Treść opublikowana przez BF10
-
Okablowanie rns e
Jakies tunerskie radio, ja osobiscie nie nawidze takich gadzetow. Jeszcze nie mam rns e ale juz to wyjalem. Teraz chce to sprzedac. Wole jezdzic bez radia niz z tym haha Jestem tego samego zdania [emoji3] Sam mam zamiar włożyć RNS-E , ale muszę trochę gratów pozbierać, tunel, kosz [emoji3]
-
Okablowanie rns e
Masz racje - lepiej ori RNS-E ładować [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Okablowanie rns e
Dzieki ! Czyli zostawiam to co na foto i czas poszukac rns e Co tam siedziało wcześniej ? [emoji3]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam, studiowałem wujka Google i oczywiście forum, ale mam pare pytań co do podłączenia navi. W Aucie mam Concert na płyty, fabryczny zestaw głośnomówiący, multi kierownice. Mam zamiar wstawić RNS-E , nie wiem co potrzebuje, chodzi jakie wtyczki,kable. Analizowałem temat w dziale warsztat o montażu od A do Z ale chciałbym żebyście podzielili się swoimi doświadczeniami w montażu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Piękny projekt, prześledziłem każdy post, gratulacje ! Mistrzostwo [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Tak też właśnie myśle. Dzięki za odp.
-
Naprawa dziur po papierosach
naprawdę dobrze. fotele teraz jeżdżą u znajomego a lakier dalej się trzyma Fachowa robota [emoji3]
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Ja mam w 1BA i zyja.Chyba Właśnie chyba [emoji3] Dlatego wolę zapytać [emoji3]
-
Naprawa dziur po papierosach
Czyli jeśli nie zauważyłeś to znaczy, że dobrze zrobiła [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Naprawa dziur po papierosach
Przyszło mi do głowy wstawienie małych elementów tapicerki takiej jak masz na siedzieniach, ale to chyba nie zda egzaminu i cieżko byłoby to zrobić. Możesz podjechać do tapicera, poradzi Ci co masz zrobić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Noszenie podczas większej prędkości
Najprawdopodobniej tak, nie zwlekaj z wymianą, bo potem może być różnie
-
Woda wpływa do wnętrza
Na Twoim miejscu jeszcze raz bym wszystko przeczyścił , podszybie, tam gdzie klima... Może akurat pomoże. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Czy mozna założyć sprężyny Eibach pro kit na amortyzatory 1BE ? Nie wyleje ich ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Diagnoza ASO .... Zawirusowane MCE a4 b6 ?! --zagadka--
- Blokada drzwi
Może podepnij kompa, powinien pokazać. Chyba, że rozbierzesz boczek i sprawdzisz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- [B6 AVJ] B6 1.8T AVJ by Kamel34 - Stage I (190KM, 308Nm)
Ładne auto, powodzenia w modach [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- skrzypienie
U mnie skrzypienie w poprzednim aucie - winne byli łożysko poduszki amortyzatora. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Skala wagowa sprężyn, jakie ma znaczenie
Zejdziesz trochę niżej to i tak Ci będzie mało [emoji3] Pro kit myśle idealny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Uchwyt na telefon pokładowy
Faktycznie jest taki, nie pomyslalbym. Niestety w moim zostal wymontowany caly uchwyt.Kupujac uchwyt plus adapter, na czym polega podlaczenie pod radio? Kwestia jednego kabelka? Pomijam fakt, ze mam zestaw BT wbudowany, ale nawet dla samego ladowania fajnie by to sie zgrywalo. Ktos przerabial podobny temat? Rownież mnie zainteresował temat Ktoś robił coś podobnego ? Nikt ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Wymiana przedniej szyby - Lublin
Z tego co wiem, np w ASO w Gdańsku wymiana szyby na ori w serwisie do A4 B6 to koszt około 1200 zł , więc myśle , że jak na 'nie oryginał' to cena spoko Tymbardziej, że do B7 [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Uszczelnienie tylnych lapm
Uszczelnienie jednak chyba nic nie da, znajomy to przerabiał, chwile było okej, po jakimś czasie znowu parkowała. Nie ma chyba na to sposobu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Kiedyś też zmieniałem zawieche, trochę musiałem przejechać żeby wszystko się ułożyło Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Uszkodzona pestka w kluczyku / Nie odpala auto
Podjedź do klucznika albo poproś kolegów z forum, ogarną Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Polecany autokomis w pomorskim.
Dzieki wielkie- Polecany autokomis w pomorskim.
Dzieki za info Kojarzysz czy ogłaszają się w necie ? [emoji3] - Blokada drzwi