Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. Zakładam Kiere z polifta eske, taśma niby ma pasować a luźno jakoś chodzi i na kolumnę nie chce wejść nie mam pomysłu co zrobić.. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  2. Witam. Czy podejdzie bez rezania? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  3. gałka z A4 B6 s-line podejdzie do naszych B5 bez rezania ? przepraszam za może banalne pytanie
  4. Ja bym zajrzał, żeby spać spokojnie Nie wiadomo co tam się dzieję
  5. Dzieje się, dzieje Postaram się częściej odświeżać mój temat A więc, troszkę o nowych modach Dziś dotarła paczka, dzięki pieciajek Uzupełniłem wkład koła zapasowego - po kupnie nie miałem nawet lewarka Założyłem springi na tył 1BE, siedziały jakieś uniwersalne, tył stał wysoko Wymieniłem kompletny rozrząd z pompą wody, dzięki Wandej za części We wtorek wstawiłem nowy katalizator, w końcu nastała cisza na jaką czekałem Na razie tyle z nowości
  6. Znajomy mówił, że czasem mogę wgl nie odpalić, odmówi posłuszeństwa Jeździłem tak, czasem się obracała, czasem nie Ale lepiej chyba nie ryzykować i iść do dobrego specjalisty - on na pewno coś temu zaradzi
  7. Miałem tak w poprzednim samochodzie, powiedzieli mi, że jest uszkodzone jest "sprzęgiełko" w stacyjce czy jakoś tak to się nazywało. Może to samo jest u Was
  8. przegub, też to przerabiałem Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  9. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    tym mnie uspokoiłeś też mam 1.8 ADR bez turbo, i już mam dość tego hałasu
  10. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    tak jak pisałem, mam wymieniony układ wydechowy na nowy, a KATA nie mam więc tu pewnie leży przyczyna metalicznego dźwięku
  11. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    we wtorek najprowadopodniej jadę wstawić, mam gościa który jest naprawdę w tym dobry Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  12. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Tam zawsze takie ceny Każdy ma inne potrzeby Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  13. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Jakiś czas jak pytałem to KAT coś koło 400 zł jak się nie mylę może trochę więcej nie wiem, może ceny się zmieniły Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  14. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    jeśli KAT to tylko nowy, nie chcę używek wiadomo, że czynniki atmosferyczne mają na to wpływ, ale brak KATA również
  15. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    jednak nadal jestem przekonany do tego, że opłaca się wstawić KATA, nawet do auta 18-sto letniego spaliny, dźwięk, dla mnie to wszystko na plus
  16. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    bedzie ciszej napewno ale silnik, czy mu to wyjdzie na dobre jak kat zalizie to tutaj bym spekulował a jak wali spalinami to bardziej bym szukał problemu z złym składzie mieszanki dźwięk mi trochę przeszkadza, a na dodatek jak pisałem wstawiłem nowy układ wydechowy i nie chce by wszystko się zbyt szybko wypaliło jedni wycinają, inni wstawiają..ile ludzi tyle pomysłów
  17. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Dziękuję za opinię Ja kupiłem auto z wstawioną rurką, chcę ją zastąpić KATEM. Właśnie chodzi mi też o dźwięk, na pewno się polepszy, ale też o spaliny, lepszą pracę silnika No i mam nowy układ wydechowy, więc bez niego szybciej się pewnie wypala
  18. jest coś w planach powoli ale do przodu wiadomo, trzeba wszystko przemyśleć
  19. BF10 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Panowie przymierzam się do wstawienia KATA, kupując auto nie miałem go, moje pytanie ... czy opłaca się ? Silnik 1.8 PB
  20. będzie na forum na pewno Miałem taką nadzieję
  21. cieszy mnie to ;]Teraz nowy projekt? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka coś tam jest w głowie zobaczmy co będzie To czekam na coś nowego Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  22. BF10 odpowiedział(a) na jacca90 temat w Audi A4 B5
    myślałem właśnie o czymś z Sachsa lub KYB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.