Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    ja wymieniłem środkowy i końcowy, też dawały o sobie znać wyciszył się, ale nie do końca jak wytrzyma 4 lata to byłbym zadowolony
  2. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    i jest w miarę tanie
  3. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    muszę wyciszyć ten dźwięk myślałem, żeby wstawić normalny katalizator, ale cena też odstrasza
  4. BF10 odpowiedział(a) na ar2rek temat w Audi A4 B6/B7
    Czy do B5 też idzie wyrwać coś w salonie Skody ?
  5. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Na pewno mam tak jakby obcięte przewody, mój mechanik wymieniając rozrząd stwierdził to. Ktoś przy tym grzebał, bo widać obrobione nakrętki na przewodach. Sprawdzę numery w ETCE i może kupię używane razem z chłodnicą i osuszaczem z innego auta i wtedy sprawdzić szczelność. Co o tym myślicie? Te przewody idą miej więcej tam gdzie jest dolna kratka w przednim zderzaku od strony pasażera. Więc zastanawiam się czy tam udałoby się pospawać. Eh.. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  6. BF10 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam pytanie, czy przeowdy od climatronica w przdlifcie różnią się w zależności od silników aut ? Mam jakby przcięte prwody, któś coś przy nich kombinował. Ile jest wszystkich przewodów ? Czas na lato się uzbroić w klimę. Powie ktoś? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  7. BF10 odpowiedział(a) na Wegor temat w Audi A4 B6
    szukaj w sklepie motoryzacyjnym, tylko cena bardzo wysoka, dowiadywałem się o krzyknęli coś około 215 zł do A4 B5 do Ciebie może i drożej.
  8. jednak przy kolejnej wymianie chyba skusiłbym się na RTS
  9. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    odświeżam temat, jaki kupić żeby wyciszyć dźwięk ? jakiś ori ? nie ori ? co polecicie ?
  10. czy do 1.8 PB ADR pasuje Castrol Magnatec 10w40 półsyntetyk ?
  11. ja nie wiem gdzie wszyscy widzieli te podrabiane lemfordery. My tyle lat w branży jesteśmy, zawsze zaopatrywaliśmy się u oficjalnych importerów do PL i nigdy z lemforderem nie mieliśmy żadnych problemów. a przepraszam Mystic.pl po 70 czy 80 tyś km w ponad 300 konnym zmodzonym quattro zamęczył wahacze. Podróby to chyba tylko u cyganów co przed marketami "oryginalnymi" perfumami handlują ale jak ktoś szuka okazji to i w d*pie palca złamie chodziło mi o oferty z alledrogo kolega wyżej podał przykłady z alledrogo, ludzie proponują towar za ceny dużo niższe ... czy oferowane produkty to oryginały ? dlatego się zastanawiam czy jest pewność, że nie damy się zrobić w bambuko
  12. Bardzo dobry No właśnie Dzięki za pomoc
  13. Też się dziwię. Myślę, że Castrol jest jednak dobry
  14. na liczniku 263 000 ile ludzi, tyle opinii
  15. czyli nie zmieniać ? słyszałem różne opinie dlatego pytam
  16. Jak w temacie. Jaki najlepszy olej zalać ? Obecnie mam Castrol Magnatec półsyntetyczny 10w40. Pacjent to Audi A4 B5, 1.8 Pb, ADR, przedlift.
  17. Powoli przymierzam się do kupna navi z 2din do przedlifta pytanie czy przyciski np od przeciwmgłowych będą pasować z 1 do 2 DIN?? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  18. Haha nie nie ;D Mam dylemat, ale sam wybiorę Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  19. U mnie przód niedługo czas wymienić,mam dylemat co brać Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  20. Ferodo chyba też ok, co ?
  21. Textar taki dobry ?
  22. fajne autko, powodzenia w modach
  23. No to dobrze Ciekawy byłem czy mocno pyli właśnie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.