Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. Meyle są bardzo solidne, cena rownież do zaakceptowania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Kolego dzięki za pomoc
  3. Zawsze brałem dedykowaną pod dany model i zawsze była dobra. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. BF10 odpowiedział(a) na Jigsaw temat w Audi A4 B5
    To często się zdarza, a mało kto na to patrzy
  5. Witam, zna ktoś może numer tej osłony ? Z góry dzięki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. BF10 odpowiedział(a) na Peacock temat w Audi A4 B5
    Też kiedyś przerabiałem temat, na temat zamienników nic nie powiem bo na żywo ich nie oglądałem, nowe w ASO kosztują krocie, poszukaj dobrych używek, może akurat coś znajdziesz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. BF10 odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4 B5
    Zdecydowanie polecam Valeo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Tylko, żeby całego auta nie pruł Może wydaję Ci się, że to w okolicy słupka, a okaże się, że to w całkiem innym miejscu. Poproś kogoś niech wsiądzie i może kto inny się przysłucha i stwierdzi skąd dochodzi pisk.
  9. BF10 odpowiedział(a) na Jigsaw temat w Audi A4 B5
    Ale warto sprawdzić, zacząć od najtańszych rzeczy, zajrzeć pod auto nic nie kosztuje a lepiej być 100% pewnym.
  10. BF10 odpowiedział(a) na sebastianu700 temat w Audi A4 B6/B7
    Wymiana tulej bezsensowna. Tak jak pisze majkel_majki , wymień na komplet pasujący do Twojego rocznika, a problem sam się rozwiąże Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Dzięki za odpowiedź. Więc szkoda zachodu. W przyszłości włożę RNS-E. W przyszłości zawita w aucie [emoji3]
  12. Witam , zastanawiam się nad dodaniem navi do licznika, moje pytania brzmią : czy dużo z tym zachodu? Czy jest to dobre rozwiazanie ? Z góry dziękuje za pomoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Też tak uważam
  14. Sam popatrz, może akurat coś znajdziesz.
  15. Może być dużo opcji, radziłbym jeszcze raz wszystko sprawdzić, może zdejmij koła, sam popatrz. Jedź do innego diagnosty.
  16. Zapomniałem dodać, w poprzednim aucie [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. U mnie stukało gdy było łożysko na poduszce amortyzatora padnięte. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Ważne, że podejmą się naprawy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. BF10 odpowiedział(a) na oskarbalowski temat w Audi A4 B6/B7
    Napisz w dziale kupię, może tak ktoś posiada, lecz watpię, że nowe. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Super projekt [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Ładna, powodzenia ! [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Zmieńcie zawias , tak jak kolega pisał wcześniej, cześciej siada dolny. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Cena zaporowa [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Nie odpuściłbym im. Jeżeli płacisz , wymagasz, żeby było to zrobione założycie. To są Twoje pieniądze, Twój czas. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.