Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. jedziesz przed takim i cały czas w lusterko lampisz.. auto jest kosa dobrze, że obok niego często staje to na zdjęcia się załapie Bartek masz rację,auto kosa Ale Twoje też Aż napatrzeć się nie mogłem na Wasze auta Dobrze że Panowie policjanci w porządku Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  2. Przemek,chyba Cie lubią Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  3. Dawid miło było poznać Auto na żywo jeszcze bardziej miażdży Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  4. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    Mam nadzieję, że pogoda dopisze Auto ogarnięte Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Kamil, Dawid, Bartek i Przemek - miło było poznać Fajnie poznać nowych znajomych Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  5. Bartek i Przemek - Miło było Was poznać Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  6. W bagażniku w miejscu koła zapasowego powinna być wlepka z informacjami na temat auta Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  7. Zależy jakie masz zawieszenie, 1BA czy 1BE Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  8. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    Ja tak samo W tygodniu w pracy, nie było kiedy robić Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  9. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    To jak za darmo Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  10. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    Panowie,do zobaczenia w niedzielę! Czas dalej ogarniać auto Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  11. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    kupno całego ori lustra za grosze - dobry pomysł jak wkłady w dobrym stanie to się opłaca
  12. ja kupiłem na forum za grosze, napisz w odpowiednim dziale, może ktoś ma i ominie Cie dorabianie samemu
  13. a jak wygląda teraz ? przydałoby się więcej zdjęć można by było coś więcej powiedzieć
  14. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    ja mam z 1996 i nie mam podgrzewanych nic mi o tym nie wiadomo
  15. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    też się tego obawiam moje są lekko 'zmęczone' i postanowiłem wymienić nie wiem jak sprawują się zamienniki
  16. właśnie wiem...Concert z przedlifta lub Concert Plus też wchodzą w grę Cały czas myślę mam problem z uciekającymi falami w nie ori radiu i zastanawiam czy jak kupię ori to coś się zmieni
  17. BF10 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie, wiecie ile mogą kosztować w ASO do przedlifta ?
  18. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    Mogę się dołączyć, jestem z Malborka i w sumie sam miałem jechać, grupą raźniej Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Wszystko do dogadania dowiem się do piątku ile osób tutaj z regionu chce jechać i można się wspólnie ustawićCzekam na wiadomość Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  19. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    Mogę się dołączyć, jestem z Malborka i w sumie sam miałem jechać, grupą raźniej Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  20. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    No to na pewno znajdę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  21. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    Może Was znajdę w NS Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  22. Dawaj foty na aucie jak leży dokładka od cupry pomysl nad tym Czekam na auto, przed zlotem przechodzi ostatnie poprawki Jak odbiorę to od razu montuję Więc pochwalę się na pewno A co do dokładki - przemyśle to Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  23. Rozumiem Ja tak czy siak będę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  24. jesteś w Nowym Stawie ? jesteś w Nowym Stawie ?
  25. u mnie układ wydechowy jest nowy, mam na myśli środkowy, końcowy i katalizator paczka dotarła, nowy gadżet czeka na zamontowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.