Treść opublikowana przez BF10
-
Demontaż miski olejowej. Najłatwiejszy sposób.
Cierpliwości życzę
-
Zamiana fabrycznego radia
u mnie też jest problem z falami, często trzeszczy mam nie ori radio i też zapewne nie mam wzmacniacza antenowego
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
chętnie podjadę
-
[B5 1.9 AHU] ziemniak na codzień
bezawaryjności !
-
Napinacz klimy, może szumieć ?
Całe szczęście Dzięki za pomoc Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz klimy, może szumieć ?
Naciągane pasek, prysne WD40 i zobaczę Jeśli nic się nie zmieni - wymienię rolkę Żeby go naciagnąć - dojdę od dołu jakoś? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
Mam nie ori radio właśnie Zastanawiam się czy się z tym bawić Fajna sprawa w sumie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
Z funkcją do sterowania kompem? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
A co z manetkami? musiałbym zmienić pod licznik? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
Te spalanie, średni dystans itp to spoko jest Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
A rozumiem Chyba sobie dam spokój z wymianą licznika Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
A kierowcy drzwi tak ? trochę dziwnie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
No właśnie.. Tak myślałem Dzięki za pomoc Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
A czy jeśli otworze drzwi na FIS mi się wyświetli? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
właśnie taki bym potrzebował dużo rezania ? i kwestia immo chyba nic do tego nie ma prawda ?
-
Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
kolego jak z pełnego lifta zegary to trochę zabawy masz.. ja mam w domu licznik z pełnym FIS pod Twoje auto tylko dokładasz jedną kostkę i kable ciągniesz i si działa ;] mam A4 B5 1996 rok, modelowo 1997 , 1.8 PB ADR ...czyli u mnie też podejdą zegary z pełnym FIS ? też zastanawiam się nad takim zabiegiem
-
Napinacz klimy, może szumieć ?
dzięki za zainteresowanie tematem myślałem, że czas na jego wymianę
-
Napinacz klimy, może szumieć ?
Przy wymianie rozrządu, mój mechanik stwierdził, że napinacz od klimy szumi, wydaję z siebie odgłosy ...czy nadaję się do wymiany ? Pytam, bo kosztuje coś koło 150 zł i nie wiem czy trzeba wymienić, czy zostawić jak jest. Jest konieczność ? Jeśli się rozleci to za sobą jakieś konsekwencje ? Z góry dzięki za pomoc .
-
Kluczyk Scyzoryk
ktoś dołożył zapewne nie ori centralny Twoja pompka nie obsługiwała pilota, więc włożyli centralkę + moduł dzięki któremu Twoje auto zamyka się na pilota tak mi się przynajmniej wydaję
-
wymiana oleju
a jaki przebieg ? mam 263000 km , Castrol Magnatec półsyntetyk, może zmienić na LM ? Valvoline, Motul ? Co o tym sądzisz ?
-
PILNE. Proszę o pomoc.
Parę pytań: 1) Czy przewody klimy z 2.8 benzynki podejdą do 1.8 PB ? 2) Czy przewody trzeba dobeierać wg pojemności silnika ? Zdołałem odczytać część numeru z przewodu 260712S ZA, robiłem to na szybko beż ściągania zderzaka z przodu, mogłem się pomylić, ciężko dojrzeć Przewód jest ucięty, trzyma się na tyrytytce ...czas zrobić z tym porządek. Czytałem tylko o różnicy w po i przedliftach, różne gwinty itp. Nie znalazłem różnicy co do silników.
-
Pytanie o KATA
Fajne rozwiązanie buczenia Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Pytanie o KATA
masz rację zapewne niedługo też zaopatrzę się w tego kata co mi wysłałeś BF nie wiem czy o tym Ci pisałem, tak się zastanawiałem czy będziesz tym zainteresowany bo również mam taki w ofercie, to przelotowy dedykowany tłumiczek który zastępuje kata ale jest wzachowanej formie jak OEM dobrze wiedzieć powaguspisz, wolę kupić tu na forum niż z alledrogo
-
Pytanie o KATA
praktycznie tego nie robię
-
Pytanie o KATA
upalał w jakim sensie ?