Treść opublikowana przez BF10
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Jak się sprawują? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Nie nie, na razie się wstrzymam z tarczami i klockami Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
więc co najlepiej zakładać? TRW, ATE, Brembo.. Jest opcji Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
też zakładałeś TRW? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
tarcze i klocki ?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
podłączę się pod temat, pacjent do Audi A4 B5 sedan, 1996 rok, 1.8Pb, ADR Jakie polecane klocki i tarcze na przód ? Zastanawiam się nad kompletem TRW..coś innego radzicie ?
- Przegub zew. jaki?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Pro Kit będzie dla niego za wysoki pewnie. Gwint to gwint. Ustawi sobie auto pod koło jak mu pasuje. Co do samej jazdy pro kit i B8 to poezja ale wyjdzie drogo i bez regulacji. sam bym chciał to założyć
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Eibach Pro Kit .. ładuj springi i B8
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
jakiś spot ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Zaufany sprzedawca - tu masz rację Na nasze drogi czy MS czy Kamoki się nie nadają Lepiej tego RTS-a , Febi czy TRW Mieć spokojną głowę i spokojnie jeździć
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
TRW, Febi, RTS itp ...ile ludzi, tyle opinii. Czy mam pewność, że kupimy oryginały ? Jak to rozpoznać ? Chyba, nie ma reguły, ludzie piszą, że pękają im wahacze, sztuka TRW, dość dziwne, taka firma i taki przypadek. Lema kupimy, często zdarzają się podróby. Ciężko coś wybrać sensownego
- Zawiesznie 1 BE
-
Zawiesznie 1 BE
Już sobie poradziłem Mam zawieche 1BE i jak kupiłem auto, sprzedający włożył springi, zapewne od 1BA Tył stał wysoko Na wlepce w bagażniku wyczytałem,że mam 1BE i kupiłem springi do 1BE na tył używki od kolegi z forum i w końcu auto stoi jak powinno Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana kodowania sterowników
okej, jak będę miał chwilę to biorę się za to Dzięki za pomoc
-
Zmiana kodowania sterowników
super, dzięki za podesłanie czas sprawdzić czy mam czy nie sprawdziłem, piny 2 i 3 w kostce A są puste
-
Zmiana kodowania sterowników
ok dzięki za pomoc
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
okej, zapewne chodzi o temat VAN'sów, jeszcze raz sory niedokładnie zapoznałem się z regulaminem Wystawiać sobie mozna co sie chce ale podbijać ogłoszenia już nie już będę wiedział, moje niedopatrzenie w czytaniu regulaminu szczerze przepraszam- Spoty wrocławskie
okej, zapewne chodzi o temat VAN'sów, jeszcze raz sory niedokładnie zapoznałem się z regulaminem tym razem wybaczymy ale nastepnym już bez pół litra nie przejdzie pół litra na głowę ? nawet 0.7, nie ma sprawy- Spoty wrocławskie
okej, zapewne chodzi o temat VAN'sów, jeszcze raz sory niedokładnie zapoznałem się z regulaminem- Spoty wrocławskie
wsio w pożąsiu coś przeskrobałem ?- Spoty wrocławskie
a cóż się stało ?- Zmiana kodowania sterowników
tzn jak czy na odpowiednich pinach ? jak to sprawdzić ?- Zmiana kodowania sterowników
Myślałem, że starczy sama zmiana kodowania, a tu jednak trzeba pociągnąć przewody Dzięki za pomoc Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka - Spoty wrocławskie