Treść opublikowana przez BF10
-
Blotnik-ratować czy szukać używki.
Ale doprowadzenie Twojego błotnika do ładu też trochę będzie kosztować Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Blotnik-ratować czy szukać używki.
może lepiej znaleźć dobrą używkę i oddać do lakiernika, żeby pomalował w kolor ? dobra opcja
-
Rozpiska pinów klimatronika
Przeszukaj forum, wydaję mi się,że coś znajdziesz Nie pamiętam dokładnie, ale coś podobnego chyba widziałem Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Odklejona podsufitka do Audi A4 B5.
Wydaję mi się,że klejenie za bardzo nie pomoże, może to tak dobrze nie wyglądać Lepiej wyrwać podsufitke używaną Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Przegub?
Lepiej dołożyć troszkę więcej i kupić coś sprawdzonego Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Dekory przedlift a polift
chce kupić dekory w drewnie i nie wiedziałem jakie mam szukać, teraz będę szukał od przedlifta
-
Dekory przedlift a polift
Nie no pytam, bo nie chcę się wtopić Kupić i na darmo Więc szukać tylko i wyłącznie kompletu od przedlifta? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Dekory przedlift a polift
Dzięki za odpowiedź Z deski i drzwi są takie same, a reszta? Koło gałki zmiany biegów np? Zastanawiam się czy każdy jest taki sam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Dekory przedlift a polift
Panowie, czy one się różnią czymś ? Planuję zmienić swoje i zastanawiam się czy poliftowe też podejdą po przedlifta.
-
Takie tam B5 quattro... :)
no no jedziesz z tematem
-
Dziwne zachowanie pompki od centralnego
W takim razie nie mam pojęcia, przejrzyj podobne tematy, może coś znajdziesz. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
brak świateł mijania i drogowych.
Poszukaj na forum, powinien być już taki temat. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
brak świateł mijania i drogowych.
U mnie po prostu nie odbijał kluczyk w stacyjce, jeśli sam go nie cofnąłem, kluczyk pozostawał w pozycji i słychać było jakby rozrusznik kręcił cały czas i nie działały światła, klimatronik. Podświetlenie wydaje mi się, że było. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
brak świateł mijania i drogowych.
Był już podobny przypadek, szukaj na forum. Z własnego doświadczenia wiem, że kostka stacyjki może też być temu winna. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Dziwne zachowanie pompki od centralnego
Jeśli pompka długo pompuje, możliwe, że jest gdzieś nieszczelność. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
miazga, gratki fury
-
Szaleje wskazówka paliwa i nie działa prędkość :'(
może wina leży po stronie licznika jaki masz ? Jaeger ?
-
Szaleje wskazówka paliwa i nie działa prędkość :'(
może VAG coś pokaże, podepnij się i zobaczysz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
ile ludzi, tyle opinii i porad- Nowicjusz - wątek powitalny
Malbork pozdrawia- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 1Z] A4 TDi
kiera wymiata- [ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
mega fura fele git- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
no chwila wsio w czerń, znaczek z tyłu też .. chyba to wygrywa - Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?