Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. 50/40 Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  2. racja, racja
  3. mi się kit podoba
  4. ja też mam Fiamm'a, polecam !
  5. Właśnie komfort mocno się nie zmienił Troszkę twardziej jest Lepiej się prowadzi Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  6. Będę szukał Większego koła też Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Zdjęcia na szybko W deszczowe, piątkowe popołudnie Kit H&R już wsadzony
  7. No właśnie też sje boję, lepiej dołożyć trochę kasy i zrobić to jak trzeba Mam dylemat czy to robić Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  8. No duży nie jest Też będę łaził Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  9. Właśnie chodzi mi o NS Może gdzieś tam Cię znajdę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  10. 1500 zł? Cenę z kosmosu wziął Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  11. Aż tyle? Nie myślałem, że to aż tak drogi interes Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  12. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Pomorskie
    szkoda
  13. A cenowo wiecie jak to wygląda? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  14. Okej,dzięki wielkie za pomoc Zastanawiam się nad tym zabiegiem Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  15. Wie ktoś może ile można przyciemnić każda z szyb? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  16. BF10 odpowiedział(a) na ktis2217 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładna, ładna Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  17. BF10 odpowiedział(a) na McArius temat w Audi A4 B5
    ogólnie robiłem to w Malborku, jak chcesz dam Ci namiar za docięcie i wymianę grota + wymianę pastylki immo ( tyle, że pastylkę wymienił i przełożył mi z uszkodzonego kluczyka zapasowego, nie brałem nowej, a udało mu się przełożyć ) zapłaciłem u niego bodajże +/- 50 zł mało tego, swoją pompkę wystawiłem na alledrogo i momentalnie poszła za 130 zł więc - za kupno pomki i scyzora 225 zł + klucznik coś koło 50 zł + antena około 20 zł = 295 zł sprzedaż swojej starej 130 zł więc wyszło mnie na czysto coś koło 165 zł a wygoda nieporównywalna
  18. BF10 odpowiedział(a) na McArius temat w Audi A4 B5
    mój przedlift jak kupiłem miał pompkę nie obsługującą pilotów, zachciało mi się scyzoryków kupiłem pompkę z zakodowanym pod nią scyzorem ( zapłaciłem 225 zł ), u klucznika dorobiłem grot i pastylkę immo, zmieniłem pompkę i dołożyłem antenę i działa elegancko
  19. fura kozak może zobaczę na zlocie niedługo
  20. nie mam w okolicy kanału, wjechałbym i bym obczaił ale coś ogarnę
  21. okej, dzięki za info... trochę roboty jest...
  22. dużo roboty z tym jest ? coś jeszcze może być przyczyną ? chciałem jutro jechać olej wymienić, ale nie wiem czy jest sens patrząc na silnik, pod nim też widać jakby świeży, sączący się olej ... nie mam pomysłu skąd to może lecieć..
  23. Panowie, co jakiś czas sprawdzam olej, dziś jak sprawdziełem jest go bardzo mało, uszczelka pod pokrywą zaworów wymieniona na nową....patrząc na szybko, wał jest mokry i jego okolice, od spodu mokro od oleju w pobliżu dokładki przedniego zderzaka...macie pomysły skąd może uciekać?
  24. BF10 odpowiedział(a) na zola18 temat w Audi A4 B5
    Chodziło mi o centralny zamek oczywiście Bez alarmu Wygoda z zamykaniem/otwieraniem auta Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.