Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. tak też myślałem, myślałem też o białym znaczku, bądź wsio w czerń
  2. Maniu furka na duży plus sam myślę o malowaniu grilla tylko nie wiem jaki kolor
  3. troszkę pomodzone kiera S4 i łokieć w skórze powoli do przodu
  4. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Jak znajdę chwilę to zajrzę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  5. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Wjadę na kanał i dokładnie go obejrzę Powinienem przed założeniem - mój błąd. Zaufałem mu. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  6. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Szczerze, to okaże się zapewne z czasem co tam się będzie dziać. Myślisz, że się nie sprawdzi? Chcę żeby to trochę wytrzymało Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  7. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Nie znam się za bardzo na nich, kat przystosowany do wieku auta Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  8. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    U mnie nareszcie nastała cisza Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  9. BF10 odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Nie ma sprawy Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  10. BF10 odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Numer mam, ale w domu a mnie nie ma aktualnie Jak wrócę podeślę Ci Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  11. BF10 odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Pytał mnie czy bierze mi olej,bo musi dobrać taki który jest na to uodporniony, szczerze się zdziwiłem, bo nie wiedziałem, że ma to jakieś znaczenie,ale powiedziałem mi,że auto ma 18 lat i na pewno coś tam może brać Ale do czego zmierzam, podobno jest różnica, jeśli weźmiesz kata który nie jest odporny na branie oleju to szybko Ci może wytopić go...wziąłem ten lepszy Sam jestem ciekaw jak będzie się to wszystko sprawować, czas pokaże Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  12. BF10 odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Szczerze Ci powiem,że zamawiał mi znajomy który w tym siedzi i tym się zajmuję Nie brałem z allegro, zaufałem jemu, zamówił końcowy i środkowy, zamówił też nowy katalizator, nie jakiś zamiennik Za samego kata dawałem 400 zł Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  13. BF10 odpowiedział(a) na Mesiah temat w Audi A4 B5
    Sławek, z własnego doświadczenia wiem, że dźwięk jaki wydobywa się z układu wydechowego gdzie nie ma KATA, jest rurka itp itd jest meczący Zacząłem od wymiany końcowego i środkowego na nowy... już było lepiej Ostatnio wstawiłem nowy KAT, jest magia Nastała cisza
  14. faktycznie, to był krzyżak mój błąd
  15. Mam sedana przedlifta, obudowę odkrecałem śrubokrętem krzyżakiem z długim bolcem ale bardzo cienki musi być... Poduszka jest przykręcana na torxa, ale jakiego nie pamiętam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  16. Sprawdzę, dzięki Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  17. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    I bardzo dobrze Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  18. Jak możesz podrzuć link Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  19. Więc daruje sobie nowy gwint za tysiaka Z czasem chyba poszukam używki, ale dobrej firmy Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  20. Dzięki za odpowiedź Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  21. Panowie, czy ktoś doradzi Czy warto wstawiać łokieć w skórze do jasnego wnętrza ? Waszym zdaniem będzie się gryzło ?
  22. mam u siebie alu, wydaję mi się, że są to alu ori Audi na jakim wyjeżdżało A4 B5 nie słoneczka a te drugie coś takiego ( zdjęcie z google ) https://www.google.pl/search?q=alu+audi+a4+b5&rlz=1C1VSNA_enPL576PL576&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=XesSVeKpF8TbU7zXgcgF&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1360&bih=643#imgdii=_&imgrc=RAtezWoPbYEcSM%253A%3B3Xgyi3g-F8mBBM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg36.olx.pl%252Fimages_tablicapl%252F77951849_2_644x461_felgi-aluminiowe-opony-205-55-16-audi-a4-passat-b5-16-cali-5-112-et45-dodaj-zdjecia.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Folx.pl%252Foferta%252Ffelgi-aluminiowe-opony-205-55-16-audi-a4-passat-b5-16-cali-5x112-et45-CID5-ID2RqtR.html%3B615%3B461 nie wiem dokładnie jakie mają et moje felgi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.