIDBORI odpowiedział(a) na TOMWOJ76 temat w 1.9TDI
    a po podpieciu do vaga i po logach
  8. jeszcze bracik jedzie to mamy 9samochodów
  9. =8 samochodów jutro dzwonie w srode zbieram kase boniu od ciebie tez ktos jeszcze jedzie??
  10. to jest 7 samochodów piotr co u ciebie
  11. 1wojtek 2 piotr 3 kamil 4 marcin xandmar 5 piotr piter220v narazie tyle jeszcze jacys znajomi piotra i wojtka czy to jest pewne i ilu ich jedzie jutro bede chcial dzwonic do nich i chcial bym miec orientacyjna liczbe osob[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 16:00_________________________________________________jezeli kogos pominalem lub przekrecilem to sory :> wszelkie poprawki mile widziane
  12. ale to chyba tylko ty czuwasz A reszta
  13. [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 15:01_________________________________________________a co tu taka cisza
  14. hehe ale chwyt przyjedz pogadamy a pozniej moze vag :polew: to juz tak nisko upadliscie ze do takich zagran sie posuwacie :polew: :polew: zarcik oczywiscie
  15. NO TO NIE ŁADNIE
  16. Ponieważ tak właśnie powinno się załatwiać sprawy. Jeden gość organizuje i jeden gość płaci,a nie jakaś zbieranina na miejscu :wallbash: Szybko i sprawnie :hi: :hi: brawo[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 12:02_________________________________________________bo jezeli sie cos kumus nie podoba to nie zmuszam wezme kase z gory to mam pewnosc ze tyle aut bedzie a jak nie to nie bede swiecil przed gosciem oczami ze jest tylko tyle aut a mialo byc tyle organizacja musi byc:D
  17. oki zapisy trwaja do środy i wpłaty także na spocie
  18. ja ci powiem tyle ze dokrecasz pistoletem ale nie na maxa a pozniej klucz tak sie to robi:P i sprawdzisz czy masz podociagane albo fachowo klucz dynanometryczny czy jakos tak:D :gwizdanie: co masz siłe z jaka dokrecasz
  19. pewnie zalezy za ile kasy jak bede wiedzial kto jedzie ti bede pytal
  20. nic to masz sprawdzone dane bo ktos uwaza ze piszesz nie prawde

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.