Treść opublikowana przez BF10
-
[B6 AVF] Avant by BF10
Dzięki wielkie
-
[B6 AVF] Avant by BF10
Witam ! Chciałbym przedstawić Wam mój nowy nabytek: Audi A4 B6 2004r 1.9TDI 131KM AVF przebieg 313000km Wyposażenie: - silnik 1.9TDI 6-biegów AVF - LZ5C - 1BA - multifunkcyjna kierownica - elektryczne szyby przód - elektryczne lusterka - ABS - ESP - tempomat - fabryczny BT - czujniki parkowania tył - xenon + spryski - centralny zamek - klimatyzacja dwustrefowa - regulacja lędźwi w fotelach - alu 16' - hak Westfalia - odpinany Auto miało niedawno wymieniany rozrząd i olej, wstawiony też nowy EGR, więc na razie mody muszą poczekać, trzeba trochę się odkuć Jeśli macie jakieś pomysły co do modów to z chęcią wysłucham pomysłów Teraz trochę zdjęć -
-
Kluczyk z B7 do B6 - przeróbka
Witam, szukam tematu i nie mogę znaleźć, mam A4 B6 z 2004 roku, czy każdy klucz z B7 będzie u mnie hulał ? Czy tylko z końcówką Q ? Jeśli jest gdzieś taki temat lub opis jak to zrobić to proszę o podesłanie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 Cabriolet
Piękne Bezawaryjności życzę ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Adapter na uchwyt IPhone 5s
Dzięki kolego, spojrzę
-
Adapter na uchwyt IPhone 5s
Witam, Panowie potrzebuje nr części, adapter na IPhone 5s który nakłada sie na uchwyt w po telefonie w B6. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pomoże ktoś ? [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
jak podnieść tył
Kiedyś kupiłem Audi, było w nim zawieszenie 1BE, komuś zachciało się wymiany sprężyn i włożył chyba serie, tył stało wyżej niż powinien. Myśle, że dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem będzie poradzenie się kolegów Dzik lub Wandej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Odklejona podsufitka
A jeśli masz na miejscu zawsze możesz spojrzeć w jakim jest stanie i ocenić na żywo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wyczuwalne wibracje
Łożysko w kole ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pomoc w dołożeniu RNS-E do A4 B6
Będę pamiętał, dzięki
-
Wyczuwalne wibracje
Ktoś wcześniej chyba o tym pisał, ale pewny nie jestem. Sprawdź drążki kierownicze, widziałem kiedyś podobny post i ktoś to proponował. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 BEX] 1.8T Quattro Avant S-Line Plus RED LY3J by 314TeR
Piękne auto ! Bezawaryjności ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Oklejenie nadkoli materiałem?
Dobra opcja misiek95 Warta uwagi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Stukanie / pukanie w przednim kole po wymiane wahaczy, nic nie pomogło
Tak naprawdę może być wszystko, sprawdź dokładnie drążki, łożyska tak jak piszą wyżej koledzy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zabezpicznie przed kradzieżą
Dobry program Dużo można z niego wykorzystać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pomoc w dołożeniu RNS-E do A4 B6
Kolego dzięki za pomoc Na razie auto kupiłem, chce najpierw ogarnąć mechanicznie itp, trochę wydatków innych mam, ale mowię zapytam na przyszłość czy ktoś by pomógł Jak wszystko uda mi się ogarnąć, odezwę się Jeszcze raz dzięki
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę z Avanta, który zjeżdżał dziś około godziny 20:50 z obwodnicy trójmiasta w kierunku Kiezmarku Początek rejestracji NE i klubowe ramki, reszty nie zdążyłem zobaczyć Mrugałem, nie wiem czy zauważyłeś Pozdrawia kolega z niebieskiego A4 B6 Avant Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kluczyk A4 B6 - problem z pilotem
Gdyby ktoś wiedział na 100% proszę o odpowiedź. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Ktoś wie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kluczyk A4 B6 - problem z pilotem
Czy jeśli dopasuje takie same MHz z B6/B7 to będzie hulało? Dzięki za info
-
Kluczyk A4 B6 - problem z pilotem
Witam, Panowie, pada mi pilot w kluczyku, mam tylko jeden, czy uda mi się dopasować inny bez otwierania mojego ? [emoji3] Nie bardzo chce go rozbierać by móc odczytać na jakich falach działa, bo boję się, że przestanie całkiem działać. Zastanawiam się nad kupnem kluczyka z B7 , każdy model pasuje? Za wszystkie odpowiedzi wielkie dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
piski, trzeszczenie okilice słupka środkowego strona kierwocy...
No i udało sie [emoji3] Komfort już się poprawi [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Guma wachacza
Dokładnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Pomoc w dołożeniu RNS-E do A4 B6
Witam, czy jest ktoś może na forum kto pomógłby mi w dołożeniu do auta RNS-E ? Oczywiście nie dziś czy jutro ale w przyszłości Jestem zielony jeśli chodzi o takie sprawy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak hamulców
Zdobić i tak trzeba. Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
piski, trzeszczenie okilice słupka środkowego strona kierwocy...
Mam nadzieje, że w niedługim czasie znajdziesz przyczynę, napisz co, gdzie i jak, sam jestem ciekaw. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk