Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. BF10 odpowiedział(a) na jacca90 temat w Audi A4 B5
    A coś tańszego a też w miarę dobrego? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  2. BF10 odpowiedział(a) na jacca90 temat w Audi A4 B5
    najlepsze mam rozumieć ?
  3. Mam Fiamm'a, polecam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  4. BF10 odpowiedział(a) na jacca90 temat w Audi A4 B5
    Tomku, a coś dobrego na tył pod 1BE? Polecisz coś? 1.8PB, ADR, sedan Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  5. cieszy mnie to ;]Teraz nowy projekt? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  6. powiem tak projekt zakończony w 95% 5% zabrakło ? nie zdążyłem ogarnąć do końcaAle autko bardzo ładne Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  7. Jak w temacie. Audi A4 B5, 1.8PB, sedan,przedlift. Zastanawiałem się też nad inwestycją w Eibach pro kit + Bilstein. Jakieś rady? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  8. ja mam u siebie też przyciemniane, tak już kupiłem auto fajna sprawa
  9. piękne auto ! bezawaryjności !
  10. BF10 odpowiedział(a) na cinekss temat w Audi A4 B5
    to samo chciałem napisać
  11. powiem tak projekt zakończony w 95% 5% zabrakło ?
  12. Jak w temacie, wiecie może jak to zrobić ? Tacie padła turbina w Touranie 2004-05 rok, próbujemy zdemontować odmę z pokrywy zaworów ? Da się ? Nie chcemy nic urwać czy uszkodzić. Pilnie proszę o pomoc i z góry dziękuję
  13. nom to moja była poszła chyba w dobre ręce ;] ładna ta Twoja była
  14. BF10 odpowiedział(a) na gigss temat w Audi A4 B5
    VAG-iem sprawdź. Powinien pokazać błędy.
  15. BF10 odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    PIEKNE TO MAŁO POWIEDZANE przekozak
  16. BF10 odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    piękne S4 !
  17. myśl szybko ;] licznik jest do zobaczenia w moim starym temacie mojego auta ;] chyba widziałem, 1.8 ADR ? ten temat ? ? podesłałem Ci na pw ;] dokładnie o ten temat mi chodziło
  18. myśl szybko ;] licznik jest do zobaczenia w moim starym temacie mojego auta ;] chyba widziałem, ADR ? ten temat ? ?
  19. Mam 1DIN, zmieniam na 2DIN. Na razie kupiłem navi, za jakiś czas konsole itp, wszystko żeby ją zamontować w aucie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  20. Będę pamiętał Zakładam navi ori do siebie z 2DIN, przemyśle jeszcze opcje zegarów Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  21. witam kolegów coś w Elblągu się szykuję ? spocik jakiś ?
  22. dlatego też zastanawiałem się nad tym, za bardzo się nie znam na elektronice i nie wiem czy bym wyrezal
  23. na drzwiach z tyłu, nie pamiętam których jest taki bolec na drzwiach, bodajże blokada przed dziećmi. Sprawdź.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.