Treść opublikowana przez BF10
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Dziękuje za odpowiedź Wszystko już wiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Nie mam obecnie kompa, a jeśli mam wertować temat z telefonu to wystarczyło tylko napisać tak lub nie i po sprawie. Sorry za spam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Zadałem normalne pytanie, jeśli masz tak komentować daruj sobie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Nie każdy musi wszystko wiedzieć - pytam by sie upewnić. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Panowie, pytanie moje, nie chcę zakładać nowego tematu : czy do seryjnych amorów 1BA mogę wrzucić. Eibach Pro Kit ? Czy nie rozleją się ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Metaliczny dzwiek pomocy
I bardzo dobrze , na przyszłość będziesz wiedział gdzie szukać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Stuki(jakby coś się poluzowało i latało luźno) w przednim zawieszeniu
Pewny nie jestem, musiałbym zobaczyć na żywo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Stuki(jakby coś się poluzowało i latało luźno) w przednim zawieszeniu
Możliwe, że to olej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Metaliczny dzwiek pomocy
A jakaś osłona hamulców ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Metaliczny dzwiek pomocy
Nie ma sprawy Mam nadzieje, że rozwiążesz problem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Metaliczny dzwiek pomocy
Zacznij od najbardziej banalnych możliwych przyczyn. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Metaliczny dzwiek pomocy
Łożysko może , tylko nie wiem czy taki dźwięk może wydawać. Ale sprawdź. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Metaliczny dzwiek pomocy
Kolego, użyj szukajki na forum, są podobne tematy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szyba od pasażera - coś się zaklinowało
Ściągaj boczek drzwi i sprawdź. Lepiej ocenisz jak zobaczysz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Zapewne zależy jakiej jakości włożą. Zadzwoń może do nich i zapytaj, będziesz spał spokojnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Lepiej licz na to, że będziesz musiał dopłacić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zmiana sprzęgła na zwykłe
sssV ma rację, wymień i po kłopocie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Oki dzięki za podpowiedź Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
moj brat w a3 '08 miał radyjko z nawigacja ale jakaś słaba. Wrzucił sobie rns-E zwykłego, kierownice multi, Bluetooth, zakodował i śmiga bez problemu. Kieruj się stanem silnika itd itp a resztę sobie dokupisz pozdro W b6 chyba nawet nie potrzeba przejściówki. Podłączasz i powinno śmigać elegancko mogę się mylić ale jeśli pamięć mnie nie myli to u dobrego znajomego tak podpisaliśmy. Pozdro Czyli łatwiej jest ? Nosze się z zamiarem montażu, ale powoli kompletuje wszystko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Miejmy nadzieje , że pomoże, daj znać czy się poprawiło. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
Za bardzo dużego manewru nie ma. Napisz do kolegów na forum, doradzą Ci i dobiorą dobry sprzęt. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Analiza problemu - trzaski podczas skręcania kierownicą
No nie, masz racje, podjedź na jakąś stacje diagnostyczną, pomogą Ci. Stawiam, że stuki pochodzą z przegubu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ocena sprawności amortyzatorów
A jak cenowo wychodzą ? Nie lepiej Ci coś bardziej komfortowego włożyć ? Jaki budżet ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Analiza problemu - trzaski podczas skręcania kierownicą
Jest to bardzo możliwe, sprawdź, może akurat tu leży przyczyna. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Analiza problemu - trzaski podczas skręcania kierownicą
A przegub ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Obniżenie a4 B5 avant
Pewności nie ma - fakt. Lepiej dołożyć i mieć pewność, że wytrzymają trochę.