Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. Dziękuje za odpowiedź Wszystko już wiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Nie mam obecnie kompa, a jeśli mam wertować temat z telefonu to wystarczyło tylko napisać tak lub nie i po sprawie. Sorry za spam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Zadałem normalne pytanie, jeśli masz tak komentować daruj sobie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Nie każdy musi wszystko wiedzieć - pytam by sie upewnić. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Panowie, pytanie moje, nie chcę zakładać nowego tematu : czy do seryjnych amorów 1BA mogę wrzucić. Eibach Pro Kit ? Czy nie rozleją się ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. BF10 odpowiedział(a) na milio86 temat w Audi A4 B6/B7
    I bardzo dobrze , na przyszłość będziesz wiedział gdzie szukać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Pewny nie jestem, musiałbym zobaczyć na żywo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Możliwe, że to olej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. BF10 odpowiedział(a) na milio86 temat w Audi A4 B6/B7
    A jakaś osłona hamulców ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. BF10 odpowiedział(a) na milio86 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie ma sprawy Mam nadzieje, że rozwiążesz problem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. BF10 odpowiedział(a) na milio86 temat w Audi A4 B6/B7
    Zacznij od najbardziej banalnych możliwych przyczyn. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. BF10 odpowiedział(a) na milio86 temat w Audi A4 B6/B7
    Łożysko może , tylko nie wiem czy taki dźwięk może wydawać. Ale sprawdź. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. BF10 odpowiedział(a) na milio86 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego, użyj szukajki na forum, są podobne tematy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Ściągaj boczek drzwi i sprawdź. Lepiej ocenisz jak zobaczysz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Zapewne zależy jakiej jakości włożą. Zadzwoń może do nich i zapytaj, będziesz spał spokojnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Lepiej licz na to, że będziesz musiał dopłacić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. sssV ma rację, wymień i po kłopocie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Oki dzięki za podpowiedź Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. moj brat w a3 '08 miał radyjko z nawigacja ale jakaś słaba. Wrzucił sobie rns-E zwykłego, kierownice multi, Bluetooth, zakodował i śmiga bez problemu. Kieruj się stanem silnika itd itp a resztę sobie dokupisz pozdro W b6 chyba nawet nie potrzeba przejściówki. Podłączasz i powinno śmigać elegancko mogę się mylić ale jeśli pamięć mnie nie myli to u dobrego znajomego tak podpisaliśmy. Pozdro Czyli łatwiej jest ? Nosze się z zamiarem montażu, ale powoli kompletuje wszystko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Miejmy nadzieje , że pomoże, daj znać czy się poprawiło. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Za bardzo dużego manewru nie ma. Napisz do kolegów na forum, doradzą Ci i dobiorą dobry sprzęt. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. No nie, masz racje, podjedź na jakąś stacje diagnostyczną, pomogą Ci. Stawiam, że stuki pochodzą z przegubu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. A jak cenowo wychodzą ? Nie lepiej Ci coś bardziej komfortowego włożyć ? Jaki budżet ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Jest to bardzo możliwe, sprawdź, może akurat tu leży przyczyna. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. A przegub ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. BF10 odpowiedział(a) na stoprocent16 temat w Audi A4 B5
    Pewności nie ma - fakt. Lepiej dołożyć i mieć pewność, że wytrzymają trochę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.