Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. ULTER ma fajne brzmienie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  2. BF10 odpowiedział(a) na jankesik1995 temat w Audi A4 B5
    VAGa podłącz i się dowiesz Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  3. Gdzie najczęściej pojawia się nieszczelność?? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  4. Jak radzić sobie samemu z wymianą sprężyn? Są jakieś sprawdzone sposoby? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  5. BF10 odpowiedział(a) na Maniu. temat w Audi A4 B5
    Zapewne chodzi o pompkę centralnego Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Prawa strona kolo nadkola w bagażniku - sprawdz:) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  6. BF10 odpowiedział(a) na siwy26 temat w Audi A4 B5
    kluczyki się nie rozkodują? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  7. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Dlatego też się zastanawiam Przyszły miesiąc - czas wymiany Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  8. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Ok dzięki! Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  9. BF10 odpowiedział(a) na kam2 temat w Audi A4 B5
    A jakie polecicie amorki na tył do przedlifta pod 1BE? Jakieś inne? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  10. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    nie ma co oszczędzać A można jakoś poznać czy rozrząd był wymieniany? Nie wiem czy mam wierzyć na słowo czy kupić Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  11. Jak w temacie Co polecacie ? Nic nie polecicie? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  12. BF10 odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w Audi A4 B5
    można go sprawdzić w punkcie dorabiania kluczyków
  13. BF10 odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w Audi A4 B5
    z tego co się orientuję jest tam wtopione immo
  14. gdzie najczęściej jest nieszczelność ? będę musiał jechać na nabicie i podejrzewam tę usterkę
  15. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Rozrząd INA - też dobry wybór
  16. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    po VINie najbezpieczniej będzie
  17. BF10 odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w Audi A4 B5
    sprawdź może pastykle immo w kluczyku, może do wymiany będzie.
  18. widać warto zakładać MS same pozytywy
  19. VAG prawdę Ci powie
  20. może zamknięcie obiegu ? VAG może jakiś błąd pokaże.
  21. można zastąpić inną, ale trzeba od nowa kodować kluczyki pod nią.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.