Treść opublikowana przez radzio49aa
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam. A może ktoś podpowie jak w samochodzie USA wyłączyć z przodu żółte boczne markery, oraz drugie pytanie odnośnie zmiany lamp z USA zarowki na led Europę. Mianowicie jak włączę pozycje i kierunkowskaz to światła migają mi na przemian raz kierunek a raz pozycja led. Jak wyłącze światła i włączę sam kierunek to wszystko jest ok. Z góry dziękuje. Wyszło mi coś takiego 7CAC5F3B-F56C-4F57-91A0-40BA917E985C.MOV
-
Czujnik poziomowania xenonów
Witam, czy można gdzieś kupić sam drążek do poziomowania ? Bo czujnik mam sprawny tylko drążek urwał się z jabłka.
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Czerwony ekran a radio symphony. Wcześniej czytałem różnice pomiędzy concert a symphony i przed przypadek wpisałem concert
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Witam. Jaki numer wyświetlacza potrzebuje, aby wymienić monochromatyczny na kolor. Radio to concert
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
Opony 225/45 r17 w dwie osoby myśle ze jak bym wycisnął 2-5 km/h więcej to max. Więcej nie da rady Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi firmy mam.
Jednak się skusiłem tylko żona trochę je przerobiła hehe a raczej dekielki [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Felgi firmy mam.
Witam, mam okazje kupić felgi firmy mam 17 z oponami 225/45/17. Mam dwa pytania czy firma mam jest dobra firma i czy na normalnym zawieszeniu nie będzie za wysoko stał? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Szarpanie , drżenie z okolic silnika
Ja bym obstawiał dwu mas Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak oświetlenia bagażnika w Audi A4 B6
Witam. Ja miałem podobny problem i okazało się przyczyna kabel zgniły przy module komfortu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Dziś koledzy było u nas -22 samochód odpalił ale był problem żeby się do niego dostać. Przy pierwszym wciśnięciu przycisku pilota otwierało tylko wlew paliwa a żadnych drzwi i bagażnika dopiero po jakimś 5-9 kliknięciu otwierają się drzwi i tak samo jest z zamknięciem jego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Może na noc naładować akumulator bo już ponad 2 lata jeździ i nigdy nie był ładowany a wcześniej w Vw jeździł półtora roku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Witam. Czy to normalne ze tak długo kręci podczas odpalania https://vimeo.com/198339444 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Tłumaczyłem mu według schematu który jest na początku postu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
A ile masz kabli skoro ma elektryczne szyby z tylu. Wspólna dajesz masę i po plusie z czerwonej lampki i białej to ile masz kabli? Bo moze ja liczyć nie umiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Tak tak masz opisane w instrukcji montażu. Bierzesz lampki wycinasz otwory montujesz. Wspinasz 3 kable w kostkę od sterownika silniczka kodujesz i działa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Najlepiej jakbyś podłączył waga i zobaczył końcówkę modułu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Kazdy samochód ma moduł. Jakie masz wyposażenie w aucie ? Masz jakiś alarm albo pakiet światło ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Tak jak napisałeś potrzebny bedzie boczek z raczka i instalacja drzwi kompletna oraz silniczek. Odkręcisz 3 śruby od korby i tymi samymi śrubami przykrecasz silniczekWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Ok, dzięki za odpowiedź, boczki z przyciskami już mam, wiązki zaraz będę szukał na forum i allegro, a silniczki widzę że są na allegro także z nimi nie będzie problemu, a czy gdy będę miał wszystkie wiązki to ten moduł 'komfort' będzie plug and play? A sprawdzałeś czy twój moduł obsługuje szyby Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Tak jak napisałeś potrzebny bedzie boczek z raczka i instalacja drzwi kompletna oraz silniczek. Odkręcisz 3 śruby od korby i tymi samymi śrubami przykrecasz silniczek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Prośba o wycenę felg z oponami
Skorzystam koledzy z tematu kolegi. A ja chce kupić takie 17 ile sa warte ile mozn dać ? Opony słabe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
AHU 90 KM Spada temp. na postoju.
Seryjnie ma o ile nikt go nie wyrzucił i nie zaślepił. Jak otworzysz maskę to po lewej stronie powinien ukazać ci sie egr do ktorego jest podłączony gumowy ciśnieniowy przewód Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
AHU 90 KM Spada temp. na postoju.
Ja mam oryginalny termostat wahlera zakupiony w ASO i tez tak mam. Dlatego tak się dzieje ze silniki diesla maja duża sprawność mechaniczna przy czym większość energii jest przetworzona w moc a nie liczna ilośc w energię cieplna. http://moto-technik.blogspot.com/2012/04/dlaczego-diesiel-pali-mniej-niz.html?m=1 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wykres 1.8t bfb seria czy to możliwe?
Ja wcześniej miałem niby 157 koni a w sobotę była akcja pomoc dziewczynę niepełnosprawnej i mozna było z hamować samochód za 50 zł i cały dochód szedł na rzecz dziewczynki i wyszło mo 172 bo temp niższa. Możliwe ? Pierwszy stary wykres a drugi nowy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SWAP 2.7BIT do B7
Wejdź na fb i wpisz awracing. Mój kolega wszystko wie o 2.7 ktorego aktualnie osiagnął ponad 700 km Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Dodaj ze do prawej trzymając licznik tyłem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk