Treść opublikowana przez BF10
-
Nr emblemat S4 w Audi S4 B5 na tylną klapę
Dzięki Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Grill S4 B5 przedlift/polift
Dzięki wielkie! Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Nr emblemat S4 w Audi S4 B5 na tylną klapę
Koledzy, potrzebuję nr ori emblematu w przedlifcie na tylną klapę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe miejsca na odpoczynek - Pomorze :)
też myślałem nad tym miejscem Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe miejsca na odpoczynek - Pomorze :)
Ktoś coś poleci? Ładne, ciekawe miejsce Myślę nad kaszubami Chociaż chętnie dowiem się gdzie warto wypocząć Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Grill S4 B5 przedlift/polift
Potrzebuję oryginalne nr tych części Z góry dziękuję Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za cudo?
Znalazłem przewody w przyzwoitej cenie, co do reszty - jak dozbieram kasy, poradzę się Dzika Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za cudo?
Dziękuję za pomoc Myślałem, że coś tańszego się uda Na alledrogo tego pełno Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za cudo?
Muszę ogarnąć, pierwszy raz to robię Nie wiem od czego zacząć Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za cudo?
Niessens i NRF , kupuj wg katalogu.... Thermotec po roku potrafi sie zrobić jak sitoKatalogu tzn? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za cudo?
Dzięki za informację Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka zastanawiam się też nad nową chłodnicą do klimy...jakie polecacie ? widzę na alledrogo po 200 zł, są jakieś zamienniki, ale pytanie - czy warto ? czym się kierować ? są inne w zależności od silnika ?
-
Jakie felgi do A4 B5 kombi 99r
Też mam 17" 8j, 225/45... Fajnie to wygląda Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za cudo?
Jutro podjadę i zapytam Ktoś niezły śmietnik zrobił... Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za cudo?
jakaś masakra tak myślałem, że ktoś z tym walczył jakie koszty mniej więcej ? muszę się przygotować
-
Co to za cudo?
Klima nie chłodzi, postanowiłem poszukać przyzyny...znalazłem taki oto przewód ( przerwany, przecięty ), czy jest to przewód od klimy ? Chcę jechać zrobić porządek, lato się zbliża a w aucie gorąco
-
Emblemat/Logo na błotnik Audi przedlift
Fajna alternatywa dla ASO Dzięki Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Czy przejeżdżał ktoś 19.05 w Malborku około 14:10 Avantem B6 na GCH? Zobaczyłem w ostatnim momencie, możliwe, że z klubu Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Emblemat/Logo na błotnik Audi przedlift
Pisałem meila do jednego z ASO, zawołali 90 za szt + KW... Masakra Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Elektrycznie składane lusterka przedlift / polift
Też myślę nad takim bajerem u siebie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Emblemat/Logo na błotnik Audi przedlift
Wiesz może ile kosztuje to w ASO? Też chcę kupić Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
sprawdzony sposób na odkręcenie przewodów od klimy,coś polecacie ?
Koledzy, dzięki za pomoc....boję się tego ruszać, żeby czegoś nie uszkodzić, chyba oddam do fachowca
-
Szukam zaufanego, dobrego serwisu klimatyzacji. Okolice Malborka, Tczewa, Elbląga.
dzięki Spoczko / naprawisz daj znać czy dmucha muszę znaleźć troszkę wolnego czasu i wtedy się za to wezmę dam znać Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Szukam zaufanego, dobrego serwisu klimatyzacji. Okolice Malborka, Tczewa, Elbląga.
dzięki
-
Szukam zaufanego, dobrego serwisu klimatyzacji. Okolice Malborka, Tczewa, Elbląga.
tylko z jakiego to silnika ? mam 1.8, np z 1.6 też podejdą ?
-
Szukam zaufanego, dobrego serwisu klimatyzacji. Okolice Malborka, Tczewa, Elbląga.
siedzi od strony pasażera, za kratką...nie mogę zobaczyć nr, ciężko dostrzec