Treść opublikowana przez BF10
-
sprawdzony sposób na odkręcenie przewodów od klimy,coś polecacie ?
Chcę spróbować sam wymienić przewody w swoim 1.8 i w związku z tym mam parę pytań. 1. Czy macie jakieś sprawdzone metody na odkręcenie ? Nie chcę niczego uszkodzić itp. 2. Chcę kupić używane przewody ( mam 1.8 ) , czy mogę kupić np od 1.9 ? Czy tylko i wyłącznie 1.8 ? 3. Nie wiem dokładnie jaki nr widnieje na przewodzie który jest przerwany, ciężko doczytać - ale znajduję się on od strony pasażera, za kratką w przednim zderzaku. Ma jakąś nazwę ? Przepraszam za swoje pytania, pierwszy raz działam z klimą, może uda się samemu to ogarnąć, zbliża się lato, więc klima się przyda.
-
Szukam zaufanego, dobrego serwisu klimatyzacji. Okolice Malborka, Tczewa, Elbląga.
chodzi o to, że te przewody są mocno przykręcone, boję się, że coś uszkodzę
-
Szukam zaufanego, dobrego serwisu klimatyzacji. Okolice Malborka, Tczewa, Elbląga.
Szukam kogoś zaufanego, dobrego, gdzie robiliście swoje klimy U mnie jest na pewno do wymiany przewód, muszę ogarnąć ten temat, bo lato się zbliża
-
co to jest ?
znaleźć kogoś kto się na tym zna i zmienić kodowanie VAG-iem w ostateczności dobry warsztat
-
co to jest ?
wydaję mi się, że trzeba zmienić kodowanie, mam tak samo...otworzę z pilota, natomiast wkładając kluczyk w zamek już nie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemek, Twoje auto ryje mi beret Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Zderzak ori S4 :)
Mieszkam w okolicach Malborka, więc bliżej mam do Elbląga Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
super auto
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Damian, ta felga ryje mi beret
-
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Zderzak ori S4 :)
Witajcie Chciałbym się dowiedzieć czy dostanę gdzieś w Elblągu zderzak ori od S4 na przód. Może u Pana Korkucia ? Nie chce na darmo jechać, nie mam daleko, ale wolę oszczędzić czas. Jest sens się tam wybrać ? Pozdrawiam kolegów
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
Chodzi Ci o pętle Sabelta tak? Zastanawiałem się nad przednim zderzakiem z S4 Wtedy pętla pasuje idealnie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
Byłem u Kamila, a Ty odjechałeś Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
B5 [AVG] Byyy LuTy
Luty, szukałem Cie w Nowym Stawie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[B5Q AKN+] Avancior by banito
Autko ładne Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
Na wjeździe się płaci podobno, pierwszy raz jadę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Zlot VAG-a w Nowym Stawie
-
Słabo działa pilot centralnego zamka- Pomocy!
Antena znajduję się przy prawym nadkolu, podpięta jest pod odpowiedni pin w kostce przy pompce Jak nie miałem anteny to pilot musiał być około 0,5 metra od pompki, teraz łapie z daleka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wierzę, że dasz radę! Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Żaby, wd, płyn hamulcowy, cola i nie ma opcji że nie puścinabazgrane z Tapatalka no będę jeszcze próbował, do 3 razy sztuka taa...dolne idą bez problemu, górne trzymają..w tym tygodniu może jeszcze pomeczęmały edit palec chyba wybity, ale jest 62cm od ziemi W końcu poszło Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
wkłady lusterek
tak chyba zrobię Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Dzięki Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To dużo Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Też się cieszę, że udało się złapać Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wcześniej nie widziałem Ile było różnicy? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam jeszcze trochę chemii w zanadrzu, może środek do czyszczenia pieców i kominków lub płyn hamulcowy do tego klucz do filtrów z łańcuchem i może się ruszy... Nie ma wyjścia W końcu musi odpuścić Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jest git Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Jeszcze niżej? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka