Treść opublikowana przez BF10
-
Ciekawostka - porównanie końcówki kierowniczej MeyleHD z Ruville
Meyle są bardzo solidne, cena rownież do zaakceptowania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dolna osłona silnika A4 B6 1.9 TDI AVF
Kolego dzięki za pomoc
-
Jaka wybrać osłone przegubu ?
Zawsze brałem dedykowaną pod dany model i zawsze była dobra. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Głuche stuki z tyłu
To często się zdarza, a mało kto na to patrzy
-
Dolna osłona silnika A4 B6 1.9 TDI AVF
Witam, zna ktoś może numer tej osłony ? Z góry dzięki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o opinie
Też kiedyś przerabiałem temat, na temat zamienników nic nie powiem bo na żywo ich nie oglądałem, nowe w ASO kosztują krocie, poszukaj dobrych używek, może akurat coś znajdziesz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Depo czy Valeo
Zdecydowanie polecam Valeo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
piski, trzeszczenie okilice słupka środkowego strona kierwocy...
Tylko, żeby całego auta nie pruł Może wydaję Ci się, że to w okolicy słupka, a okaże się, że to w całkiem innym miejscu. Poproś kogoś niech wsiądzie i może kto inny się przysłucha i stwierdzi skąd dochodzi pisk.
-
Głuche stuki z tyłu
Ale warto sprawdzić, zacząć od najtańszych rzeczy, zajrzeć pod auto nic nie kosztuje a lepiej być 100% pewnym.
-
Tuleje zwrotnic
Wymiana tulej bezsensowna. Tak jak pisze majkel_majki , wymień na komplet pasujący do Twojego rocznika, a problem sam się rozwiąże Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Navi w liczniku, jak dołożyć - A4 B6
Dzięki za odpowiedź. Więc szkoda zachodu. W przyszłości włożę RNS-E. W przyszłości zawita w aucie [emoji3]
-
Navi w liczniku, jak dołożyć - A4 B6
Witam , zastanawiam się nad dodaniem navi do licznika, moje pytania brzmią : czy dużo z tym zachodu? Czy jest to dobre rozwiazanie ? Z góry dziękuje za pomoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy to może być powodem stukania?
Też tak uważam
-
Czy to może być powodem stukania?
Sam popatrz, może akurat coś znajdziesz.
-
Czy to może być powodem stukania?
Może być dużo opcji, radziłbym jeszcze raz wszystko sprawdzić, może zdejmij koła, sam popatrz. Jedź do innego diagnosty.
-
Czy to może być powodem stukania?
Zapomniałem dodać, w poprzednim aucie [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czy to może być powodem stukania?
U mnie stukało gdy było łożysko na poduszce amortyzatora padnięte. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana wahacza , jeden czy dwa ?
Ważne, że podejmą się naprawy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Amotryzatory sline
Napisz w dziale kupię, może tak ktoś posiada, lecz watpię, że nowe. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Super projekt [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5
Ładna, powodzenia ! [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opadające drzwi , szum powietrza w środku
Zmieńcie zawias , tak jak kolega pisał wcześniej, cześciej siada dolny. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Amortyzatory tył 1BV czerwone - prośba o diagnozę
Cena zaporowa [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Widać ile serducha w to włożyłeś Pozdrawiam
-
Wymiana wahacza , jeden czy dwa ?
Nie odpuściłbym im. Jeżeli płacisz , wymagasz, żeby było to zrobione założycie. To są Twoje pieniądze, Twój czas. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk