Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. Jakies tunerskie radio, ja osobiscie nie nawidze takich gadzetow. Jeszcze nie mam rns e ale juz to wyjalem. Teraz chce to sprzedac. Wole jezdzic bez radia niz z tym haha Jestem tego samego zdania [emoji3] Sam mam zamiar włożyć RNS-E , ale muszę trochę gratów pozbierać, tunel, kosz [emoji3]
  2. Masz racje - lepiej ori RNS-E ładować [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Dzieki ! Czyli zostawiam to co na foto i czas poszukac rns e Co tam siedziało wcześniej ? [emoji3]
  4. Witam, studiowałem wujka Google i oczywiście forum, ale mam pare pytań co do podłączenia navi. W Aucie mam Concert na płyty, fabryczny zestaw głośnomówiący, multi kierownice. Mam zamiar wstawić RNS-E , nie wiem co potrzebuje, chodzi jakie wtyczki,kable. Analizowałem temat w dziale warsztat o montażu od A do Z ale chciałbym żebyście podzielili się swoimi doświadczeniami w montażu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Piękny projekt, prześledziłem każdy post, gratulacje ! Mistrzostwo [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Tak też właśnie myśle. Dzięki za odp.
  7. naprawdę dobrze. fotele teraz jeżdżą u znajomego a lakier dalej się trzyma Fachowa robota [emoji3]
  8. Ja mam w 1BA i zyja.Chyba Właśnie chyba [emoji3] Dlatego wolę zapytać [emoji3]
  9. Czyli jeśli nie zauważyłeś to znaczy, że dobrze zrobiła [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Przyszło mi do głowy wstawienie małych elementów tapicerki takiej jak masz na siedzieniach, ale to chyba nie zda egzaminu i cieżko byłoby to zrobić. Możesz podjechać do tapicera, poradzi Ci co masz zrobić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Najprawdopodobniej tak, nie zwlekaj z wymianą, bo potem może być różnie
  12. BF10 odpowiedział(a) na djkamil12 temat w Audi A4 B5
    Na Twoim miejscu jeszcze raz bym wszystko przeczyścił , podszybie, tam gdzie klima... Może akurat pomoże. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Czy mozna założyć sprężyny Eibach pro kit na amortyzatory 1BE ? Nie wyleje ich ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. BF10 odpowiedział(a) na wojziom8 temat w Audi A4 B6/B7
    Może podepnij kompa, powinien pokazać. Chyba, że rozbierzesz boczek i sprawdzisz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Ładne auto, powodzenia w modach [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. BF10 odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie skrzypienie w poprzednim aucie - winne byli łożysko poduszki amortyzatora. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Zejdziesz trochę niżej to i tak Ci będzie mało [emoji3] Pro kit myśle idealny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Faktycznie jest taki, nie pomyslalbym. Niestety w moim zostal wymontowany caly uchwyt.Kupujac uchwyt plus adapter, na czym polega podlaczenie pod radio? Kwestia jednego kabelka? Pomijam fakt, ze mam zestaw BT wbudowany, ale nawet dla samego ladowania fajnie by to sie zgrywalo. Ktos przerabial podobny temat? Rownież mnie zainteresował temat Ktoś robił coś podobnego ? Nikt ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Z tego co wiem, np w ASO w Gdańsku wymiana szyby na ori w serwisie do A4 B6 to koszt około 1200 zł , więc myśle , że jak na 'nie oryginał' to cena spoko Tymbardziej, że do B7 [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Uszczelnienie jednak chyba nic nie da, znajomy to przerabiał, chwile było okej, po jakimś czasie znowu parkowała. Nie ma chyba na to sposobu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Kiedyś też zmieniałem zawieche, trochę musiałem przejechać żeby wszystko się ułożyło Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Podjedź do klucznika albo poproś kolegów z forum, ogarną Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Dzieki wielkie
  24. Dzieki za info Kojarzysz czy ogłaszają się w necie ? [emoji3]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.