Treść opublikowana przez BF10
-
Kluczyk scyzoryk
Tu na forum masz rozpiskę jaki scyzoryk działa z konkretną pompką, musisz poszukać. Kiedyś jak miałem B5 robiłem taki zabieg: Kupiłem pompkę razem ze scyzorykiem, zamieniłem je, dołożyłem antenę żeby zasięg klucza był większy i dałem nową pastylkę do klucza i hulało [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Bezpieczeństwo najważniejsze. Daj znać jak znajdziesz przyczynę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Obniżenie a4 B5 avant
Poszukaj w dziale sprzedam, może ktoś sprzedaje zawieche do Twojego auta, która obniży Ci tak jak chcesz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Szkoda pieniędzy, żeby wymienić wszystko co możliwe, nie o to tu chodzi. Może jeździj na razie , obserwuj i słuchaj czy pukanie/stukanie się nie nasila. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Po to jesteśmy, żeby sobie pomagać Co do sprawdzenia amorów - nie masz zaufanego mechanika ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Dokładnie chyba nigdzie nie da się sprawdzić. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Wiadomo, trzeba mieć dystans do tego się słyszy, faktycznie może lepiej zmień diagnostę i wszystko jeszcze raz przejrzyj. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
A jeździłeś nim? Było czuć, że 'pływa' ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Dla mnie rownież nadają się do wymiany. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Piękna sprawa z tym LED-em [emoji3] Też na niego choruje [emoji3]
-
Obniżenie a4 B5 avant
Wydaję mi się, że jeżeli włożysz sprężyny obniżające np od 1BE na amortyzatory seryjne 1BA to mogę po pewnym czasie się wylać, nie są przystosowane do takich springów. Niech ktoś mnie poprawi jeśli źle mowię. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kierownica multi jak podłaczyc
Szukaj w dziale Warsztat Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dziwny dzwięk w silniku
Rolka, napinacz ? Sprawdzałeś paski ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
problem brak mocy
Komputer i wszystko Ci wyjaśni Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Avant by BF10
W przyszłości pewnie wleci [emoji3]
-
1.9 avf - cieżko wchodza biegi po rozgrzaniu
Kolego mam ten sam silnik, te same oznaczenie co do termostatu, miałem podobny przypadek do Twojego, do końca się rozgrzewał - tak czy inaczej wymieniłem termostat i sprawa temperatury się uspokoiła. Jest tak jak być powinno Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] AUDI a4 b6 Złoty Metalik
Ładna sztuka, powodzenia w modzeniu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Obniżenie a4 B5 avant
Chodzi o zawieszenie 1BE , jeśli się nie mylę obniżają one -20mm względem 1BA. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki koszt malowania tych elementów
Lepiej dać więcej i mieć pewność, że jakość wykonania będzie na wysokim poziomie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Avant by BF10
Też mi się podoba Jeden z lepszych kolorów jak dla mnie Dzięki !
-
Kolor lakieru po numerze VIN
Błąd.Jest a nie "powinno być". To miałem na myśli.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pozdrawiam kolegę, któremu mrugałem, ale nie wiem czy widział [emoji3] 17.05 około godziny 20:50 zjeżdżał z obwodnicy trójmiasta w kierunku Kiezmarku, ciemny Avant A4 B6 na NE [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] Delfin 1.8T Avant
Ładne auto [emoji3] Powodzenia w modach ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kolor lakieru po numerze VIN
Kolego, jeśli to Audi to powinno być na wlepce. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Stuki przy skręcie
A przeguby okej ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk