Treść opublikowana przez BF10
-
Awaryjne otwieranie drzwi
Klucznik nie pomoże ? Dopytaj jakiegoś fachowca, szkoda by było coś uszkodzić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przód wyżej niż tył - A4 B6 1.9 AVF
Dziękuje za odpowiedź Sprawdzę co tam siedzi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
czy termostat kupiony w skodzie to ten sam sprzedawany w audi
Według mnie to samo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Polecam Lema
-
Przód wyżej niż tył - A4 B6 1.9 AVF
Witajcie, wiem, że temat wałkowany setki razy, ale cieżko znaleźć coś co by mi wyjaśniło mój problem. Auto na równym podłożu ma przód uniesiony wyżej niż tył. Zawiecha 1BA. Zastanawiałem się na Eibach Pro Kit, ale zapewne musiałabym wymienić amortyzatory na inne. Możecie coś doradzić ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Lekko zalany pilot - dopasowanie innego
Udało mi się wyrwać kluczyk tylko, że ma końcówkę K , jutro podjadę do klucznika zakodować, zobaczę czy się uda. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Odpalanie auta
Też stawiam na filtr paliwa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Lekko zalany pilot - dopasowanie innego
Dzięki za pomoc , dopasowałem taki jaki mam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk A z literką K ? Orientujesz się czy podejdzie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E
Dzięki za odp Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E
Chłopy, więc jak mam 1 DIN w tunelu nie muszę całego tunelu zmieniać tylko dokupić kosz sam tak ? [emoji3] Czytałem w necie i tak zamieszali, że sam już nie wiem [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Lekko zalany pilot - dopasowanie innego
Witam , koledzy po deszczu mój pilot lekko się zamoczył Często się rozkodowuje, jest to strasznie denerwujące, chciałbym dopasować i dorobić inny, np z B7, jakie dobrać numery, oznaczenie ? Tu dodaje zdj mojego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Cieknie olej
Wymieniłbym uszczelkę na nową, może przez to gdzieś się uszkodziła Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wahacze Master, Fortuna czy veratil
Master sporty dobry wybór Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dziwne stuki podczas jazdy
Ściągaj koło i posprawdzaj wszystko od początku, powoli i uważnie, może akurat coś rzuci się w oczy. Bezpieczeństwo najważniejsze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
hamulec reczny
Ktoś na forum sprzedawał ostatnio, rzuciło mi się w oczy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
złe odpalanie podczas niskiej temperatury
Też szukałem przyczyn, świece wymienione i po problemie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Stuk przy pierwszym biegu i redukcji z 3 na 2
Sprawdź te poduszki, od razu będzie można odrzucić jedna opcję jeśli to nie będzie to. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana centralnego zamka
Kolego masz pilot w kluczyku czy osobno? Bo nie skumałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Poszarpywanie z górki uderzenia głuche przy ruszaniu, zrywanie
Amortyzatory, przegub, wahacze ? Sprawdź. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ważna sprawa...gradobicie
Działaj kolego, przykra sprawa Ci się przytrafiła Powodzenia ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ważna sprawa...gradobicie
A coś mówili w TV o gradobiciach, żeby auta chronić itp. Szkoda, że Cię to spotkało.
-
Analiza problemu - trzaski podczas skręcania kierownicą
Przeguby całe ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zawieszenie - pływa tył
Tak naprawdę dużo może być przyczyn, jedź niech ktoś zaufany najlepiej dobrze Ci sprawdzi zawieche. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Stuki(jakby coś się poluzowało i latało luźno) w przednim zawieszeniu
Więc pewnie kończy się ich żywot. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk