Treść opublikowana przez BF10
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
50/40 Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
racja, racja
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
mi się kit podoba
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
ja też mam Fiamm'a, polecam !
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
Właśnie komfort mocno się nie zmienił Troszkę twardziej jest Lepiej się prowadzi Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
Będę szukał Większego koła też Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Zdjęcia na szybko W deszczowe, piątkowe popołudnie Kit H&R już wsadzony
-
Przyciemnienie szyb - w ilu % można?
No właśnie też sje boję, lepiej dołożyć trochę kasy i zrobić to jak trzeba Mam dylemat czy to robić Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
No duży nie jest Też będę łaził Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Właśnie chodzi mi o NS Może gdzieś tam Cię znajdę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Blotnik-ratować czy szukać używki.
1500 zł? Cenę z kosmosu wziął Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Przyciemnienie szyb - w ilu % można?
Aż tyle? Nie myślałem, że to aż tak drogi interes Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
- VAG Nowy Staw - 26.04.2015
-
Przyciemnienie szyb - w ilu % można?
A cenowo wiecie jak to wygląda? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Przyciemnienie szyb - w ilu % można?
Okej,dzięki wielkie za pomoc Zastanawiam się nad tym zabiegiem Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Przyciemnienie szyb - w ilu % można?
Wie ktoś może ile można przyciemnić każda z szyb? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Moje Audi A4/S4
Ładna, ładna Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebna pomoc z VAGiem - Malbork i okolice
PW
-
padnięta pompka centralnego
ogólnie robiłem to w Malborku, jak chcesz dam Ci namiar za docięcie i wymianę grota + wymianę pastylki immo ( tyle, że pastylkę wymienił i przełożył mi z uszkodzonego kluczyka zapasowego, nie brałem nowej, a udało mu się przełożyć ) zapłaciłem u niego bodajże +/- 50 zł mało tego, swoją pompkę wystawiłem na alledrogo i momentalnie poszła za 130 zł więc - za kupno pomki i scyzora 225 zł + klucznik coś koło 50 zł + antena około 20 zł = 295 zł sprzedaż swojej starej 130 zł więc wyszło mnie na czysto coś koło 165 zł a wygoda nieporównywalna
-
padnięta pompka centralnego
mój przedlift jak kupiłem miał pompkę nie obsługującą pilotów, zachciało mi się scyzoryków kupiłem pompkę z zakodowanym pod nią scyzorem ( zapłaciłem 225 zł ), u klucznika dorobiłem grot i pastylkę immo, zmieniłem pompkę i dołożyłem antenę i działa elegancko
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
fura kozak może zobaczę na zlocie niedługo
-
[A4 B5] 1.8 ADR Mokry od oleju wał i okolice
nie mam w okolicy kanału, wjechałbym i bym obczaił ale coś ogarnę
-
[A4 B5] 1.8 ADR Mokry od oleju wał i okolice
okej, dzięki za info... trochę roboty jest...
-
[A4 B5] 1.8 ADR Mokry od oleju wał i okolice
dużo roboty z tym jest ? coś jeszcze może być przyczyną ? chciałem jutro jechać olej wymienić, ale nie wiem czy jest sens patrząc na silnik, pod nim też widać jakby świeży, sączący się olej ... nie mam pomysłu skąd to może lecieć..
-
[A4 B5] 1.8 ADR Mokry od oleju wał i okolice
Panowie, co jakiś czas sprawdzam olej, dziś jak sprawdziełem jest go bardzo mało, uszczelka pod pokrywą zaworów wymieniona na nową....patrząc na szybko, wał jest mokry i jego okolice, od spodu mokro od oleju w pobliżu dokładki przedniego zderzaka...macie pomysły skąd może uciekać?
-
Alarm maxicar 1886
Chodziło mi o centralny zamek oczywiście Bez alarmu Wygoda z zamykaniem/otwieraniem auta Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka