Treść opublikowana przez BF10
-
Wykrzyknik na FIS'ie jak usunać ?
też mi się zdaję, że chodzi o poziom płyny hamulcowego
-
[A4 B5] Najlepsza Navi
Dzięki za pomoc Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5] Najlepsza Navi
aaa, dzięki Czyli te co napisałeś będą normalnie oprócz radia odbierać navi ?
-
[A4 B5] Najlepsza Navi
zastanawiam się nad kupnem i chcę żeby działała też navi
-
[A4 B5] Najlepsza Navi
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest najlepsza navi ori do Audi A4 B5. Wiem, że maja różne końcówki, więc proszę o pomoc.
-
Centralny zwariował
Ostatnio dużo problemów z tymi pompkami ;/ Przez tę zimę pewnie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Slaby zasięg centralnego
Coś powalczyłeś z tą anteną? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Zimne luty posprawdzaj, może pompka do wymiany. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Ściągnij bok, ukaże się pianka, pod pianką jest pompka. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Obyś dał radę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Slaby zasięg centralnego
Kupiłem antenę gotową do założenia Sam przewód to antena Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Wpiety w dobre piny Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Ciężko powiedzieć, nigdy tak nie robiłem Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Slaby zasięg centralnego
Nie ma sprawy U mnie to czarny przewód około metrowy. Ja sam kupowałem antenę bo też miałem słaby zasięg centralnego, po jej założeniu jest bajka z otwieraniem i zamykaniem auta Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Powodzenia! Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Slaby zasięg centralnego
Moim zdaniem powinna być gdzieś koło nadkola. W takim przypadku ciężko mi powiedzieć :-o Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Slaby zasięg centralnego
Zobacz czy wpiete jest coś w pompkę kostka C pin 1 i 7. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Tak powinna być wpięta antena. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Chyba pozostał punkt dorabiania kluczyków, awaryjne otwieranie co? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Zamek zamarzł? [emoji14] Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Pompka jest koło prawego nadkola w bagażniku, sprawdź co z nią. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Slaby zasięg centralnego
Antena podłączona jest do pompki centralnego kostka C pin 1 i 7 Długi czarny przewód Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Pompka centralengo daje jakieś oznaki? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5] Uciekające fale radiowe w nie ori radiu
Czy separator jest, nie mam pojęcia Wiem, że są wadliwe Blaupunkty, będę szukał Panasonica A do przedlifta podejdzie Concert II ?
-
Slaby zasięg centralnego
sprawdź nadkole z prawej strony, powinna tam być jeśli w ogóle jest
-
Slaby zasięg centralnego
też miałem słaby zasięg, około 0,5 m , wczoraj znalazłem czas i podłączyłem antenę, teraz jest bajka
-
Slaby zasięg centralnego
może brakuje anteny od centralnego zamka, która zwiększa zasięg.