Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4/S4 B6
    Dzięki wielkie
  2. Witam ! Chciałbym przedstawić Wam mój nowy nabytek: Audi A4 B6 2004r 1.9TDI 131KM AVF przebieg 313000km Wyposażenie: - silnik 1.9TDI 6-biegów AVF - LZ5C - 1BA - multifunkcyjna kierownica - elektryczne szyby przód - elektryczne lusterka - ABS - ESP - tempomat - fabryczny BT - czujniki parkowania tył - xenon + spryski - centralny zamek - klimatyzacja dwustrefowa - regulacja lędźwi w fotelach - alu 16' - hak Westfalia - odpinany Auto miało niedawno wymieniany rozrząd i olej, wstawiony też nowy EGR, więc na razie mody muszą poczekać, trzeba trochę się odkuć Jeśli macie jakieś pomysły co do modów to z chęcią wysłucham pomysłów Teraz trochę zdjęć -
  3. Witam, szukam tematu i nie mogę znaleźć, mam A4 B6 z 2004 roku, czy każdy klucz z B7 będzie u mnie hulał ? Czy tylko z końcówką Q ? Jeśli jest gdzieś taki temat lub opis jak to zrobić to proszę o podesłanie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. BF10 odpowiedział(a) na bula87 temat w Audi A4/S4 B6
    Piękne Bezawaryjności życzę ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B6
    Dzięki kolego, spojrzę
  6. BF10 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, Panowie potrzebuje nr części, adapter na IPhone 5s który nakłada sie na uchwyt w po telefonie w B6. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pomoże ktoś ? [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. BF10 odpowiedział(a) na kamisia0223 temat w Audi A4 B6/B7
    Kiedyś kupiłem Audi, było w nim zawieszenie 1BE, komuś zachciało się wymiany sprężyn i włożył chyba serie, tył stało wyżej niż powinien. Myśle, że dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem będzie poradzenie się kolegów Dzik lub Wandej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. BF10 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A jeśli masz na miejscu zawsze możesz spojrzeć w jakim jest stanie i ocenić na żywo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. BF10 odpowiedział(a) na Vanzz3 temat w Audi A4 B6/B7
    Łożysko w kole ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Będę pamiętał, dzięki
  11. BF10 odpowiedział(a) na Vanzz3 temat w Audi A4 B6/B7
    Ktoś wcześniej chyba o tym pisał, ale pewny nie jestem. Sprawdź drążki kierownicze, widziałem kiedyś podobny post i ktoś to proponował. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Piękne auto ! Bezawaryjności ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Dobra opcja misiek95 Warta uwagi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Tak naprawdę może być wszystko, sprawdź dokładnie drążki, łożyska tak jak piszą wyżej koledzy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Dobry program Dużo można z niego wykorzystać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Kolego dzięki za pomoc Na razie auto kupiłem, chce najpierw ogarnąć mechanicznie itp, trochę wydatków innych mam, ale mowię zapytam na przyszłość czy ktoś by pomógł Jak wszystko uda mi się ogarnąć, odezwę się Jeszcze raz dzięki
  17. Pozdrawiam kolegę z Avanta, który zjeżdżał dziś około godziny 20:50 z obwodnicy trójmiasta w kierunku Kiezmarku Początek rejestracji NE i klubowe ramki, reszty nie zdążyłem zobaczyć Mrugałem, nie wiem czy zauważyłeś Pozdrawia kolega z niebieskiego A4 B6 Avant Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Gdyby ktoś wiedział na 100% proszę o odpowiedź. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Ktoś wie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Czy jeśli dopasuje takie same MHz z B6/B7 to będzie hulało? Dzięki za info
  20. Witam, Panowie, pada mi pilot w kluczyku, mam tylko jeden, czy uda mi się dopasować inny bez otwierania mojego ? [emoji3] Nie bardzo chce go rozbierać by móc odczytać na jakich falach działa, bo boję się, że przestanie całkiem działać. Zastanawiam się nad kupnem kluczyka z B7 , każdy model pasuje? Za wszystkie odpowiedzi wielkie dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. No i udało sie [emoji3] Komfort już się poprawi [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. BF10 odpowiedział(a) na fenri95 temat w Audi A4 B5
    Dokładnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Witam, czy jest ktoś może na forum kto pomógłby mi w dołożeniu do auta RNS-E ? Oczywiście nie dziś czy jutro ale w przyszłości Jestem zielony jeśli chodzi o takie sprawy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. BF10 odpowiedział(a) na niuniek222 temat w Audi A4 B6/B7
    Zdobić i tak trzeba. Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Mam nadzieje, że w niedługim czasie znajdziesz przyczynę, napisz co, gdzie i jak, sam jestem ciekaw. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.