Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. koła mam 16" 205/55/16 będzie trzeć ? Od koła też jest to zależne ?
  2. więc nie mam pomysłu jak z sensem obniżyć auto mając 1BE
  3. hm może rynienka pod aku ?
  4. czyli nowe gwinty za 1000 zł nie zdają egzaminu ?
  5. jeśli masz szyberdach, może pozapychane kanały są.
  6. trochę się tym wcześniej interesowałem i według mnie wszystko pasuję
  7. będzie pasować, tylko kubek jest z drugiej strony, ale spokojnie można zamienić miejscami
  8. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    No właśnie o Eibach B12 Pro-Kit kiedyś myślałem, tylko, że 10mm tylko różnicy Trochę mała A w komfort wierzę Zastanawiałem się nad gwintem, coś nowego, dobrego koło 1000 zł dostanę? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  9. Macie jakieś sposoby ? Nigdy tego nie robiłem, nie chce nic uszkodzić. I na co później go najlepiej przykleić?
  10. Panowie, wiem, tematów było mnóstwo, springi, gwint itp itp. Otóż od pewnego czasu zastanawiam się co by tu wrzucić, żeby autko stało niżej. Obecnie jeżdżę na 1BE i przyznam, jeździ mi się komfortowo Wrzucając gwint ten komfort stracę - mam tego świadomość Dlatego pytam Was Co mógłbym wrzucić, co polecacie ? Czytałem dużo postów na ten temat, ale nie znalazłem nic co odpowie na moje pytanie Proszę o wypowiedź ludzi, którzy mieli do czynienia z gwintem, może czymś bardziej komfortowym ale też obniżonym, ludzi, którzy decydowali się przejść z serii na coś niskiego Nie znam się na gwintach itp, więc liczę na pomoc Audi A4 B5, sedan, 1.8 PB, przedlift
  11. Kiera już założona Wcześniej pisałem w dziale Warsztat, tam wkleiłeś mi link - to było to czego właśnie szukałem Z pomocą znajomego, poradziliśmy sobie z montażem Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  12. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    dobrze wiedzieć
  13. Koledzy, proszę o pomoc w zmianie kodowania sterowników, nie mam VAGa, może jest ktoś w okolicy kto służy pomocą ?
  14. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    Spoko Wolałbym jechać z ekipą, zawsze to lepiej Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  15. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    Mogę spróbować Wiem,że może być ciężko Podjadę do Ostaszewa, w stronę głównej, tam Was może gdzieś spotkam chyba, że macie swoją ekipę to nie będę się wtryniał Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  16. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    To mogę podjechać gdzieś od drugiej strony czy coś coś można pomyśleć Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  17. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    Ja mieszkam koło Malborka Do Nowego Stawu mam z 20 Km Gdzieś wcześniej można sje ustawić, mogę dojechać czy coś Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  18. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    Ja mam rzut beretem, można ustawić się wcześniej, ekipą zawsze lepiej Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  19. A miałem nadzieję, że coś się znajdzie.. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  20. Czy ktoś się może wybiera? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  21. może podjadę
  22. ja jakiś czas temu wstawiałem nowy KAT do swojej B5 wreszcie nastała cisza
  23. Dzięki Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  24. Panowie, liczę Waszą pomoc,bo brakuje mi sił już...biorę się za wymianę kiery w swoim przedlifcie A4 B5, mam kupioną z S4 poliftową, obudowę, redukcję, i TAŚMĘ ( okrągłą )...i nie wiem co z tą taśmą mam zrobić, bo nakładając na manetki, rusza się i jakby nie chciała wejść na nie ...czy to co zaznaczyłem na zdjęciu muszę odłamać czy oszlifować ? czy może muszę manetki zmieniać ? może taśmę kupić w kwadracie ?? liczę na Waszą pomoc. macie jakieś rady ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.