Treść opublikowana przez radzio49aa
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
W adaptacji pierwszej zeby odblokować fis co by było gdybym druga pozycje zmienił na 0 wtedy bym miał tylko wyświetlanie pierwszego kierowcy ? Bez możliwości zmiany z 1 kierowcy na 2 ??? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Moze ktoś by wrzucił zdjęcie jak powinny świecić na ścianie długie wraz z mijania. Chodzi mi na jakiej wysokości powinny świecić długie. Mierzyłem gwinty na srubkach przed wyjęciem soczewki i skręciłem tak samo ale niestety długie świeca na nisko. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zambrów na podlasiu 3.83 ON w Orlenie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Drżenie wkładu lampy
Witam. Miałem podobny problem po regeneracji odblysnika ale problem usunięty. Brakowało spinki takiej jakby sprężynki u dołu w lampie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Myśle ze tak. Tylko pewnie byś musiał uciąć ten pręt zeby ci nie przebił tapicerki ktora masz założona pod elektrykę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
W środek włożyć jakieś listwę drewniana wypierając szybę. Bo bez korby bedzie sie opuszczać. Kiedys w korbie pękł mi tryb i szyba sie opuszczała a u ciebie jak jej nie ma to tym bardziej bedzie sie opuszczala. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Na 100 % procent podczas jazdy bedą sie opuszczać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Regulacja świateł drogowych
Ja kiedys tez tak miałem przyczyna było złe obsadzona żarówka w ramce wyjąłem poprawiłem i długie świeca od tamtej pory lux świecą Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dwumas na sztywnwne kolo
Sztywne koło pasuje od samochodów z silnikiem 1z które maja silnik wzdłuż tak jak audi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
To juz zależy od ciebie sa dwa rozwiązania. Albo szukać wiązki boczków pod światło albo same lampki z wtyczkami i samemu dorabiasz instalacje. A co chodzi o adaptacje to na pierwszych stronach postu masz opisane jak ta adaptacje zrobić. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Bedzie potrzebna ci wiązka kabli i lampki. Wiązkę musisz wpiąć 3 piny w silniczek elektryczny szyby zrobić adaptacje i wszystko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
dławi się i kopci na zimnym silniku po dodaniu gazu. Filmik
Witam koledzy kiedyś miałem golfa 3 z silnikiem 1z i miałem takim sam problem jak wy. W moim przypadku pomogło wyczyszczenie smoka olejowego i założenie nowej pompy olejowej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dziwny dzwięk po przyprowadzeniu samochodu od mechanika dochodzący z filtra powietrza
Sprawdź przewody ktore idą do turbo i IC czy sa dobrze zatrzaśnięte Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zmiana radia, problem z głośnikami, parę pytań [zdjęcia]
Wszystkie problemy rozwiąże ci zakup przejściówki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
A w quattro ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
Jakby nie było to EDS działa tylko do prędkości 30 km/h Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wielka konfrontacja spalania OŚKA VS QUATTRO ;) ROZSTRZYGNIĘCIE
Czekam na wiadomosci co nie pasuje P&P a co z pompa ABS Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brak Mocy po wymianie filtra paliwa AWX 1.9 TDI
Kiedyś miałem podobny błąd i miałem pęknięty przewód przy gruszce. Wiec na początek sprawdź wszystkie podciśnienia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
W ori samopoziomowaniu szybciej światła chodzą Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Jeśli nie masz pociągniętych kabli to w wiązce na korbę nie znajdziesz podświetlenia chyba ze pociagniesz kabel ze słupka a do słupka b Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Nie przód elektryka dlatego wyrzej był emot ikon zastanawia mnie jeszcze tylko czy jak zmienie przednia tapicer to wszystkie lampki będa świecić, bo tak zerknęłem do kostki tylnego boczku to podświetlenie klamki i przycisku to jeden kabel czerwona lampka to drugi kabel a biała to trzeci nie wiem jak przód pewnie też wszystko rozbite, ale tu sprawa prosta ewentualna przeróbka to zmostkowanie białej lampki z czerwona. W tylnych drzwiach jest jakis kabel aby podłaczyć na pare miesiecy podswietlenie klamki pod pozycyjne ? Pprzód złożony wszystko p&p z tyłem walczę na zimę szybki nie będą działały, ale staram się znależć prąd do podświetlenia klamki, znajde prad po właczeniu pozycji w wiazce do zamka (wiazka puki co stara na korbe)? Czemu wszystkiego na raz nie robisz podłączenie tylu to kwestia 5 godzin Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
To ty z tylu i przodu masz korby bo trochę nie rozumiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Tak o ile twój moduł komfortu obsługuje elektryczne szyby Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
W przednich drzwiach powinna pasować jeśli chodzi k instalacje ze słupka do silniczka szyby a z silniczka szyby musisz dać nowa kiedy chcesz mieć podświetlane klamki i dolne białe lampki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
W przedniej tapicerce to tylko klamkę trzeba zmienić z przełącznikami w przednich drzwiach. Nie wiem czy zauważyłeś ze w starej wiązce idą inne przewody i w innych pinach sa. A ta wiązkę ktora wyjęłaś to masz tez w niej dolne podświetlanie drzwi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
A zrobiłeś adopcje w module komfortu bo na korby zamek sterowany jest z modułu komfortu a z szybami elektrycznymi zamek sterowany jest od sterownika który znajduje sie w silniczku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk