Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.9TDI
    To muszę w takim razie taki kupić i podmienić jeszcze raz. Myślisz że ten od klapy gaszacej też?
  2. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.9TDI
    Dałem na PW.
  3. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.9TDI
    Po podłączeniu VCDS pokazuje mi jedynie błąd :  19586 - EGR System P3130 - 35-10 Regulation Range Exceeded - Intermittent z góry dzięki.
  4. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.9TDI
    Wielkie dzięki za pomoc. U mnie N18 miał pierwotnie nr 8E0 906 628 C, podmieniłem go na sprawna używkę o nr 8E0 906 628 A, czy dając inny o innej końcówce może wywoływać błąd ? Błąd dalej się pojawia po 15 km.... czy może wymienić N75 ? Nie mam już pomysłu.
  5. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.9TDI
    Podmieniłem ostatnio 8E0 906 628 C na 8E0 906 628 A ( sprawna używka) czy to może jest problem jak maja inne końcówki ??
  6. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.9TDI
    To ten 628 B, możesz podać mi jego lokalizacje ? Sory za problem, ale pierwszy raz mam z tym styczność.
  7. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.9TDI
    Znalazłem te zaworki, teraz pytanie - który to N18 a który N75: - 8E0 906 627 C - 1J0 906 283 C dobrym pomysłem wymienić ten N18 ? Może to jego wina...
  8. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.9TDI
    Po podłączeniu VCDS pokazuje mi jedynie błąd : 19586 - EGR System P3130 - 35-10 Regulation Range Exceeded - Intermittent Z góry dzięki za pomoc.
  9. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.9TDI
    Właśnie go sprawdziłem, działa jak należy. Podciśnienie ok, klapki działają jak trzeba. Wężyki wymienione na nowe, czujnik kupiłem, ale okazało się że znowu nie to...brakuje mi pomysłu..
  10. BF10 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Panowie, zwracam się do Was o pomoc: Pacjeny: A4 B6 1.9 AVF 2004 rok tankowalem paliwo na Lotosie, po przejechaniu 30 km zapaliła mi się kontrolka check engine, pomyślałem że może wina disla czy coś. Podjechałem podpiąć kompa i wykazało mi problem z EGR. Wymieniłem jeden z czujników i nadal ten błąd się pojawia po przejechaniu 15 km. Zaznaczam, że mocy nie ubyło, jest silny taki jaki był Pomóżcie, gdzie mogę dalej szukać problemu...
  11. Może gdzieś jest dojście ograniczone, coś krzywo skręcone [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Stawiam na przegub, miałem podobnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Widziany wczoraj około godziny 21:20 pod Tesco w Malborku, Avant B6 NE8105* [emoji3] Ładna sztuka [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. BF10 odpowiedział(a) na baxy temat w Audi A4 B6/B7
    Wiem, że stosowano gumę ze smoczka dla dziecka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Stawiam na półosie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Faktycznie gdy auto jest zamknięte i chce je otworzyć, podświetlenie pobudza sie a zamki nie reagują :/ Najpierw zacznę od baterii a jeśli to nie pomoże, wyczyszczę alkoholem, dzięki za podsunięcie pomysłu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Najpierw tak zrobię [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jak na razie wymiana baterii pomogła, zobaczymy na jak długo Dzięki wszystkim za podpowiedzi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Dzięki kolego za podpowiedź, pilot był zalany już dość dawno, więc wydaje mi się, że suszenie nic nie da, ale spróbuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Witam, Panowie mam mały problem, który powoli doprowadza mnie do szału Po kolei, pilot sie rozkodowuje po chwili od ponownego zakodowania, pare razy pozamyka i otwiera drzwi i znowu od początku trzeba kodować. Kiedyś był zostawiony przed poprzedniego właściciela na dworzu i lekko popadał na niego deszcz. Czy winna może być bateria? Czy coś bardziej poważnego? Pacjent, A4 B6 1.9TDI 2004r w Avancie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Szukałem gdzie tylko było możliwe, nic nie znalazłem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Małymi krokami też będę rezal Twój projekt mnie zmotywował Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. BF10 odpowiedział(a) na Mateusz Pytel temat w Audi A4 B6/B7
    Mateusz, ilu ludzi, tyle opinii Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Karol, projekt kozacki, jeden z lepszych jaki widziałem [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Wzór RS6 18' Dzięki za odpowiedź Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Kolego, to felgi s-line? [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. BF10 odpowiedział(a) na Mateusz Pytel temat w Audi A4 B6/B7
    Eibach według mnie idealny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.