Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radzio49aa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radzio49aa

  1. Witam. A może ktoś podpowie jak w samochodzie USA wyłączyć z przodu żółte boczne markery, oraz drugie pytanie odnośnie zmiany lamp z USA zarowki na led Europę. Mianowicie jak włączę pozycje i kierunkowskaz to światła migają mi na przemian raz kierunek a raz pozycja led. Jak wyłącze światła i włączę sam kierunek to wszystko jest ok. Z góry dziękuje. Wyszło mi coś takiego 7CAC5F3B-F56C-4F57-91A0-40BA917E985C.MOV
  2. Witam, czy można gdzieś kupić sam drążek do poziomowania ? Bo czujnik mam sprawny tylko drążek urwał się z jabłka.
  3. Czerwony ekran a radio symphony. Wcześniej czytałem różnice pomiędzy concert a symphony i przed przypadek wpisałem concert
  4. Witam. Jaki numer wyświetlacza potrzebuje, aby wymienić monochromatyczny na kolor. Radio to concert
  5. Opony 225/45 r17 w dwie osoby myśle ze jak bym wycisnął 2-5 km/h więcej to max. Więcej nie da rady Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Jednak się skusiłem tylko żona trochę je przerobiła hehe a raczej dekielki [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Witam, mam okazje kupić felgi firmy mam 17 z oponami 225/45/17. Mam dwa pytania czy firma mam jest dobra firma i czy na normalnym zawieszeniu nie będzie za wysoko stał? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Ja bym obstawiał dwu mas Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Witam. Ja miałem podobny problem i okazało się przyczyna kabel zgniły przy module komfortu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Dziś koledzy było u nas -22 samochód odpalił ale był problem żeby się do niego dostać. Przy pierwszym wciśnięciu przycisku pilota otwierało tylko wlew paliwa a żadnych drzwi i bagażnika dopiero po jakimś 5-9 kliknięciu otwierają się drzwi i tak samo jest z zamknięciem jego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Może na noc naładować akumulator bo już ponad 2 lata jeździ i nigdy nie był ładowany a wcześniej w Vw jeździł półtora roku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Witam. Czy to normalne ze tak długo kręci podczas odpalania https://vimeo.com/198339444 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Tłumaczyłem mu według schematu który jest na początku postu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. A ile masz kabli skoro ma elektryczne szyby z tylu. Wspólna dajesz masę i po plusie z czerwonej lampki i białej to ile masz kabli? Bo moze ja liczyć nie umiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Tak tak masz opisane w instrukcji montażu. Bierzesz lampki wycinasz otwory montujesz. Wspinasz 3 kable w kostkę od sterownika silniczka kodujesz i działa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Najlepiej jakbyś podłączył waga i zobaczył końcówkę modułu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Kazdy samochód ma moduł. Jakie masz wyposażenie w aucie ? Masz jakiś alarm albo pakiet światło ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Tak jak napisałeś potrzebny bedzie boczek z raczka i instalacja drzwi kompletna oraz silniczek. Odkręcisz 3 śruby od korby i tymi samymi śrubami przykrecasz silniczekWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Ok, dzięki za odpowiedź, boczki z przyciskami już mam, wiązki zaraz będę szukał na forum i allegro, a silniczki widzę że są na allegro także z nimi nie będzie problemu, a czy gdy będę miał wszystkie wiązki to ten moduł 'komfort' będzie plug and play? A sprawdzałeś czy twój moduł obsługuje szyby Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Tak jak napisałeś potrzebny bedzie boczek z raczka i instalacja drzwi kompletna oraz silniczek. Odkręcisz 3 śruby od korby i tymi samymi śrubami przykrecasz silniczek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Skorzystam koledzy z tematu kolegi. A ja chce kupić takie 17 ile sa warte ile mozn dać ? Opony słabe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Seryjnie ma o ile nikt go nie wyrzucił i nie zaślepił. Jak otworzysz maskę to po lewej stronie powinien ukazać ci sie egr do ktorego jest podłączony gumowy ciśnieniowy przewód Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Ja mam oryginalny termostat wahlera zakupiony w ASO i tez tak mam. Dlatego tak się dzieje ze silniki diesla maja duża sprawność mechaniczna przy czym większość energii jest przetworzona w moc a nie liczna ilośc w energię cieplna. http://moto-technik.blogspot.com/2012/04/dlaczego-diesiel-pali-mniej-niz.html?m=1 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Ja wcześniej miałem niby 157 koni a w sobotę była akcja pomoc dziewczynę niepełnosprawnej i mozna było z hamować samochód za 50 zł i cały dochód szedł na rzecz dziewczynki i wyszło mo 172 bo temp niższa. Możliwe ? Pierwszy stary wykres a drugi nowy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. radzio49aa odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    Wejdź na fb i wpisz awracing. Mój kolega wszystko wie o 2.7 ktorego aktualnie osiagnął ponad 700 km Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Dodaj ze do prawej trzymając licznik tyłem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.